Poradna: Jaký tarif si mám vybrat?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 16. 12. 2013 18:59

Mobil.cz má bonus internet stále zdarma. To je podstatné .... Takže pokud člověk volá a smskuje málo, a z nějakého důvodu nepotřebuje určitou síť, tak není co řešit ...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod petyo 16. 12. 2013 19:22

Ještě bych k těm třem přihodil Kaktus. Sice má sazbu 2,9,-Kč / min, ale zase účtování po sekundách takže se určitě vyplatí pří krátkých hovorech do půl minuty, případně se dá minutová sazba zlevnit pomocí balíčků.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod lusiferr 16. 12. 2013 20:13

Tescomobile má také půl roční sazbu za 200 Kč...
lusiferr
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 16. 12. 2013 22:53

Tesco mobile se vyplatí až při vyšší útratě než je 50 kč za měsíc.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod speedisko 17. 12. 2013 13:13

Dobrý den,
Chtěl bych Vás poprosit o radu při výběru tarifu, můj starý již končí, resp. nutí mě přejít na jiný tarif. Aktuálně mám O2 tarif O2 Pohoda + retenční nabídku. Tarif mi naprosto vyhovuje s fakturací jsem spokojen, nerad se omezuji a skutečně volam tak jak chci - potřebuji.

Moje faktury jsou k náhlednutí zde.

Kód: Vybrat vše
https://drive.google.com/file/d/0B2dy0ToIH463ejgzbXVrRnVPRzQ/edit?usp=sharing
Cayenne S Diesel
911 997.2 4S
M3 E46
WRX STi
speedisko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fousík 17. 12. 2013 16:49

Ahoj, opět mi došel FUP a jelikož na vyšší nemám, řek jsem si že by možná nebylo od věci, kdybych zkusil něco jiného. Minimální FUP by byl ideální asi 250 - 500 Mb. Maximální cena za něj je 150 - 200 Kč. Rozhodně nepotřebuji hory volných minut a SMS - za měsíc pošlu max 50 SMS a provolám tak 30 minut, ale to sou opravdu maxima. Hlavní je tedy cena a poté FUP. :-)
Neznáte někdo nějaký takový tarif? Může být i u virtuála :-) . Za případnou pomoc děkuji
Fousík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lusiferr 17. 12. 2013 17:02

Tesco.
125 Kč, 400 MB
175 Kč, 1 GB...

https://www.tescomobile.cz/nase-nabidka/
lusiferr
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 17. 12. 2013 17:24

Tesko je zajímavý, ale ten dvojnásobný bonus je dočasný.
Koukni na toto http://www.gomobil.cz/tariff/
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod lusiferr 17. 12. 2013 17:28

Je do konce roku 2014...potom v tom budou pokračovat stejně jako na Slovensku.
Naposledy upravil Fíla dne 17. 12. 2013 21:30, celkově upraveno 1
Důvod: předchozí příspěvek se necituje
lusiferr
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 17. 12. 2013 17:29

Fousík a zkusil jsi zavolat na retenční?
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 17. 12. 2013 17:36

Já si myslím, že bonus u Tesco mobile přežije spoustu malých virtuálů.
Jeho dočasnost nemá význam řešit, nikdo negarantuje stávající podmínky napořád.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 28. 12. 2013 22:55

Protože se v tom moc neorintuji, poprosila bych vás všechny zanlé tady o pomoc. Jde mi o změnu u 4 tel. čísel - moc se mi líbí nabídka od Plus4U - ale dočetla jsem se, že je to šedivka a bojím se, aby to rychle neutli?
Teď to máme nastavená tak že já mám tarif ČD + k tomu kamarády, další 3 čísla tarif odepiš. Měsíčně platíme cca 450kč za normálních okoloností, jenže někdy když manžel s dcerou potřebují volat více, se nám to prodraží :-(. Další důvod je že bych já potřebovala i internet v mobilu.
Jinak naše volání - voláme si hlavně 4 čísla mezi sebou + páté je pevná linka - tu mám v kamarádech. Já se vždy vejdu do toho tarifu za 88kč + volání na rodinu nepočítám - toho je hodně. Manžel se ve většině případů vejde do 40min. volání vodafone, dcera taky, ale hodně smskuje. Syn je malý a potřebuje být ve spojení jen s námi, zatím, nikam jinam nevolá.

Myslíte, že mám risknout Plus4U, nebo existuje něco cenově pdoobného? U toho Plus4U bychom předělali 3 čísla na tarif za 149kč, na 4. číslo, synovo by se koupil Twist - TM asii žádný nulový tarif nemá, je to tak? Případně má někdo zkušenost jestli když od Voda budu chtít odejít, dají mi nějakou lepší nabídku? Před vánoci jsem na jejich linku volala - zeptat se ohledně mobilu za výhodnou cenu, jsem u nich asi 15let totiž, no bohužel jsem se s nimi nedomluvila. Při té příležitosti jsem říkala že plánujeme odchod - hned mě chtěli přepojit na retenci, neměla jsem na to ale čas, tak sii říkám mám to zkusit?

Moc prosím o radu. Děkuji moc.
Zabak.kuk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radamalcus 29. 12. 2013 09:15

Já bych šel do té retence, manželka pohrozila odchodem a z 280,- to šlo na 109,- za 50 min. a 50 sms.
čož si myslím že jde, bez závazku .... ;-)
radamalcus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LadislavM 29. 12. 2013 09:23

Tam to dost prodražují Kamarádi. Dneska u šedivek je běžné VPN zdarma neomezeně, což je obdoba Kamarádů. A na retence nejde spoléhat, když jsou tam Odepiš a ČD. Snad ukecat slevu na Kamarádech min. 50%. A šedivek není třeba se tak bát, jsem u nich mnoho let a jsou spolehlivější než klasický kmenový operátor.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 29. 12. 2013 09:39

A co Tesco mobil?
150 korun měsíčně - volání mezi sebou zdarma, 120 minut do ostatních sítí a 60 SMS......
Internet už od 75 korun měsíčně, 150MB FUP...
Reku
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků