HTC EVO 3D - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod erikb321 5. 2. 2012 17:05

domů příjdu kolem 10 tak to zkusím každopádně dík za radu
erikb321
Junior

Odeslat příspěvekod strainy 5. 2. 2012 18:13

Rabb1t píše:Mam problem s AUTOMATICKYM OTACENIM OBRAZU.Vubec nefunguje.V nastaveni to mam zaskrkle.Dal sem i RESET,ale stale nic nepomaha.Poradi nekdo????Predem diky za odpoved.

Zkousel si Nastaveni-Zobrazeni-Kalibrace G-Sensoru?
strainy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Clintus 5. 2. 2012 18:22

Podle mě to sklo je, plast se pozná na dotyk...Všechny kapacitní mají sklo, ještě jsem neviděl kapacitní display s plastem.
Clintus
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 5. 2. 2012 18:30

Samozrejme ze je to sklo.Dnes se nic jineho ke kapacitnimu displeji nepouziva.Ale i kapacitni displeje meli drive plast..tykalo se to prvnich kusu nebo tech levnejsich z ciny ci ZTE apod.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dzemic 5. 2. 2012 18:38

zdravim taky se chci stat vlastnikem EVA a tak se chci zeptat kde bude nejlepsi ho koupit jestli v htc store nebo jinde alza,sunnysoft,datart,electroword atd
dzemic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DavidBarborka 5. 2. 2012 18:42

Kromě alzy bych koupil v kterémoliv tebou vyjmenovaném obchodě. Alza nemá moc dobré reference, co se týče reklamací.
Mobil: Samsung Note 2
PC: notebook Acer Aspire 4830TG
DavidBarborka
Junior

Odeslat příspěvekod delong 5. 2. 2012 18:51

jak ste tu pisali, ze videohovory nefunguju, tak cez program qik by to mohlo byt funkcne:
http://www.youtube.com/watch?v=LFyidNisVu0
delong
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jiri.Sko 5. 2. 2012 19:23

milda009 píše:Dobrý den mám dotaz,
jdou hrát hry na htc evo 3d jako na normálních androidech nebo jdou hrát jenom speciální 3d?
Jde například spustit Pro evolution soccer atd?
Předem děkuji za odpověd

Půjdou ti tam jakékoliv hry, 3D funguje jen pro 3D fotky, videa (přehrávání, nahrávání) a hry, jinak se s 3D nesetkáš. ;)
Jiri.Sko
Junior

Odeslat příspěvekod marseb 5. 2. 2012 21:15

prehrava evo kvalitne MP3?
marseb
Junior

Odeslat příspěvekod sphinter 6. 2. 2012 06:39

Ahoj, měl bych další dotaz... Zajímalo by mě, na jakém principu fungují ta ovládací tlačítka. Protože někdy zhasnou a ja nevím proč. Nemyslím si, že je to vada, jen nemohu přijít na ten "systém". Máte někdo nějaký nápad?
sphinter
Junior

Odeslat příspěvekod martin_o5 6. 2. 2012 07:50

Povětšinou hasnou s obrazovkou, nicmene např. při přehrávání videa hasnou také až na tlačítko vyhledávání. Nejspíš je mohou ovládat aplikace.
marseb píše:prehrava evo kvalitne MP3?

Přehrává kvalitně, ale výstup na tom nijak extra není :-)
"Štěstí je jako malé dítě. Musíte ho neustále podpírat a pomáhat mu"
martin_o5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rejpall 6. 2. 2012 09:01

martin_o5 píše:
erikb321 píše:ale mě to nejde vůbec zapnout prostě ten telefon vůbec nereaguje když ho zapnu ,rozsvítí se bíle displej a za 5 sekund se vypne a pak už ani zapnout nejde

Aha, tak to je úplně jiná.
Zkusil bych hard reset, který vymaže všechna data, nastavení a aplikace. Pokud potřebuješ co máš na kartě, tak ji vyjmi.
Postup je uveden zde(týká se tě druhý postup a dodrž ho opravdu důsledně):
http://www.knowyourcell.com/htc/htc-evo ... vo_3d.html

No třeba má jen vybitou baterii. :hm
rejpall
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Clintus 6. 2. 2012 09:28

To by mohlo bejt, s tou baterkou. Také se mi to jednou totálně vyšťavilo přes noc, že ráno nešel vůbec zapnout. Fláknul jsem to na nabíječku a za chvíli ok. Start je potom zase neuvěřitelně dlouhej....
Mě by spíš zajímalo, co mi žere baterku při vypnutém telefonu. Je mi jasné, že tak úplně vypnutý není, že se udržuje RAMka, ale za noc to sežere poměrně dost. Myslím, že skoro není rozdíl ho nechat vypnutý a nebo se zhaslým LCD v pohotovostním stavu.

-- 6. 2. 2012 10:30 --

....jo a jde nějak pochystat, aby budík vzbudil, když je telefon vypnutý? Mám dojem, žže tohle je nevýhoda všech těhle mobilů. Brácha má SONY s Androidem a také mu to nebudí při vyp. telefonu....
Clintus
Junior

Odeslat příspěvekod motogpmania 6. 2. 2012 09:39

Mám HTC EVO 3D už asi půl roku, a ani jeden samovolný trestat, přístroj běhá naprosto spolehlivě, nejnovější hry zvládá naprosto spolehlivě. Čitelnost displeje na slunci je dobrá. Jediné co bych vylepšil je kapacita baterie. Přesto že je relativně slušná na víc než jeden den vám nevystačí, a to nemluvím o prvních dnech používání, kdy při zkoušení všemožných možností telefonu je nutné nabíjet i několikrát denně (ale to je slabina všech špičkových telefonů). Tento telefon doporučují všem zvlášť k nynější ceně. Osobně nechápu proč cena spadla tak dolů . Že prý kvůli 3D , ale 3D lze chápat jako bonus a jeho ostatní parametry jsou minimálně stejné nebo i lepší než například u Sensationu či jiných. Podle mě je to nejlepší cesta v našich českých podmínkách jak přijít ke špičkovému telefonu . A je krásně vidět jak vysoká je marže !!! Já jen doporučují.
motogpmania
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod verkaa 6. 2. 2012 10:24

No mě to tedy tři dny v pohodě vydrží, baterie je podle mě slušná. Ale je pravda, že hry na tom nehraji, nejsem už dítě.

Jinak co říkáte na tohle 3D video?
http://uloz.to/12787216/3d-earth-song-backdrop-super-3d-efekt-mp4
Ten 3D efekt je tam fakt pěkný.
verkaa
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků