Gingerbread 2.3 pro HTC Desire oficiálně

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod PepiQ 18. 2. 2011 16:25

HTC Desire by měl obdržet oficiální update na Android 2.3 ;-), zřejmě se tak stane v druhém kvartálu roku. Sice až po updatu pro Desire S, posléze budou pravděpodobně následovat updaty pro Desire HD a Desire Z, ale důležité je, že bude a podpora v tomto směru pro klasický Desire pokračuje.

Osobně jsem rád, že nebude Desire od nové verze odstřižen a že bude možno nový Android získat oficiální cestou. Po spoustě napsaných znaků na všemožných fórech se tedy zdá, že ledy povolily a všichni majitelé mohou usínat s tím, že se relativně brzy dočkají. :-)

Obrázek

Zdroj: http://crave.cnet.co.uk/mobiles/htc-des ... -50002752/
Reakce na Twitter-u: http://twitter.com/#!/search/htc%20desire%20gingerbread
PepiQ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod PepiQ 18. 2. 2011 16:53

a123b - mají ve zdrojích rovněž uveden ten můj první zdroj. :) Jinak tahle zpětná podpora se mi u HTC líbí, kupoval jsem klasický Desire relativně pozdě a potěšilo mě, že se dočkám 2.3ky. U Samsungu a SE se dle mých zkušeností takhle vstřícně ke svým zákazníkům nechovají.

Jestli někdo dostal do klasickýho Desire Gingerbread neoficiální cestou, zajímalo by mě, jestli je možné se těšit na ještě vyšší výkon, menší spotřebu baterie systémem atd., či jaký největší přínos jste zaznamenali, díky!
PepiQ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků