Nokia E52 - aktuální fw 091.003 z května 2012

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 3. 2011 21:57

Podle me tam budes delat nekde chybu,nemas spravne nacasovane bud vlozeni baterie a zapnuti nebo neco podobneho..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 7. 3. 2011 00:39

Nazdar, funguje vam niekomu synchronizacia kontaktov s google?
nech robim co robim, idem podla navodu na googlesync a aj tak mi to bud vypise chybu spojenia alebo to ukaze ze je pripojene a hned odpoji

A este jedna vec, mam gmail nastaveny - email normalne odosle, ale do mobilu mi stiahnlo iba do datumu x.12.2010, za tento rok mi to nechce stiahnut do mobilu maily, ktore normalne vidim cez pc na gmail.com

dakujem
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ak doležel 7. 3. 2011 11:58

Zdravím.
E52 synchronizuji přes PC Suite prostřednictvím BT. Vše funguje až na sms. Na kontakty se dostanu, SMS na "úvodní obrazovce" PC suite také vidím, ale když se mi spouští app SMS, tak zahlásí chybu a Windows ji ukončí.

To samé mi dělá OVi suite - ty padají sabilně po chvilce. Pokud v té chvilce stihnu začít nějakou akci - třeba transfer map, tak ta se dokončí a spadne to až po skončení.

Přeinstalaci jsem zkoušel. Nevíte co s tím?
ak doležel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirkator 7. 3. 2011 15:54

dejvidek píše:Nainstaluj to co mám nalinkované.
dejv


Mám úplně stejný problém jak kolega nahoře (viz obrázek). Obávám se, že v tom Vašem balíčku RM-469_EUROPE_054.003_by_dejvidek.exe chybí soubor RM469_MC10_CENTRALEUROPE_2GB_4.0.fpsx

Odkazují na něj jak readme_RM-469.txt, tak i RM469_0575063_054.003_001.vpl

Tak jen dodatek... pomocí možnosti "Options" jsem daný soubor smazal z listu, flashnul to bez něj a zdá se, že všechno jede.

Obrázek
jirkator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Staroh 7. 3. 2011 16:53

Jenže tobě to šlo flashnout ale mě to hází pořád chybu i když ten soubor vymažu pořád to na mě chce odpojit kabel,vyndat baterku....atd. Já mám jiný problém jen mi nikdo neporadí protože se s tím nikdo asi nesešel když ho phoenix nevidí ani v dead usb ...to bude asi neřešitelný problém a mám doma popelnicový mobil který je v záruce ale na záruku mi to neopraví minule mi umřel chtěli po mě 450kč a ted je dávat znova??? To se fakt nevyplatí dát za mobil o litra navíc a kdoví kolik ještě bych do něho musel dát když mi při dalším flashování umře zase....je to prostě krám E52 ...naflashoval jsem asi 20 Nokii a žádný problém nikdy ve phoenixu nebyl.... E51,N95,N95 8gb,E75 a další...nikdy problém tak proč tenhle hajzl takhle zlobí to nechápu....fakt už nevím co s ním udělat,ale díky všem za rady!!!
Staroh
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 7. 3. 2011 20:50

jiný PC, jiný servis...
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Staroh 7. 3. 2011 21:09

Dělal jsem to na Notebooku,zkoušel jsem jiný kabel a nic...servis bude problém jiný.
Staroh
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 7. 3. 2011 21:15

jak kabel? Vždyť jde jen o USB, tomu těžko něco bude, buď jde nebo nejde, myslel jsem jinou instalaci Windows abys vyzkoušel... resp. proč používás phoenix ?

" popelnicový mobil který je v záruce ale na záruku mi to neopraví minule mi umřel chtěli po mě 450kč "

--- za coo? To máš šedivku - tj. bez záruky.
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 8. 3. 2011 09:09

Staroh píše:To se fakt nevyplatí dát za mobil o litra navíc a kdoví kolik ještě

Aha, nevyplatí. Když máš teď problémy se zárukou, to se vyplatí jak sviňa (v případě šedivky) :roll:
Pokud máš oficiální distribuci a zkoušel jsi Phoenix a podělalo se to, taky ti dobře tak. Phoenix není ta oficiálně podporovaná metoda
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jake21 8. 3. 2011 12:26

Jaký softík používáte na přehrávání TV streamu? Jsou nějaké linky na české TV?
Jake21
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 8. 3. 2011 13:30

Staroh píše:minule mi umřel chtěli po mě 450kč a ted je dávat znova??? To se fakt nevyplatí dát za mobil o litra navíc a kdoví kolik ještě bych do něho musel dát když mi při dalším flashování umře zase....

Ale vyplatí. Nech si ho s definitivní platností přivést k životu a přestaň si hrát s flashováním přes Phoenix. K čemu je ti dobré? Ten telefon nebude pak barevnější, nebude mít víc funkcí, nic takového. Flashování přes Phoenix má být až nejzažší možnost poté, co z nějakého důvodu selže oficiální postup pro update/přehrání; to není hračka. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Staroh 8. 3. 2011 14:57

Mám to šedivku od O2 koupil jsem to od nějakého Pražáka....no tak mě asi nezbyde nic jiného než jít do servisu když to nejde nijak oživit doma ale tolik mobilů se mi povedlo jen E52 ne a ne nastartovat ...i když nevím čím to oživujou v servise a proč to tedy nejde doma taky s pojízdnit....
Staroh
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 8. 3. 2011 15:50

Jak od O2? Servisy Nokia mají propláceny PR kódy určené tuším pro CZ a SK (ty na 100%), možná i pro maďarsko (nevím jestli si to nepletu se Samsungem)...

Pokud je telefon z jiného trhu, tak Nokia to servisu neproplatí a musíš na prodejce a ten si musí poradit sám nebo to poslat do země původu.

Takže si zkontroluj, jaký PR code máš na přístroji nebo spíše podle sériového čísla, ale jestli ti řekli, že to není v české záruce, musíš zaplatit = příšte si rozmyslíš nákup šedivky.
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Staroh 8. 3. 2011 16:17

Nemohl jsem tušit že zrovna šedivka te šmejd zkurvenej....v servise mi řekli že mi nahráli firmware originál a ten byl v Angličtině protože prej nejni pročeský trh určen ale že je dodán k paušálu od O2 to jsem nečekal takové svinstvo dotované telefony a jsou pašované nebo jak tomu rozumět???
Staroh
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 8. 3. 2011 16:31

Milej zlatej, přilož sem kopii záručáku a výrobní číslo, bez toho můžem tak leda spekulovat.

Já osobně si beru radši telefony od operátora, se ZL operátora, lze to pak dát na kterékoliv prodejně. U Nokie pak v kterémkoliv zn.servisu Nokia.

Já jsem si koupil E52 u TMo (ušetřit litr za šedivku nebo zkrácenou záruku přes bazar, se mi nechtělo), přes Phoenixe jen změnil PR code na normální a updatoval klasicky. Na 99% je IMHO vyloučeno, aby operátor zde prodal "šedivku", takže při poruše bude servisu na 99% jedno, co je v přístroji nahrané.

IMHO servisu jde jen o to aby mu výrobce proplatil opravu a to udělá jen pokud musí, tedy správné sériové číslo.
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků