Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kolega 10. 11. 2011 21:53

exxed, no co si pamatuju, tak na tom KE3 byl nějaký bug a neustále se spouštěla služba kolem sdílení wifiny, sož pak žralo víc baterku a občas se SGS2 dost zahříval, musel se restartovat. FW KF3 to trochu opravil, už se nespouštěly ty služby pro WiFi a i to občasné zahřátí už není často, od toho update jen asi jen 2x, je to několik měsíců. Jsem zvědav na nyní updatnutý KJ1, zatím se zdá zase o krůček lepší od KF3.
OM-D E-M1 a M.Zuika |12-40/2,8|45/1,8|60/2,8|75-300/Rll|
kolega
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamilkrupka 10. 11. 2011 22:01

To lolega, ty nemas stejne problemy jakp ja ? ( co jsem psal naminle strance?)
kamilkrupka
Junior

Odeslat příspěvekod exeed 10. 11. 2011 22:08

kolega píše:...

a ty máš taky od TM?
exeed
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kolega 11. 11. 2011 06:02

kamilkrupka píše:To kolega, ty nemas stejne problemy jako ja ? ( co jsem psal na minule strance?)

No asi nemam.
1. Pozoroval jsem také to trochu tučnější pismo, což asi přespěje k lepší čitelnosti, ale třeba při pomalém rolovani bíle webove stranky se černe pismo takoby nepatrně rozmazává, podobně, jak to dříve dělaly "pomalé" LCD monitory ze začátku jejich prodeje, po roce 2000, pokud to tu někdo pamatujete :mrgreen:.
2. Řekl bych, že je i kratší prodleva při probuzení (konečně :tleskani ).
3. Na výsuvné liště je jiná ikona pro tichý režim a je také s obrácenou funkcí, tj. musím zapnout vypnutí zvuku (rozsvíti se zeleně), před tím jsem vypínal zvuk (zelené svícení se vyplo). Prostě při normální provozu SGS2 mi na výsuvné liště svítí zeleně, už jenom rotace displeje. Ale ikona mi nikde nezůstává, jak píšeš.
4. Rychlost SGS2 je asi stejná, k žádnému významnému zrychlení (ani zpomalení) nedošlo, to asi nastane až s updatem na Android ICS 4.0 :-)
5. Po update mi dokonce i zůstala nastavená moje uživatelská vyzvánění u kontaktů (při posledním update na KF3 se mi vyzvánění nastavila u všech na "výchozí")
6. Je to ještě brzo, ale řekl bych, že je trochu lépe hospodařeno s energií, třeba při prohlížení webu přes wifinu už ubývá baterka pomaleji (asi 2% za 15 min.)
7. Zatím jsem také nepozoroval nechtěné spuštění hlasového ovládání a už mi nejdou schodit některé aplikace Android assistentem.
8. Jo a nalezená siť už není O2, ale Eurotel-CZ, poněkud divné
... to jsou zatím moje první postřehy ...

exeed: psal jsem na minulé strance ... mam O2.
Naposledy upravil kolega dne 11. 11. 2011 08:28, celkově upraveno 1
OM-D E-M1 a M.Zuika |12-40/2,8|45/1,8|60/2,8|75-300/Rll|
kolega
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Inferno7006 11. 11. 2011 07:16

Dobrý den,měl bych dotaz ohledně toho jestli jde SGS2 prostřednictvím připojeného USB kabelu připojit na internet? Prostě,když mam v PC internet tak jestli ho přes USB může využívat i telefon.Jestli ano tak mi prosím poraďte jak ho mám k počítači připojit,po připojení USB mi to nenabídne nic jiného než Kies nebo odchod do menu telefonu.
Inferno7006
Junior

Odeslat příspěvekod kolega 11. 11. 2011 12:16

To je přeci poněkud divné a nepohodlné, sdílet s mobilem internetové připojení v PC po USB :hm, nemyslíš? Vždyť SGS2 má wifinu, tak si do PC pořiď USB Wifinu a připoj se takhle, pohodlně. I tak ale musíš mít pro serfování s SGS2 to PC zapnuté, ještě lepší (ale dražší) by bylo pořídit Wifi router ...
OM-D E-M1 a M.Zuika |12-40/2,8|45/1,8|60/2,8|75-300/Rll|
kolega
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Inferno7006 11. 11. 2011 14:53

Měl jsem před nějakou dobou HTC Desire HD a tam to šlo tak proto se ptam.Mám totiž problém v tom,že mi nefunguje Kies,nainstaloval jsem ho do počítače,ale pokaždé,když ho chci spustit tak mi to napíše,že v aplikaci došlo k problému.Nevim co s tim mam dělat :-(
Inferno7006
Junior

Odeslat příspěvekod jmanek 11. 11. 2011 15:35

Ověř, zda máš nainstalovaný .NET framework 4.0 nebo si ho rovnou nainstaluj z této adresy: http://msdn.microsoft.com/en-us/netframework/aa569263
Nejspíš používá jen 4.0 Client Profile, ale instalací nic nezkazíš...
jmanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chito 11. 11. 2011 16:27

Tak jsem dnes bohužel přes Samsung Kies provedl update na
PDA:KJ1 / PHONE:KI4 / CSC:KK1 (O2C) a po zapnutí Bluetooth se telefon pořád restartuje.Jsem jediný nebo je chyba v nové verzi 2.3.5 brand O2.
chito
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kolega 11. 11. 2011 16:53

Já dnes odpoledne poslouchal přes BT v pohodě cca hodinu muziku a žádný restart. Chyba bude asi na vašem přijímači :-), resp. Tvém Galaxy S II.
kolega
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hit.man 11. 11. 2011 17:46

Je pravda co se píše zde ?http://www.mobilmania.cz/uzivatelske-recenze/detail-recenze/sc-190/default.aspx?reviewdetail=1&id_review=2304že telefon vyrobený v číně je pomalejší a sekající se oproti telefonu vyrobený v koreji?
hit.man
Junior

Odeslat příspěvekod koprad 11. 11. 2011 19:22

Je pravda co se píše zde ?http://www.mobilmania.cz/uzivatelske-recenze/detail-recenze/sc-190/default.aspx?reviewdetail=1&id_review=2304že telefon vyrobený v číně je pomalejší a sekající se oproti telefonu vyrobený v koreji?


Totalni blbost.
koprad
Junior

Odeslat příspěvekod kamilkrupka 11. 11. 2011 19:58

Chci se zeptat, zda je nějaká možnost jak bez flashe ( oficiálně ) vrátit z 2.3.5. ( včera aktualizováno - seká se nesnesitelně.. ) na 2.3.3 se kterou jsem byl spokojen .. ? brand 02 :)
kamilkrupka
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 11. 11. 2011 20:39

kamilkrupka oficialně to bohužel nejde jedině přes Odin.Co ti já můžu poradit tak si zazálohuj kontakty a co ještě potřebuješ a udělej trojhmat do recovery modu a tam proveď wipe data/factory reset wipe cache,vše ti to vymaže lépe jak tovární nastavení a pak uvidíš jak ti to pojede dobře a plynule.Vrátíš zálohu,nastavíš a určitě budeš spokojený.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamilkrupka 11. 11. 2011 21:33

mahonay, díky za radu, tovární nastavení jsem zkusil, nepomohlo vůbec, tak zkusím to, co tady popisuješ :)
kamilkrupka
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků