Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k hlasovým službám

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pokedex 13. 5. 2013 11:50

jde to registrovat na tmobile aby jsem z toho cisla mohl z netu posilat zdarma zase na tmobile ?
pokedex
Junior

Odeslat příspěvekod Robin Brett 13. 5. 2013 11:52

oooooooooo píše:A to se děla jak to omylem zapinaní netu? :-)

Stačí půjčit mobil dětem na hraní :-D Nebo koupit BM někomu, kdo telefon ovládá systémem pokus - omyl.
Robin Brett
Junior

Odeslat příspěvekod aje1 13. 5. 2013 11:54

pokedex píše:jde to registrovat na tmobile aby jsem z toho cisla mohl z netu posilat zdarma zase na tmobile ?


Při posílání sms http://sms.t-zones.cz.--telefonní číslo není ze sítě T-Mobile
aje1
Junior

Odeslat příspěvekod uai12 13. 5. 2013 12:04

Takže tedy nejdou posílat sms z internetu na tuto sim ?
uai12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pokedex 13. 5. 2013 12:16

budes opisovat kod proste i pro tmobile
pokedex
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 13. 5. 2013 12:32

Robin Brett píše:Stačí půjčit mobil dětem na hraní :-D Nebo koupit BM někomu, kdo telefon ovládá systémem pokus - omyl.


To už zní jinak - nicmeně zase špatně.Asi mu ho nepučiš na hraní na 14 dní a pokud to je na chvilku a ty jsi pravě ve stavu mam kredit 60 korun a obavam se aktivace netu na den tak maš editovany APN snad ne?Popřipadě pokud nejde o hloupy mobil maš možnost přimo v nastaveni smartu nastavit podminku - X MB prošustrovano,za X si dosad čislo,99,199 jak libo a upozorněni a nasledně automaticky data off..Hotovo.Nebo mysliš že ditě samo od sebe vleze do configu apn pointu zada spravne ůdaje a je problem?Tomu ani sám nevěřiš,vždyt to evidentně neviš ani ty sam že editace apn zamezi jakemukoliv připojení.No a pokud koupiš bleskmobil někomu kdo to ovlada pokus omyl system tak je to uplně jedno - takovej si stoprocentně způsobí řadu problemů i když bude mit poskytovatele hrommobil nebo kauflandmobil nebo mobil.cz
Naposledy upravil Fíla dne 13. 5. 2013 20:58, celkově upraveno 1
Důvod: opraven formát citace - nepatří do tagu CODE, ale do QUOTE
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Robin Brett 13. 5. 2013 13:10

oooooooooo píše:... a pokud to je na chvilku a ty jsi pravě ve stavu mam kredit 60 korun a obavam se aktivace netu na den tak maš editovany APN snad ne?

Ne :-D
Robin Brett
Junior

Odeslat příspěvekod hekrhy 13. 5. 2013 15:04

oooooooooo: takže pro tebe je každý uživatel Mobil.cz buď socka/student, protože nemá to kilo navíc, aby měl lepší net... a nebo idiot, protože si neumí spočítat, že 200MB mu nestačí, že? :-))
Zkus pochopit, že existují lidi co používají mobil i jinak než ty. A připadně jsou ještě většinu času na wifi, takže nějaký FUP v tu chvíli vůbec neřeší.
hekrhy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 13. 5. 2013 15:08

aje1 píše:
Jirka_2 píše:Tak jsem si v rámci testování jednu SIMku koupil. Aktivace proběhla rychle a bez problémů, ale telefon se odmítá přihlásit k internetu. Má někdo stejný problém nebo se mu nelíbí APN internet.t-mobile.cz (a vypadá to, že ani APN internet) ?

Tak telefon se tež odmita pripojit k internetu.
V samoobsuze napsano nacitani selhalo.

Stejný problém :-(. Tak doufám, že za 2 hodiny tak bude bez problému :-D
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 13. 5. 2013 15:26

oooooooooo píše:
To maš pravdu.Mně ovšem rozdil stokorun v ceně zcela kompenzuje to že můžu použivat standartni věci kvuli kterym jsem si smartphone a internet pořizoval ,VOIP,Greader,synchronizace na pozadí a dalšich milion věci.


Ale já respektuji tvé potřeby, tak ty zkus respektovat lidí co používají mobil na neustálou synchronizaci kalendáře, úkolů a pošty - a na nouzové odpovídání na mail. A nemusí to být socky, které nemájí stovku, možná mají raději pohodlí a rychlý net v ultrabooku
libol
Junior

Odeslat příspěvekod D.roak 13. 5. 2013 16:08

no ne špatná předplacenka, ale mě by uspořila minimu a po FUP net nepoužitelny.Mám sice menší FUP ale po přečerpání je net použitelný a měnit sít kvůli 40kč nemít 2 / 3 kontaktů O2 tak do toho možná jdu protože TM je jediný operátor kterého nemám a jsou místa kde si bez TM neškrtneš
Jinak mě odrazuje ta placená infolinka kdysy měl VF pos svém zpoplatnit Infolinku
D.roak
Junior

Odeslat příspěvekod tomikm 13. 5. 2013 16:17

funguje volání zdarma z T-M do Mobil.cz v rámci volání ve vlastní síti zdarma nebo v rámci programu Přátelé?
tomikm
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 13. 5. 2013 16:31

Ne, T-Mobile bere Mobil.cz jako cizí síť.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jirka_2 13. 5. 2013 17:16

Mobil.cz se mi jeví nějaký přiškrcený. Origo T-Mobile hlasová SIMka, další datová SIMka dávají na downloadu 9,5 Mbps, Mobil.cz 3,5 Mbps jako stará TWIST karta. Stejný modem, stejný sajt, 6 měření. Jiná zkušenost ?
Teprve pivo dělá žízeň krásnou...
Jirka_2
Junior

Odeslat příspěvekod milpta 13. 5. 2013 17:17

Zdravím, třeba mě je to fuk jakej to má net. Já mám mobil jen proto, " že si to doba žádá". Jinak mi je s prominutím na h***o. Net v telefonu nevyužívám. A to, že se to oproti Bm chová tak, že nelze volat ve vlastní síti zdarma mi vadí protože máma co je odemne 500 km má seniorský O2 ,s voláním do vlastní sítě zdarma tak mi občas zavolá . Jak píšu výše, já mám mobil jen proto, že různí poskytovatelé služeb chtějí mobilní číslo. Pro mě vede e-mail na normálním netu.
milpta
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků