Streamování hudby zadarmo

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lukfi 20. 9. 2011 09:17

Ahoj, zajímalo by mě, jestli existuje pro Symbian nějaká aplikace, s kterou bych si mohl kdykoliv nechat nastreamovat písničku, kterou chci slyšet (kromě youtube, samozřejmě :) ). Něco na způsob tohohle, ale do mobilu. Spotify na Symbianu funguje jen v Premium verzi, aplikace pro Grooveshark si s S^3 nějak nerozumí, na Geezeru se mi nepodařilo zaregistrovat ani přes proxy.
„…no matter how good Symbian Belle may be, Elop did a #1 job of telling any potential customers how crap it is/was and that it had no future.“
Lukfi
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 9. 2011 09:36

Koupit tu premium verzi Spotify je problém?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukfi 20. 9. 2011 09:55

Za předpokladu, že by to bylo možné (Spotify oficiálně není dostupný v Česku), tak ano, za nějakých 400 Kč měsíčně mi to fakt nestojí.
„…no matter how good Symbian Belle may be, Elop did a #1 job of telling any potential customers how crap it is/was and that it had no future.“
Lukfi
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 9. 2011 18:37

S^3 umí flash, ne? Tak proč ne grooveshark v prohlížeči?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukfi 21. 9. 2011 12:25

Stránka Groovesharku mi nabízí jenom stažení toho mobilního klienta, který, jak už jsem psal, na tom telefonu nefunguje, jak má. Problémem zřejmě není ani tak S^3, jako obecně dotyková obrazovka a absence klasické klávesnice s "OK buttonem". Nejsem taková fajnovka, aby mi vadilo mít vytaženou QWERTZ klávesnici a přitom koukat na telefon na výšku, ale nemožnost zastavit přehrávání je dost nepříjemná a potom jakmile spustím aplikaci mimo dosah Wi-Fi, zmizí řádek pro vyhledávání písniček a už se nikdy neobjeví.
„…no matter how good Symbian Belle may be, Elop did a #1 job of telling any potential customers how crap it is/was and that it had no future.“
Lukfi
Junior

Odeslat příspěvekod PD 24. 9. 2011 12:15

Ten tvůj odkaz je na klienta last.fm. Klient je zadarmo, ale samotná služba je placená (kromě Kanady, GB a USA). Po přihlášení dostaneš nějakou půlhodinu zdarma. Teda pokud se nic nezměnilo.

Klient last.fm pro Symbian existuje

:arrow: http://www.free-symbian.eu/ml.html
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukfi 25. 9. 2011 21:15

Mobbler mi při pokusu o vyhledání interpreta, alba, čehokoliv zahlásí "problém s vaším připojením, 403 forbidden".
„…no matter how good Symbian Belle may be, Elop did a #1 job of telling any potential customers how crap it is/was and that it had no future.“
Lukfi
Junior

Odeslat příspěvekod PD 26. 9. 2011 10:30

Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků