Samsung N7100 Galaxy Note II - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Imhotep 27. 1. 2013 15:42

myslim ze tie FW nie su od operatorov nejak customizovane. Mam od Telekom SK a ziadna customizacia v telefone nie je.
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JTa 27. 1. 2013 20:16

Možná je to u vás jinak, nevím. Každopádně pak nechápu rozdílný čas uvedení nového firmware u operátorů a z volného prodeje. Mělo by to potom logicky vyjít ve stejný den. Bojím se, že to je, jak to bylo dřív. Vlastní uvítací (většinou hnusná) melodie, obrázky a uzpůsobený menu. Doufám, že se pletu a někdo kdo má od nějakýho českýho operátora sem napíše, jak to má on(a) ;-) .
Zelená S23 Ultra 8/256GB :))
JTa
Junior

Odeslat příspěvekod Imhotep 27. 1. 2013 20:28

minuly tyzden som mal v rukach Samsung Galaxy Chat z Telekomu a mal uvitacie logo a hnusnu melodiu. Ale tento Note 2 ich nema, takze si myslim ze u vas to bude tak isto.
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JTa 2. 2. 2013 17:22

Tak nikdo mi nenapíše, co obsahuje brandovaný Note II od našich operátorů? Díky
Zelená S23 Ultra 8/256GB :))
JTa
Junior

Odeslat příspěvekod podikk 7. 2. 2013 21:26

Zdravim, nevite, jak napsat rucne poznamku spenem do jednotlivych dnu? Nebo se da v kalendari aktivovat rucni psani jen pri zobrazeni celeho mesice? Kdyz rozkliknu jednotlivy den, tak mi zmizi ikona psani.
RAV4 2,5 HSD
Caddy Maxi 1,9 TDi
podikk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vták 9. 2. 2013 11:31

JTa: "Vlastní uvítací (většinou hnusná) melodie, obrázky a uzpůsobený menu" nic takoveho se nekona, mam ho od Vodafonu a horko tezko poznas ze je brandovany, V marketu mas dlazdicu Vodafone, coz s brandem nema nic spolecneho tak jako tak. No nebal bych se, nic nepridavaji. ^^
vták
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anonym_654165 12. 2. 2013 21:25

Potřeboval bych zjistit jaký je rozdíl mezi verzí marble white a ceramic white :?: Víte někdo :?:
Anonym_654165

Odeslat příspěvekod mahonay 13. 2. 2013 11:06

Nehledej v tom žádnou záhadu :-) Je to prostě bíla barva a někteří prodejci asi chcou být zajimavý.Na str. Samsungu je jenom jedna bílá http://www.samsung.com/cz/galaxynote2/images.html a to Mramorově bílá
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janas1954 14. 2. 2013 10:29

JTa píše:Možná je to u vás jinak, nevím. Každopádně pak nechápu rozdílný čas uvedení nového firmware u operátorů a z volného prodeje. Mělo by to potom logicky vyjít ve stejný den. Bojím se, že to je, jak to bylo dřív. Vlastní uvítací (většinou hnusná) melodie, obrázky a uzpůsobený menu. Doufám, že se pletu a někdo kdo má od nějakýho českýho operátora sem napíše, jak to má on(a) ;-) .

Ahoj, já mám telefon od O2, když ho zapínám, tak je celý displej modrý s velkým nápisem O2, jinak nic jiného.
janas1954
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukas_repsol 16. 2. 2013 12:40

nevíte někdo, kde jsou v N2 zašitý fonty? nebo jak si přidat vlastní fonty? fontomizer jsem zkusil, ale chci si dát do tel vlastní font, kterých mám hodně..
na jiným foru někdo psal "You can place any font (.ttf) in the internal storage fonts folder.. ", ale nenašel jsem složku, kde jsou základní fonty (rosemary, atd...)
lukas_repsol
Junior

Odeslat příspěvekod Carlos_Carano 17. 2. 2013 01:18

Lukas : Systemovou slozku se zakladnima fontama bez rootu asi nenajdes... Fonty co si pridas do ty slozky jak pises by ti tel. mel najit...
iPhone 7 Plus 256gb Red
iWatch gen.2 42mm
ATV 4 64gb
Carlos_Carano
Junior

Odeslat příspěvekod bonyslav 18. 2. 2013 19:21

Bral bych už aktualizaci na 4.1.2 mám ho ze slovenské distribuce :D
OnePlus One 64GB Sandstone Black
bonyslav
Junior

Odeslat příspěvekod Tonda512 18. 2. 2013 19:58

Lukas: Jak psal kolega nahoře. Pro přístup do složky s písmem je potřeba se dostat do system/fonts.
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bonyslav 20. 2. 2013 09:44

Ma nekdo problem s kingston micro sdxc (nebo podobnou) 64GB class 10, ze se mu jakoby vymazou mp3? Uz se mi to stalo jednou a dnes opet. Pokud se s tim nekdo setkal, jak to vyresil? Karta je byla formatovana na xfat
bonyslav
Junior

Odeslat příspěvekod Carlos_Carano 21. 2. 2013 02:35

bonyslav : Mam SanDisk 64gb SDXC uz asi ve ctvrtem zarizeni... Soubory na ni z prvni S3 co jsem mel, cca od kvetna 2012 ( format sem udelal jenom v S3, nahral zalohu z predchozi karty ) a do ted bezi bez problemu at ji dam kamkoliv... Zadny ztraceny soubory ani jinej problem...
iPhone 7 Plus 256gb Red
iWatch gen.2 42mm
ATV 4 64gb
Carlos_Carano
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků