Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod preludeman 8. 7. 2012 20:09

Ahoj, chtěl bych se zeptat jak jste na tom se swypem u ICS? Mě to třeba dva dny jede v pohodě a pak se to totalně zasekne a nezbýva mi nic jiného než si např. na den zapnout normalni klavesnici, coz je v porovnání se swypem tragedie. Bud mi prestane ukazovat nabizene slova, nebo nejde vůbec zobrazit klavesnice...mate nekdo podobnou zkusenost?

Děkuji Tom
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod Alka1316 8. 7. 2012 23:28

Ahoj mám problém. Od té doby, co jsem nainstalovala ICS do telefonu, tak se mi seká rádio. nedá se to poslouchat. Nevíte někdo, co s tím?
Alka1316
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukas_repsol 10. 7. 2012 19:43

preludeman píše:Ahoj, chtěl bych se zeptat jak jste na tom se swypem u ICS? Mě to třeba dva dny jede v pohodě a pak se to totalně zasekne ......


mám stejnej problém a pěkně mě to sere... chcu napsat sms nebo email a klávesnice nereaguje na dotyk, musím vypnout swype a zapnout obyč klávesnici, když to pak přepnu zpět na swype (nemusím čekat den, jde to hned), tak zase funguje....
lukas_repsol
Junior

Odeslat příspěvekod eprd 11. 7. 2012 14:14

Alka1316 :
Rádio mě funguje OK.
Ale seká se mi hudba :/

lukas_repsol + preludeman :
Mě funguje normálně bez problémů. :nenapadne
eprd
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod preludeman 11. 7. 2012 21:28

Kurnik, to radsi at se mi seka hudba na ten 3D mod, nez aby se mi takhle sral swype...... udelame change ne? xD
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod jarsou 12. 7. 2012 06:37

Nevíte, jak donutit aplikaci ČT24, aby běžela i na pozadí, já slyšel zvuk a pracoval v jiné aplikaci - multitaskin?
jarsou
Junior

Odeslat příspěvekod lukas_repsol 13. 7. 2012 20:28

mám dotaz... dostal jsem firemní samsung galaxy y po zprovoznění se mně v galerii objevila složka fotek Instant Upload a v ní je 32 fotek, který mám v SGS2... nechápu, jak se tam dostaly a nevím, jak je odstranit... v SGY jsem si do Obchod Play nastavill účet, co mám v SGS2... je to tím? kde ty fotky sdílím? jak to odstranit? díky
lukas_repsol
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 13. 7. 2012 20:43

v SGY si v synchronizaci s tvym emailem musis odfajfkovat okamzite nahravani
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_repsol 13. 7. 2012 20:57

nikde to nemužu najít.. nechytám se..
lukas_repsol
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 13. 7. 2012 21:11

No pokud to na fotky pouzivat nebudes, muzes tam vypnout Fotky google i webova alba picasa

Obrázek
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx101 15. 7. 2012 11:52

zdar mám prosbu nevíte jak je na tom CM9?CM7 mě občas blblo a padali na něm furt aplikace.tak přemyšlím a nějaké jiné romce,nevíte co tam hodit?
SGS2 jelly bean 4.1.2
vencaxxx101
Junior

Odeslat příspěvekod eprd 15. 7. 2012 12:26

A proč zrovna kuchtěnou?To ti nestačí ofiko,root,vyházet co není potřeba a jedeš bez problémů.Kuchtěné jsou stejně jen o vzhledu - základ je stejně stejný.
eprd
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx101 15. 7. 2012 12:41

ofiko sem měl ted problémi se zapínáním wifi nebo dat,občas pád aplikace a furt se mě zaplňovala pamět ram a ten cm9 nejde nahodit takže musím dát zas zpět ofiko přes kábl,už by měla být ta 4.0.4?

-- 15. 7. 2012 13:59 --

stahuju ted ze sammobile nějakou ruskou verzi 4.0.4 tak su zvědavej.a když budu chtít udělat ten root tak je jedno jakým kernelem?zkoušel jsem tu aplikaci na odemčení ale ta mě nejela.
SGS2 jelly bean 4.1.2
vencaxxx101
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 15. 7. 2012 13:45

Menší rada.O té Ruské 4.0.4 by jsi si měl něco přečíst a bacha na brick telefonu při wipe čti máš to přeloženo.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eprd 15. 7. 2012 13:51

Stranka 366 jsem dal odkaz na root /unroot bez flesovani jadra.
Pokud ti delala problem ofiko to co jsi psal je ze tam kazdy nacpe starou zalohu nebo je aktualizovane pres Kies.Pomaha tovarni nastaveni .
eprd
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků