LG P760 L9

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod erikb321 16. 3. 2013 14:30

no tak ted už to je na 100 procent aktualizace na JB 4.1 čtěte na mobilizujeme.cz a mobilenet.cz každým dnem by to mělo přijít na telefony přes OTA nebo se dá i přes LG PC suite
erikb321
Junior

Odeslat příspěvekod Andy62 16. 3. 2013 15:14

delong píše:nechapem tomu, ukazuje mi volna interna pamet 264 MB a ked si idem nieco nainstalovat vypise, ze nie je volne miesto.



Preto lebo L9 ma internu pamet len 2.33GB a stahuješ niečo vačšiu ako 264Mb preto ty to vypiše alebo ma nejak naprogramovane že do kolko može zobrat na internu asi.Je to tažške ked nemas možnost ako ostatne značky že maju ikonku na presunutie na SDkartu. A teraz som sa dočital že neoficilana JB 4.1 ma tu ikonku na SDkartu ak bude mat aj oficialna ktora bude v OTA alebo LG PC suite tak to bude najlepšia vec na JB 4.1. A potom som fakt zvedavy čo na to povie LG CZ/SK alebo LGMania na FB lebo napísať dovod prečo ta ikonka na presunutie na SDkartu nieje že to nedali kvoli tomu že su SDkarty pomale tak to je od LG naozaj trapne :D
LG L90 Black

LG 4ever :)
Andy62
Junior

Odeslat příspěvekod erikb321 16. 3. 2013 15:38

jo kdyby se ty aplikace potom daly přesunovat na kartu tak to by byl luxus doufám že to do konce měsíce přijde na telefon
erikb321
Junior

Odeslat příspěvekod delong 16. 3. 2013 15:53

Andy62 píše:Preto lebo L9 ma internu pamet len 2.33GB a stahuješ niečo vačšiu ako 264Mb preto ty to vypiše alebo ma nejak naprogramovane že do kolko može zobrat na internu asi.

bude to asi tak ako pises, ze je to naprogramovane a musi zostat nejaka volna pamet este. lebo nedavam vecsiu aplikaciu, ukazuje mi, ze zoastava 264MB a instaloval som 10MB aplikaciu ;-)

ak sa bude dat presuvat na kartu tak bude parada, dufam, ze to bude.
delong
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gogospk 20. 3. 2013 18:26

Mám čerstvě L9 , celkem spokojenost. Až na pár maličkostí. Jedna z nich je ta, že při prohlížení webu po gestu roztažení prsty (pro přiblížení ) nedojde k automatiskému přeformátování textu, takže přeteče mimo displej a je nutné při čtení šibovat s obrazem zleva do prava. Myslel jsem, že tato vlastnost (automatický formát ) je vlastnost Androidu, protože moje HTC EVO a Desire Z toto umí , a to i například v Gmailu, webovém prohlížeči atd. Jste na tom stejně nebo jsem někde něco přehlédl v nastavení?
gogospk
Junior

Odeslat příspěvekod Neonym 28. 3. 2013 16:52

gogospk: Na mé Xperii to je tak, že přiblížím a pak musím 2x poklepat, aby se text přizpůsobil, zkus to takhle ;)
Nokia 5510>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia 5310XM>Nokia 5730XM>Nokia 5110>XperiaMini ST15i>Xperia L>Xperia X Compact> Galaxy S9> Xperia 5
Neonym
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 29. 3. 2013 08:37

Se zalamováním textu nemám problém. Používáš klasický prohlížeč nebo Chrome?

Text jako takový se mi nezalamuje, ale prohlížeč při dvojkliku na odstavec se přizoomuje přesně tak, aby se text věděl na šířku displeje. Takto se chová ten klasický prohlížeč i Chrome.
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koblih.jr 31. 3. 2013 13:04

erikb321 píše:jo kdyby se ty aplikace potom daly přesunovat na kartu tak to by byl luxus doufám že to do konce měsíce přijde na telefon


Pravda, mám málo aplikací v telefonu. Defacto nic, kromě google map pro navigaci. Hry moc nehraju. Ovšem na ICS 4.0.4 jsem si nevšiml, že by tlačítko o přesunutí na paměťovku chybělo. Každopádně na JB 4.1 v aplikacích tato volba už je, že se dá aplikace na microSD kartu přesunout.

Ovšem může zde hrát velkou roli aplikace "skenování paměti", která startuje vždycky po zapnutí telefonu. Totiž, může zde hrát roli, že nová paměťovka nenaformátovaná telefonem třeba postrádá nějakou skrytou systémovou složku. Tu si telefon třeba vyrobí po naformátování paměťové karty. Takže jestli někomu nejde v 4.1 přesunout aplikaci na kartu, možná je problém v chybějícím kroku, kdy uživatel kartu zapomněl "připravit" naformátováním v telefonu.

Toto je čistě spekulace, nic víc!!!! Ale za pokus to stojí.
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy62 7. 4. 2013 13:18

Ako sa zmenil čas tak widget počasia v L9-ke sa mi nezmenil ako na hornej lište a uzamykacej obrazovke mam dobrý čas ale LG aplikacia počasie ten widget na hlavnej obrazovke sa nezmenil vôbec už som reštartoval aj obnoval ikonku a nič nejde.A na googly neviem najst tu istu verziu aplikacii čo je v mobile tam je verzia 3.0.57.
tu je screen:
http://www.upnito.sk/0/h9map7vaja5vz84z ... qak2hj.jpg
LG L90 Black

LG 4ever :)
Andy62
Junior

Odeslat příspěvekod delong 9. 4. 2013 14:39

to iste robilo aj mne, mal si natvrdo doplnene mesto, ktoreho chces teplotu. stacilo dat vyhladat mesto podla aktualnej polohy a cas bol v poriadku. ale potom som dal znova natvrdo mesto a uz to funguje znova dobre.
delong
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy62 11. 4. 2013 07:01

Ja som prišiel na to inak stačilo len aktualizovat počasie a hned sa aj čas zmenil :-)
LG L90 Black

LG 4ever :)
Andy62
Junior

Odeslat příspěvekod mulo 13. 4. 2013 23:11

na youtube som videl ako odblokuje L9 tym tahom prsta co sa vytvaraju kruhy a on ich tam mal take ine a neviem ci je to aktualizaciou alebo sa daju stiahnut ine odblokovacie efekty neviete mi poradit?
tuna http://www.youtube.com/watch?v=vJuaxks5EIw minuta 5:00
siemens cx65 - nokia 6233 -nokia 6120 classic - Nokia N82- Orange Boston - Nokia C6-01- Nokia N8 - Nokia N9- LG L9
mulo
Junior

Odeslat příspěvekod Andy62 18. 4. 2013 06:54

Tie efekty su v JB 4.1 včera prišla všetkým aktualizacia su tam efekty listie,bubliny atd atd
LG L90 Black

LG 4ever :)
Andy62
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 18. 4. 2013 20:23

Ano, jsou to efekty z nejvyššího modelu Optimus G.

To odemykání pomocí vlnky (hladiny), je neuvěřitelně příjemné. Obzvlášť když je u toho takový krásný jemný zvuk. Prostě bomba.

A moc jsem si zvyknul na Quick Memo kreslení na displeji. Používám u SMS jízdenky. :D
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka7711 24. 4. 2013 13:25

Screenshot_2013-04-24-14-07-05.png
Možná už to tady zaznělo nevím,ale chci se zeptat co znamená ta první ikonka v honí liště,ty 2jako by telefony vzájemně propojený,nemůžu to nikde najít :/ :( Mám verzi 4.1.2,aktualizoval jsem minulý týden,předtím to tam nebylo.Díky
jirka7711
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků