Samsung S5830 Galaxy Ace - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radioektyf 27. 6. 2012 12:19

@jbeke:

http://www.mobilmania.cz/clanky/huawei- ... fault.aspx

Vypadá dobře, za ty prachy bezkonkurenční.
SGA: Root, CWM 5, StockLite v8, Link2SD ext4 script
radioektyf
Junior

Odeslat příspěvekod Pawol 27. 6. 2012 12:39

A něco tady: http://www.svetandroida.cz/huawei-ascend-g-300-privitejte-novou-legendu-201206
Pawol
Junior

Odeslat příspěvekod ondra264 28. 6. 2012 17:57

Dobrý den,mám Samsung galaxy ace jak už z názvu vyplývá.Potřebuji poradit s mobilním přístupovým bodem.V telefonu je mobilní přís.bod nebo sdílení inernetového připojení přes usb kabel já by jsem chtěl používat to přes ten usb kabel ale když vše zapnu a píše to že je vše v pořádku skusím se na bod připojit přes můj Ipod touch ten také píše že je vše připojeno ale internet nefunguje.Pomozte prosím.
ondra264
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lujdzy25 29. 6. 2012 06:55

Zdravím, nahrál jsem si CM 7.2 offiko nightly-cooper a po prvním spuštění mě vůbec nenaběhne android průvodce kde si přidáváte google účet, tudíž aby mě fungoval google market či synchronizace atd. Samozřejmě když si ho chci přidat přes nastavení tak mi to napíše "spojení nelze navázat blablabla", něco jsme se o tom dočetl a zjistil jsem právě že pomůže jedině hard reset a to proto aby se google účet nastavil hned spočátku u toho android průvodce, který mě nenaskakuje. Neexistuje nějaký google pack či něco, aby mi toto nastavení ze začátku naskakovalo??? Nebo jak si mám jinak přidat již existující účet na googlu aby mi fachal google market. Díky
CM 7.2.(24.6.2012) Nyghtly-copper, Android 2.3.7
Lujdzy25
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gogocar 29. 6. 2012 08:26

Zapoměl jsi nainstalovat gapps pohledej na nete nejsem ted u PC

Instaluj v CWM
Edit : tdy maš ty gapps ' http://www.mediafire.com/?w62scudax15mpdt
Naposledy upravil gogocar dne 29. 6. 2012 08:40, celkově upraveno 1
gogocar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wiglegummi 29. 6. 2012 08:33

a nekdo tady necte navody,
musis instalovat gapps v CWM v CM to neni kvuli poruseni autorskych prav
wiglegummi
Junior

Odeslat příspěvekod Lujdzy25 29. 6. 2012 09:28

Dikec, tak průvodce se rozjel ale i tak mě to pořád nechce nechat přihlasit k již existujicímu účtu na googlu tož nevím :--
CM 7.2.(24.6.2012) Nyghtly-copper, Android 2.3.7
Lujdzy25
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K-I-K-I 29. 6. 2012 13:53

ahojte, mám dotaz k tomuhle mobilu. Poslední dny se mi straně rychle vybíjí baterka, ráno nabiju a v podvečer musím znova nabíjet a to třeba za den pošlu jen 3 smsky a víc nic nedělám. Wifi vypnuté, všechno, když se podívám na spuštěné aplikace, tak mi to ukazuje nulu, nechápu čím to najednou je. Vždy mi vydržel tak klasicky 2-3 dny podle zátaže. Mám ho půl roku, tohle začal dělat až teď. Co s tím? Krom nabíjení téměř 2x denně? Nějaká kalibrace baterky?
K-I-K-I
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Roda 29. 6. 2012 20:15

@ K-I-K-I

Podle mých zkušeností to dělá nějaká aplikace,která ti pořád jede i když to ve správci není vidět.
třeba přihlášený facebook,no led,nějaký widget atd.
Nainstaluj si advanced task killer a tam pěkně uvidíš co vše jede v paměti a můžeš to i vypnout:-)
Roda
Junior

Odeslat příspěvekod K-I-K-I 29. 6. 2012 22:25

@Roda: stáhla jsem si to, povypínala spuštěné aplikace a za chvíli se koukla a jely zas. A takhle furt dokola a to s mobilem nic nedělám, nechápu :'(
K-I-K-I
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Roda 29. 6. 2012 23:00

Máš pravdu některé aplikace se opět zapnou,aspon víš které to můžou být.
Ještě ti doporučím aplikaci komplet o baterce Battery monitor widget pro, píše podrobně momentální spotřebu(vybíjení) nejmín mi to ukazuje 2mA(při zaplé wifi) jak je to víc tak to něco žere a rychleji se vybíjí.
Pokud nebude stačit free verze a nenajdeš full verzi na netu tak mi napiš SZ
Roda
Junior

Odeslat příspěvekod K-I-K-I 29. 6. 2012 23:16

@Roda: ok děkuju
K-I-K-I
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 1. 7. 2012 15:01

ondra264: proč se připojuješ na Ipod? Ten bere net odkud? z bezdrát wifiny? připoj se na ni rovnou z galaxy ne?
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tukan1 1. 7. 2012 22:34

Používa niekto aplikáciu In-pocasi? Stiahol som z google play, píše sa tam, že obsahuje aj widget. Len po inštalácii mi nejde pridať žiadny widget na obrazovku. Nemám medzi widgetmi žiadnu ponuku in-pocasi.
tukan1
Junior

Odeslat příspěvekod wiglegummi 2. 7. 2012 06:24

nemáš náhodou app přesunutou na kartě, koukni na to u in počasí je třeba aby app byla v paměti tlf. Jinak zkus ještě restartovat tlf.
[ROM] Cyanogenmod 7.2 Xperion v5 [FireKernel] [SCRIPTS] [Amarullz-720Mb internal memory]
wiglegummi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků