Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kyselák 9. 7. 2010 10:29

Tak to je pěkný jde mi o to,že HTC Desire je dost velký mobil.Ještě se zeptám ten Samsung Apps je anglický?Pokud ano jak si tam najdu widgety?Díky moc za odpovědi jsem začátečník.
Kyselák
Junior

Odeslat příspěvekod sumerian 9. 7. 2010 10:33

ano, samsung apps je i pro nás v angličtině. widgety by měly být položce Utilities http://www.samsungapps.com/topApps/topA ... goryID=all
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kyselák 9. 7. 2010 10:39

A jak to přesně funguje,když spojím telefon s počítačem,tak co musím udělat abych si ty widgety stáhl do mobilu.
Kyselák
Junior

Odeslat příspěvekod formace 9. 7. 2010 10:44

Ahoj chtel sem se zeptat jak jestli je mozny abych mel pamet telefonu 390MB?
formace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sumerian 9. 7. 2010 10:46

Kyselák: V Kies si otevřeš dole Samsung Apps, vyhledáš si widget či aplikaci kterou chceš, klikneš na Get. A posléze v záložce na tom samém okně My downloads máš tu aplikaci stáhnutou. Dáš už jen Instalaci. Pokud je tedy předtím telefon připojený ke kompu v režimu Kies...

-- 9. 7. 2010 11:47 --

formace: ano, telefon má sice 2 giga, ale tato paměť je rozdělena defaultně pro jednotlivé "funkce" telefonu. čili proto zbývá už tak málo. paměťová karta je tak jako tak nutností.

Kyselák: po připojení telefonu k PC ti na telefonu vyskočí tabulka, kde si vybereš v jakém režimu chceš telefon připojit. Kies, mass storage, připojení k internetu atd.
Mass storage ti telefon v počítači ukáže jako 2 samostatné "disky". Pokud v něm máš paměťovku.
Naposledy upravil sumerian dne 9. 7. 2010 11:44, celkově upraveno 3
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod woncha 9. 7. 2010 11:59

Ufff, ted jsi me uplne zachranil, to me vubec nenapadlo :D

Na google jsem nic nenasel (krome odkazu na podivny torrenty), Samsung sam instalacku nenabizi. Zkousim virtualizovat W7, ale je to dost tezkopadny a nestabilni, tak me napada, jestli to nekdo ma Macu nevyresil jinak?
woncha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 7luke.com 9. 7. 2010 12:03

telco: ten Německý "HTC" jsem sem dával taky já, ale tenhle AccuWeather widget je úplně jiná liga 8-) :D Škoda, že přímo na ploše není malá předpověď na větší období (třeba tři malá sluníčka nebo mráčky + teploty, pod hodinama) :'( - tak, jako jsem to měl na N900 (to byla jedna z mála fajn věcí na N900). Screen je tady ►►► http://7luke.com/n900/Screenshot-20100603-145210.png

Samsung Apps jde používat i přímo z mobilu (stejně jako na iPhone) - je to pohoda :-)
45tý mobil = Samsung Wave 34GB, nadchl mě stejně jako všechny 3 generace Apple iPhonů ► 46tý mobil opět Samsung Wave 34GB ► 47mý mobil Samsung Wave - vyhrál jsem ho na facebooku z 277.242 soutěžících
7luke.com
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MSwamp 9. 7. 2010 13:45

velmi děkuji za odpovědi kolegů: mcom, Stanley78 - takhle si přestavuji funkčnost fóra. :-)

jsem rád že problémy typu prach pod displejem a vadné pixely nejsou obecný problém, ale jen smůla pár málo majitelů.

to Stanley78: mutitaskováním více aplikací jsem myslel to, že když spustím jednu doinstalovanou bada aplikaci, tu nechám běžet na pozadí a spustím jinou doinstalovanou aplikaci. tak můžu mezi nima přepínat a běží plnohodnotně na pozadí. (prostě aby to nebylo tak jak např. u jimma v javě, že spouští od začátku)

Ještě jednou děkuji za odpovědi (tyto mě přesvědčili o tom, že wave pořídím) a koncem příštího týdne snad budu radit ostatním já, až budu také šťastný majitel.
Chceš-li být hodinu šťastný - opij se.
Chceš-li být celý večer šťastný - jdi tančit.
Chceš-li být tři dny šťastný - ožeň se.
Chceš-li být týden šťastný - poraž vepře.
MSwamp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kwaak 9. 7. 2010 14:30

tak jsem si dnes s Wawe na prodejně docela dlouho hrál a jako náhrada za Nokii E71 mě tedy rozhodně nepřesvědčil... ano krásný display, prostředí vypadá pěkně, prohlížení netu paráda... ale HW qwerty klávesnici se ta dotyková prostě ani nepřiblíží (navíc donutit telefon aby ji překlopil naležato byl občas skoro artistický kousek...) ...ale každopádně pro někoho kdo nepotřebuje zas až tak moc psát určitě pěkná hračka..
Linux...invented by sadist, used by masochists
kwaak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MSwamp 9. 7. 2010 14:44

to kwaak: já jsem si s wawe hrál na prodejně Samsungu v Olympii v Brně a jako na prvním dotykáču jsem psal na qwerty hned na první pokus celkem dlouhej text bez přehlepů. To se mi u nokie 5230, X6 ani zázračného jablečného 3GS nestalo (ale to je jen o cviku).
Chceš-li být hodinu šťastný - opij se.
Chceš-li být celý večer šťastný - jdi tančit.
Chceš-li být tři dny šťastný - ožeň se.
Chceš-li být týden šťastný - poraž vepře.
MSwamp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kwaak 9. 7. 2010 14:47

já neříkám, že je to konkrétní problém Wawu,to určitě ne..jenom prostě dotykáče za HW klávesnicí zaostávají..
Linux...invented by sadist, used by masochists
kwaak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Endedy 9. 7. 2010 15:33

kwaak: Tak to je snad jasne ze na HW klavesnici se bude psat lepe nez na SW... Wave je nahrada iPhonu, jenom pribude jeste par kvalitnich aplikaci a za tu polovicni cenu mu bude jeste blize ;)
Endedy
Junior

Odeslat příspěvekod MSwamp 9. 7. 2010 15:37

já jsem to zase myslel tak že se mi na něm píše lépe než na ostatních SW klávesnicích v duchu: "Mezi slepými jedooký králem". (htc a jiné s větším displej jsem neměl možnost vyzkoušet.)
Chceš-li být hodinu šťastný - opij se.
Chceš-li být celý večer šťastný - jdi tančit.
Chceš-li být tři dny šťastný - ožeň se.
Chceš-li být týden šťastný - poraž vepře.
MSwamp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pi_trdzi 9. 7. 2010 15:46

telco: a mas ten jack zausnuty na doraz? ze licuje s horni hranou telefonu a nejde videt vubec pozlacena cast. uz se tu ve foru resilo, ze par lidem sel ten jack zasunout uplne na konci dost ztuha.
pi_trdzi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snoop69 9. 7. 2010 15:52

sumerian píše:snoop69: tak to mě mrzí. doufám, že tento nešvar nijak nepoškodí naše dosud dobré vztahy :-)

Nic se neděje ,ale příjde mi ,že to víc laguje než předchozí verze.

Doporučuji hru Caligo Chaser.Dnes jsem během 4 hodin na týhle hře vycucal plně nabitou baterku :mrgreen:
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků