Windows Phone 8S by HTC

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hyky 14. 4. 2013 14:20

Jak vypadá tento displej na sluníčku? Zatím jsem měl v ruce jenom maketu a v ruce je teda parádní ale aby na displeji taky v létě bylo něco vidět.

-- 17. 4. 2013 12:11 --

Tak jsem koupil a je fakt bombovej akorát se mi odpojuje karta to to není vůbec dobře.Pokavad kartu podložím papírkem dobrý ale časem se uvolní a pak je zle.
hyky
Junior

Odeslat příspěvekod ikski 29. 4. 2013 15:33

Je mozny, ze cena toho telefonu tak klesla ? Na datartu ho prodavaji za 4990...
ikski
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 29. 4. 2013 17:50

Má velkou nevýhodu - malou paměť na aplikace. A proto musí být ČR distribuce za nižší cenu....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod gogospk 3. 5. 2013 11:20

ikski píše:Je mozny, ze cena toho telefonu tak klesla ? Na datartu ho prodavaji za 4990...


Asi jsi se o pár tisícovek sekl, na Datartu stojí 8X rovných 7990,- :-)

http://www.datart.cz/vyhledavani/index$ ... ltextRole=
gogospk
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 3. 5. 2013 11:30

8S a 8X jsou dva různé modely :pozor
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod gogospk 3. 5. 2013 11:36

U Alzy je nyní za úžasných 7198,-

http://www.alza.cz/windows-phone-8x-by- ... heureka.cz
gogospk
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 3. 5. 2013 12:07

Tak ještě jednou, toto téma je o HTC 8S, který stojí kolem 5000 Kč. Ty dáváš odkaz na jiný model, o který má téma třeba zde: viewtopic.php?f=1922&t=1175104 nebo viewtopic.php?f=1922&t=1189702
:oboze
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod gogospk 3. 5. 2013 13:14

myšpulín píše:Tak ještě jednou, toto téma je o HTC 8S, který stojí kolem 5000 Kč. Ty dáváš odkaz na jiný model, o který má téma třeba zde: viewtopic.php?f=1922&t=1175104 nebo viewtopic.php?f=1922&t=1189702
:oboze

Pardon, jsem slepej. Rozdíl mezi modelem 8S a 8X samozřejmně znám. :-)
gogospk
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaCZECH 17. 5. 2013 10:55

Zdravím, potřeboval bych pomoc. Nedaří se mi propijt telefon s PC a ani s tabletem (na obou používám windows 8), v metro aplikaci mi to napíše, že telefon odmítá komunikovat s pc, ať ho restartuji, ale to nepomáhá. V desktop aplikaci pro WP také nic nefunguje..

V čem může být chyba.. Už mě to vážně začíná štvát :grr:

A ještě jeden problém, který má asi většina uživatelu 8ska. Je už k dispozici nějaký způsob jak vymazat složku others ? díky malé paměti telefonu a absenci instalace aplikaci na kartu, sem takřka bez paměti >:-( .

Díky za reakce ;-)
JirkaCZECH
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 17. 5. 2013 12:44

Pokud jde o připojení k PC, bude asi problém v samotném telefonu nebo propojovacím kabelu. Samotný telefon nemá žádné nastavení, kde by se dalo určit, jak se má telefon po připojení k PC chovat.
Připojení přes BT jsem nezkoušel, ale jako klasický mass storege to určitě nefunguje a fungovat nebude. Pouze pro datové soubory tam vidíš složky na kartě a v telefonu.
Mám na PC W8 a systém si po připojení telefonu sám nainstaloval metro aplikaci a nabídl funkce dostupné pro telefon (synchro, média apod.).

Pokud jde o paměť, koukni na předchozí diskusi, HTC zatím podobný nástroj na čištění OTHERS, jako má Nokia, nenabídlo.
Doufám, že problém vyřeší samotný MS v podzimní velké aktualizaci.
tombas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimonaut 17. 5. 2013 14:05

JirkaCZECH:
telefon se chová jako MTP zařízení, obdobně jako třeba některé mp3 přehrávače, nebo foťáky (media transfer protokol), takže by neměl být ve windows problém ho připojit i bez aplikace. Jestli se ti nedaří, problém bude v nastavení windows.

Co se týká místa v others, MS o tomto ví a v další aktualizaci by měla být náprava. aktualizace GDR2 je naplánováno na prázdniny
mimonaut

Odeslat příspěvekod JirkaCZECH 18. 5. 2013 12:27

Díky za odpovědi,
telefon když připojím k pc, tak se ukáže ve složce PC, jako třeba flashka, pod jménem windows phone, nicméně složka je prázdná, a nakopírovat do ní také nic nejde.. tak fakt nevim už..
JirkaCZECH
Junior

Odeslat příspěvekod Paparatzzi 31. 5. 2013 16:01

Umí zalamovat text v prohlížeči? Jak vám vydrží baterka s pár hovory, smskama, cca 3h muziky a sem tam net a maily? Dá to den s rezervou?
Paparatzzi
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 11. 6. 2013 22:37

Mám 8S jako pracovní mobil, pár telefonátů, SMS, nějaké maily apod, ale žádná hudba. Neustále zapnutá WiFi a BT a vydrží necelé 3 dny.
tombas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wir-jin 15. 7. 2013 20:42

Zdravím lidičky. 8s mám zhruba 5 měsíců. Je to nádherný telefon (limetka). Je fakt že si moc nehraju a jako hlavní appku mám teamviewer a shazam :-D takže neřeším problémy s místem. Mp3z a filmy mám na kartě (16GB Class 10). Můžu potvrdit super výdrž (cca 3 dny), stejně jako stabilitu a rychlost systému. 512 MB RAM jako slabinu taky nevidím, systém je rychlík i tak a antivir a podobné věci nejsou u wp potřeba. Navíc pro hraní nej her telefon neni primárně určený. S mejlama žádný problém, synchronizace taky ok, kontakty jsou řešeny snad nejelegantněji jak to jen jde (provázanost s FB a jinými účty) a Office nepotřebuje komentář. Bál jsem se odlupování povrchu krytu, ale telefon nosím v pozdře, stejně jako předchozí, a nikde ani náznak. IE sice neumí zalamovat text, ale kvůli rychlosti bych neměnil. Akorát by to chtělo možnost cokoliv stáhnout a uložit na kartu a ne hned spouštět nebo otevírat. Jinak jsem spokojen, jelikož dost věcí řeší i teamviewer (notebook mám skoro neustále zapnutý). OS do budoucna měnit nebudu a převědčil mě i tento telefon. No bugy má, ale je stabilní, což je pro mě důležitější než milion aplikací v marketu.
One of Djs Affair project
Siemens C35i->ME45->M55->S75->SE W880i->HTC HD2->HTC 8S->Lumia 925
HTC HD2 (Leo) Segal - Těžko ho zabít
Wir-jin
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků