Nokia naviguje zdarma

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod andre22 27. 7. 2011 08:40

Kanak píše:Ahoj,

mám Nokii C7 a nejnovější verzi Ovi map. Když dám v aplikaci navigovat na cíl, tak v pohotovostním režimu navigace lze posunem prstu přepínat mezi jednotlivými pohledy navigace (3D pohled, 2D pohled, pouze černá obrazovka s odbočkami a pohled na celou naplánovanou trasu). Mě zajímá právě ten poslední pohled na naplánovanou trasu. Když si chci prozkoumat trasu a přiblížím si pohled, tak se obrazovka zoomuje vždy pouze na střed mapy a mapu v přiblížení nelze posunout. Máte to tak stejně, nebo někde dělám chybu? Jde mi o to přiblížit si a projít si body naplánované trasy.

stáhni verzi 3.08 z BetaLabs - je to tam o dost vylepšené
andre22
Junior

Odeslat příspěvekod Pompeus 27. 7. 2011 21:39

Ahoj chci se zeptat. mám Nokii E71 nastavil jsem si abych měl nagivaci zdarma podle návodu co je zda na mobilmanii, ale když chci zadat trasu tak musím pořád čekat na GPS, je mi jasný že v offline režimu to bude chvílku trvat,ale já čekám už 20min a nic :hm
Pompeus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LiberaleMiguel 28. 7. 2011 05:25

musis byt v otevrenem prostoru(venku, cim min domu tim lip). Prvi nalezeni muze trvat fakt hodne dlouho. Doporucuju nechat zaple A-GPS, aji kdyz nemas datovy balicek tak te nalezeni satelitu bude stat jenom par desitek haliru a najde je to behem par vterin
Siemens M35 -> SE T310 -> Nokia 3650 -> SE P800 -> Nokia 3310 -> Nokia 6600 -> Nokia N90 -> Nokia 9500 -> Nokia 9300 -> SE P990i -> Nokia N93 -> Nokia E71 -> Nokia N97 -> Nokia E7 -> Lumia 920
LiberaleMiguel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod whammer 28. 7. 2011 16:27

Pompeus píše:Ahoj chci se zeptat. mám Nokii E71 nastavil jsem si abych měl nagivaci zdarma podle návodu co je zda na mobilmanii, ale když chci zadat trasu tak musím pořád čekat na GPS, je mi jasný že v offline režimu to bude chvílku trvat,ale já čekám už 20min a nic :hm



zalezi co mas za operatora,kolik ti zezere net,ale nech se pripojit na net,kdyz to hleda,a budes to mit najite hned.ja pouzivam sygica,...ale taky jde na net,kdyz hleda satelity. ;-)
N3410->N3510i->N6030->SE W810i->N80IE->N95 8GB->5800XM->N73->N73ME->N97->X6->N86 8MP->N8->SGS III ->SG NOTE 3 a N8
@mejlaL6
whammer
Junior

Odeslat příspěvekod vvss 17. 8. 2011 07:21

nevíte jak nějak jednoduše zpravovat Oblíbené? mám jich už v telefonu spoustu a nevím jak to nějak hromadně mazat.. zatím to dělám tak, že si v mapě najdu daný Oblíbený bod a následně smažu.. neefektivní, kde můžu najít kompletní seznam Oblíbených co mám v telefonu? používám Nokia Maps 3.08
vvss
Junior

Odeslat příspěvekod andre22 17. 8. 2011 09:00

vvss: http://www.ovi.com - přihlásit a tam si můžeš s tím hrát jak je libo... samozřejmě měl bys předtím dát v N8 v mapách synchronizaci
andre22
Junior

Odeslat příspěvekod vvss 17. 8. 2011 09:10

no právě tu synchronizaci jsem taky hledal a nenašel:( mám sice C7 ale to je jedno.. můžem mi prosím napsat cestu v tel. kde to můžu zesynchronizovat?
vvss
Junior

Odeslat příspěvekod andre22 17. 8. 2011 11:44

vvss: ve verzi 3.08 to je: spustit Mapy -> Hledání -> hvězdička (vpravo nahoře - symbol pro oblíbené) -> a vlevo dole je Synchr. a během pár minut se to sesynchronizuje... samozřejmě musíš být v Nokia Maps 3.08 přihlášen (případně tě to zřejmě vyzve k přihlášení se)
andre22
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 9. 2011 09:49

Nedá mi to a zeptám se. Existují i nějaké jiné mapy, které by šly do telefonu hodit? Rád bych turistickou mapu...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 7. 9. 2011 17:32

Zkus mapy.cz, je to teda zatim on-line.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 9. 2011 00:06

Ne, ne, ne, jedině offline. Nemám teď IVM a ani neplánuju. S těmi jejich sranda FUPy bych byl stejně hned bez internetu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jan-Kratochvil 8. 9. 2011 01:03

Jsem tu neviděl zmínit http://modrana.org pro Nokia 900 (možná i N9/N950), z poskytovaných map mi příjde nejlepší http://openstreetmap.org (pro auto + město) a http://tchor.fi.muni.cz (pěšmo příroda).
Jan-Kratochvil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LiberaleMiguel 9. 9. 2011 08:10

ted internet nepouzivas vubec, ale kdybys zacal tak jses hned bez FUP ? ale no tak...obetuj tech par desitek korun a porin si IVM a stahni si mapy.cz fungujou skvele ;-)
Siemens M35 -> SE T310 -> Nokia 3650 -> SE P800 -> Nokia 3310 -> Nokia 6600 -> Nokia N90 -> Nokia 9500 -> Nokia 9300 -> SE P990i -> Nokia N93 -> Nokia E71 -> Nokia N97 -> Nokia E7 -> Lumia 920
LiberaleMiguel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 9. 2011 10:09

Teď internet používám jen přes Wifi. IVM jsem měl cca 2 roky, ještě když byl bez FUPu. Jo, to bylo fajn, ale se 150MB bych se musel omezovat. To radši nic.

K těm mapám, ta druhá je vcelku na nic. Na vyznačené turistické trasy přeci nepotřebuju mapu, šlo mi spíš o lesní cesty, pěšiny atd.

-- 9. 9. 2011 11:11 --

EDIT: Což mi připomnělo, že ani zmiňované mapy.cz nejsou tak podrobné :-(
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukfi 12. 9. 2011 09:51

Jdou vám v mobilu satelitní snímky? Mně se nezobrazují, i když mám připojení k internetu. Přitom na maps.ovi.com satelitní snímky jsou, takže by měly být pro ČR dostupné, nebo ne?
„…no matter how good Symbian Belle may be, Elop did a #1 job of telling any potential customers how crap it is/was and that it had no future.“
Lukfi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků