Iphone 4 32GB z USA

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vrbeto 14. 6. 2011 05:05

Dobrý den, našel jsem inzerát na iphone 4 32GB cz, mobil je údajně z usa, ale zaráží mě ta cena, není to podvod a ta záruka ?
http://mobil.bazos.cz/inzerat/10554826/ ... ock-Cz.php

prosím pište vaše názory
vrbeto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.OMG 14. 6. 2011 05:21

Mno tel. číslo je poměrně hezké... v jednom inzerátu píše, že je neplatné (že na něm není k zastižení) a ve druhém nic. Jeho "záruka" je taky pěkná pohádka... Zkus mu zavolat, zda to vůbec někdo zvedne resp. zda tel. číslo existuje. Osobně bych od něj nekoupil ani pytel na odpadky.
Mr.OMG
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vrbeto 14. 6. 2011 05:25

no už jsem mu psal, a odpověděl ihned. Říká, že to je originál balení s kompletním příslušenstvím atd...ale podle obrázků to na češtinu moc nevypadá
tak nevím :(
vrbeto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Imhotep 14. 6. 2011 07:25

v kazdom pripade: V USA sa neda kupit odblokovany iPhone, lebo tam ho kupis iba blokovany na AT&T alebo Verizon. Ak by bol od Verizonu, tak ti v CR nepojde. Ak je od AT&T tak je odblokovany pomocou jailbreaku, cize pri kazdom update SW (a basebandu) musis cakat na odblok. A na iPhone 4 sa neda odblokovat ziadny BB okrem toho uplne prveho, takze s takym telefonom by si sa iba trapil, pripadne by si mal len iPod Touch.
Pripadne je este moznost ze ho typek odblokoval factory a je uz naozaj neblokovany, ale na to by som sa popytal lebo je to celkom draha zalezitost.

Samozrejme vzhladom na podozrivo nizku cenu by som tomu neveril. Je lepsie ak sa tesis z noveho 500€ telefonu ako places nad 200€ telefonom ;-)

Co sa tyka CZ jazyka, urcite tam je. V kazdom iPhone od FW 3.0 je uz CZ&SK jazyk len ho treba vybrat v nastaveni.
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vrbeto 14. 6. 2011 20:49

no, psal mi napřed, že to má jailbreak a potom, že nemá ...
ta cena je divná a ještě se mi zaručil, že to je originál s komplet výbavou.
Asi na to kašlu a koupím od operátora, nebo u důvěrihodnějšího obchodníka :)
Každopádně díky za ujasnění a názory
vrbeto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Imhotep 15. 6. 2011 21:50

ok ospravedlnujem sa, k tomuto som sa v store nedostal, ale to len preto ze to zacalo pred par dnami (tusim dokonca ze len vcera)
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 15. 6. 2011 22:33

Apple sice začal prodávat neblokované iPhony, ale ten z inzerátu je bloklý. Pokud nechceš mít drahé těžítko, nebrat!
eRiper
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků