T-Mobile - změna u Twist Online - učtování po 1MB

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lol7 27. 10. 2012 09:03

A co si myslite, ze Vam CTU rekne? Kdyt je to predplacenka! Proste ji zahod...
lol7
Junior

Odeslat příspěvekod A1rh- 27. 10. 2012 13:36

i předplacenka je služba a z pohledu zákona pro ni platí stejné smluvní podmínky jako pro tarif (nutnost oznamování změn, umožnění odstoupení od smlouvy a pod.)
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod appofiss 31. 10. 2012 14:48

Nevíte někdo, jakým stylem se bude účtovat 1MB? Příklad: Zapnu si v mobilu připojeni, otevřu prohlížeč a načtu m.idnes.cz (To mě bude stát 0,4Kč). Pak mě zaujme nějaký článek a kliknu na něj (dalších 0,4Kč)? Nebo.......
Zapnu si v mobilu připojeni, otevřu stránku m.idnes.cz, zaujme mě nějaký článek, kliknu na něj a pořád mě to bude stát jen 0,4Kč do 1MB ???
appofiss
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 31. 10. 2012 15:01

Napiš Tmobilu. Třeba to budou vědět :D
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Smells 31. 10. 2012 15:17

Toto je maxi ku*várna !! Používal jsem na VOIP.Po vyčerpání letí karta do koše !
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod appofiss 31. 10. 2012 15:29

Vždyť to jde stále použít na VoIP. Já to taky používám na VoIP. Jen budeš muset odhadnout kolik tě vyjde hovor do 1MB. Teda........jen doufám......
appofiss
Junior

Odeslat příspěvekod appofiss 1. 11. 2012 15:19

Mám takový nápad.
Aby se zabránilo neustálému načítání 0,4Kč/1MB. (Od 1.12.2012 účtování po 1MB), tak bych zapnul v mobilu připojení (0,4Kč) a hned bych v aplikaci CSipSimple nastavil odesílání paketů keep alive, tím by se zabránilo uspání telefonu apod. Zase záleží na uživateli jak brouzdá po internetu. Někomu stačí i 1MB na den. Teď jde o to, kolik tyto relace sežerou za 24 hodin (jestli by se to vyplatilo).
Je to technicky možné?
appofiss
Junior

Odeslat příspěvekod rolfovo1 1. 11. 2012 16:25

Jó, to by mně taky zajímalo jak přinutit mobil, aby udržoval datové spojení aktivní a neodpojoval ho. Třeba na to existuje nějaká aplikace..?
rolfovo1
Junior

Odeslat příspěvekod A1rh- 1. 11. 2012 16:36

totéž mne taky napadlo, pustit např. JIMM ICQ nebo jinou nenáročnou aplikaci co trvale udržuje spojení a v případě potřeby pouštět další aplikace. Otázka jestli to celý den zvládne baterka. A taky případně když budu na chvíli na WiFi a budu chtít volat přes ni tak pořád hlídat přes co se mi jaká aplikace připojuje ... je to maximální opruz.
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod jsmach 1. 11. 2012 17:56

já mam dojem, že mi JIMM na Simensu A55 trvalé spojení neudržoval.
jsmach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod A1rh- 8. 11. 2012 17:27

TrustNo1 píše:...nechť se obrátí se stížností na ČTÚ, zde je vzor:

Stačí doplnit jméno + adresu + tel. číslo Twist karty

Odeslat na email: podatelna@ctu.cz

Dobrý den,

...
S pozdravem
...............


Odeslal jsem dnes vlastní podání na ČTU s vlastním textem, přišlo ti kromě automatického potvrzení přijetí ještě nějaké další info, že se s tím něco děje ? Na webu ČTU mají, že by to ideálně mělo být podepsáno el. podpisem, tak jestli to bez el. podpisu vůbec přijmou?
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 9. 11. 2012 13:50

A1rh- píše:Přijít by Ti mělo automatocké potvrzení a pak ještě číslo jednací, pod kterým podatelna požadavek zpracovala. Odpověď od ČTÚ prý ale dost trvá... Tak snad to do 1.12. stihnou.


Přijít by Ti mělo automatocké potvrzení a pak ještě číslo jednací, pod kterým podatelna požadavek zpracovala. Odpověď od ČTÚ prý ale dost trvá... Tak snad to do 1.12. stihnou.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod A1rh- 9. 11. 2012 14:14

jj, potvrzení přišlo až dnes po poledni. Jinak paragrafy zákona které jsem citoval i ČTU jsem dal k diskuzi za článkem na MM - http://www.mobilmania.cz/bleskovky/twis ... comments=1

Že by to stihli moc nepředpokládám, nejdřív se to k někomu dostane příští týden a mají 30 dní na reakci.

Mimochodem snížení propojovacích poplatků od 1.1.2013 údajně kvůli ČTU opět nebude...
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod appofiss 11. 11. 2012 17:34

Funguje nekomu na Twist online registr zmeskanych hovoru? Kdysi jsem v samoobsluze vypnul hlasovou schranku a aktivoval jsem si registr zmeskanych hovoru. Po vyzkouseni mi sms neprijde se zmeskanym cislem.
appofiss
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 13. 11. 2012 17:08

Vzor výpovědi:


T-Mobile Czech Republic a.s.
Tomíčkova 2144/1
149 00 Praha 4

Věc: výpověď smlouvy - telefonní číslo +420 XXX XXX XXX

V Praze, dne XX. XX. 2012

Vážení,

raguji tímto na změna účtování internetu u tarifu Twist online s účinností od 1. 12. 2012.

Jelikož nové podmínky účtování neakceptuji, účastnickou smlouvu s telefonním číslem +420 XXX XXX XXX vypovídám.

Žádám o vrácení nevyužitého kreditu na účet č. XXXXXXXXX .

S pozdravem
TrustNo1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků