Čím nahrdit Blackberry

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod quest987 20. 5. 2012 15:27

Dobrý den/Ahoj všem,

4 roky používám telefony Blackberry doposud jsem byl spokojený, ale říkám si, že nové modely nic moc za mne hodně velké zhoršení ve všem.Doteď používám BB Curve 9360.
Hledám za něj náhradu.Přejmejšlel jsem o Nokii N9,N900(ale nevím jak je to s podporou aplikaci atd.-jestli to neni jen hracka pro geeky), nejradsi bych něco s qwertz klavesnici,ale toho moc zajimaveho neni,nechci nijak prerostly telefon ve stylu Galaxy S II nebo Galaxy Note.Nepotrebuji nikterak prerostly displej na surfovani mam tablet.
Poradte cim nahrdit BB
quest987
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 5. 2012 16:33

Xperia Pro?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel-d 20. 5. 2012 16:36

Souhlasím se Seterem...
karel-d
Junior

Odeslat příspěvekod gogospk 20. 5. 2012 16:39

quest987 píše:Dobrý den/Ahoj všem,

4 roky používám telefony Blackberry doposud jsem byl spokojený, ale říkám si, že nové modely nic moc za mne hodně velké zhoršení ve všem.Doteď používám BB Curve 9360.
Hledám za něj náhradu.Přejmejšlel jsem o Nokii N9,N900(ale nevím jak je to s podporou aplikaci atd.-jestli to neni jen hracka pro geeky), nejradsi bych něco s qwertz klavesnici,ale toho moc zajimaveho neni,nechci nijak prerostly telefon ve stylu Galaxy S II nebo Galaxy Note.Nepotrebuji nikterak prerostly displej na surfovani mam tablet.
Poradte cim nahrdit BB

Blackberry ničím nenahradíš, je to prostě kategorie telefonu stojící mimo hlavní proud "patlacích" founů. Já nosím u sebe Blackberry a foun s Androidem a každý používám na jiné účely, Blackberry na práci - telefonování , smsky a gmail, androida pak na hraní , zábavu , brouzdání po netu a mobilní banky. :-)
gogospk
Junior

Odeslat příspěvekod quest987 20. 5. 2012 16:45

seterwohipikule píše:Xperia Pro?


Zajimavej typ za který děkuju,ale absolutně se mi nelíbí

to gogospk:

přesně hovory,maily(gmail), sms , to přesně je pracovní použitíí BB a něčím jej chci nahradit vím, že toho asi moc nebude,ale třeba někdo s něčím zajímavým přijde.

Ještě kdyby to udělalo slušnou fotku tak se zlobit nebudu
quest987
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 20. 5. 2012 17:36

A co E7, popřípadě E6? S trochou štěstí možná i někde sehnat N950, ale to je spíš nadlidský úkol. Od BlackBerry by se třeba 9810 Torch nelíbila?
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quest987 7. 6. 2012 20:58

Takze vyreseno. BB mi je asi souzeno protoze jsem u nej opet skoncil BB Bold 9790 super stroj.
quest987
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků