iPhone 5 - Obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod eRiper 27. 12. 2012 16:46

Já jsem se hned od začátku bavil o době použití, ne pohotovosti. S 3GS jsem se málokdy dostal přes 7 hodin, s pětkou nemám problém k 10 hodinám. Posun dopředu tam je, ještě když k tomu všemu srovnáte výkon obou zařízení.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Loader 27. 12. 2012 16:51

scripta je místní "idiot", moc ho neberte vážně.

scripta píše:pujcit i normalni nabijecku


Bavil se o 4S s 30-ti pinovým konektorem, je těžké tento kabel v dnešní době sehnat? Není.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scripta 27. 12. 2012 20:22

Ty to asi nechápeš, ale tady jde o to, že s sebou musí tahat nabíječku, když někam jede, kdyby měl ale iPhone standardní microUSB konektor, jako mají ostatní mobily, tak by si mohl tu nabíječku na 99 % půjčit a nemusel by ji s sebou všude tahat. Já také s sebou nemusím tahat nabíječku, protože mám v mobilu microUSB konektor a vždy se někde nějaká taková standardní nabíječka nebo PC s microUSB kabelem najde. Kapišto?
scripta
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 27. 12. 2012 20:30

A není jednodušší si do peněženky hodit prťavou redukci na Micro USB? Dá se sehnat za pár korun.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Loader 27. 12. 2012 20:32

@scripta: Měl jsem iPhone 4 a nikdy jsem neměl problém se sehnáním nabíječky, když byla potřeba. Kdyby se jednalo o iPhonu 5, tak to je jiná. Ale nejedná.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scripta 27. 12. 2012 20:36

No nevim, já mám zase takovou zkušenost, že od té doby, co mám mobil s microUSB konektorem, a předtím i s miniUSB konektorem, tak nemám s nabíjením nikde problém, vždy se nějaká možnost najde, ale předtím to bylo fakt strašné, speciální nabíječka kterou nikdo s jiným mobilem neměl.

eRiper píše:A není jednodušší si do peněženky hodit prťavou redukci na Micro USB? Dá se sehnat za pár korun.

Jasně že je to lepší řešení, než s sebou tahat nabíječku, ale nebylo by to náhodou bez potřeby té redukce ještě lepší?
scripta
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 27. 12. 2012 20:42

A s Dock konektorem zkušenost nemáš? Tak jak sem můžeš psát takovéhle žvásty? Jasně, s microUSB by to bylo jednodušší, ale prostě není.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scripta 27. 12. 2012 21:30

Nejenom že není, ale asi ani nikdy nebude, protože Apple jde tvrdohlavě svoji vlastní cestou proti proudu.

http://zpravy.e15.cz/byznys/technologie-a-media/novy-iphone-muze-mit-v-eu-problemy-s-nabijeckou-914485
http://mobil.idnes.cz/od-pristiho-roku-budou-mit-vsechny-mobily-stejnou-nabijecku-pra-/mob_tech.aspx?c=A101229_140023_mob_tech_jm
scripta
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 27. 12. 2012 21:54

Kdyby aspoň tu redukci dával přímo k balení.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 27. 12. 2012 23:19

To je bohuzel apple...redukci si za pomerne drahy peniz musis dokoupit, kdysi co si pamatuji, davali k 2G snad i dock, od 3G uz to nedelaji a clovek si ten origo pomalu za 600kc musi koupit,neorigo naststi stoji pulku a vetsinou chodi jak maji.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 27. 12. 2012 23:51

eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod HaNnan 28. 12. 2012 12:00

Stalo se někomu, že se mu ip5 sám od sebe restartoval? Trvalo to asi 1s, telefon pak funguje normálně, akorát se vynulovalo počítadlo využití baterky. Doufám, že to bylo jen ojedinělé...
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 28. 12. 2012 12:25

Mě se to ještě nestalo ... to se stává málokdy. ;-)
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 28. 12. 2012 16:35

Věc jako restart u iPhonu s oficiálním iOS od apple tedy nejailbreakovaný, neznám...jaký iOS používáš?

EDIT:
Taková zajímavost související s iDevices obecně, mrkněte: http://aapl.cz/velikost-ios-od-prvni-verze-do-posledni/ pěkně nám ten iOS za těch pět let nabobtnal, co? :-))
Naštěstí to uživatelům může být jedno, je stále stejně rychlý a stabilní tak jako dříve.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HaNnan 29. 12. 2012 10:20

WolfN: Mam tusim posledni, 6.0.2. Stalo se mi to jen jednou, ale je pravda, ze telefon byl v nevytopene mistnosti po dlouhou dobu, ale zase mi prijde jako blbost, aby pokles teploty mel takovyto vliv na funkcnost telefonu (urcite ale nebylo pod nulou).
HaNnan
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků