Huawei Ascend P6 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Hans99 12. 12. 2013 21:20

Ja ja, varianta černá, nechci, abyste si mysleli, že se k mazlíkovi chovám nějak přecitlivě a manipulace probíhá jen v bílých rukavičkách, ale jak píše pedes, když se k němu nebudete chovat jako pr.... Měl jsem tři roky Samsung Wave, taky kovové tělo a až na jednu malou prohlubinku na zádech bych ho směle mohl označit jako "skoronový".
Tak asi takhle, no.
Hans99
Junior

Odeslat příspěvekod glider 13. 12. 2013 21:33

Hans99 píše:
glider píše:a aktualizoval si cez co?
lebo OTA nejako nejde

a vsade citam, ze na vlastnu zodpovednost, to nic moc..

Z origo T-mobile B103 na B111 přes "místní aktualizaci", šlo to naprosto hladce, ikdyž na různých fórech psali, že origo fw od T-mobilu přepíšu jen fw od T-mobilu.
"Legálnost" tohoto počinu jsem nějak neřešil, B111 je oficiální fw vydaný pro Evropu, tak snad by neměl být problém.


tak hotovo, potvrdzujem audio uz je pouzitelne ! :tleskani
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DJRabbitcz 15. 12. 2013 12:48

Včera jsem přeinstalovával FW, vyskočila mi chyba a telefon se restartoval, naběhl bez problému, ale zmizela mi nortifikační lišta, teda mám ji prázdnou. Dále appky které byly v ve složkách najednou jsou rozházeny na plochách (např. google appky byly ve složce google aplikace). Skusil jsem vyřešit nahráním jiných verzí FW, vrátil do továrního nastavení, ale pořád nic, pořád stejné. Jsem zoufalej, procházel jsem fora do 5 hod ráno a nic jsem nenašel. :-( Jak mám přeinstalovat telefon do původního stavu? měl jsem verzi b104.
DJRabbitcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hans99 15. 12. 2013 14:18

Jak jsi aktualizoval fw a kde jsi ho stahoval?
Zkus hodit dotaz na jiná fóra, tady ti k flashování fw nikdo moc neporadí.
Hans99
Junior

Odeslat příspěvekod DJRabbitcz 15. 12. 2013 14:40

FW jsem stahoval na smartforum. Aktualizoval jsem to přes aktualizace- místní aktualizace.Chyba byla asi v tom že sd kartu jsem měl naformátovanou do NTFS a ne FAT32, proto telefon nemohl po restartu asi načíst update.Ani už se mi po zapnutí neukazuje T-mobile launcher ( mobil mám od T-mobile ).

-- 15. 12. 2013 15:28 --

Tak a je to v ***** úplně. Prováděl jsem aktualizaci na B116 a telefon už nejde ani zapnout !!! Tak zítra do t-mobilu a jsem zvedavej jestli to daj dohromady. Co myslíte, přišel jsem o záruku a nebo dokonce o telefon??? :-S
DJRabbitcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hans99 15. 12. 2013 17:23

Kámo, tak to jsem teda hodně zvědavý, jak tam u nich pochodíš.
Určitě dej vědět, jak jsi dopadl.
Hans99
Junior

Odeslat příspěvekod cikbaron 17. 12. 2013 10:40

Fčera jsem sehnal tento zkvjeli telefon na ulici f kapsem jednoho gadži.Je to zatym nejlepsi telefon,co sem gdy mel.Ipfon 5s je v porovnanim s tymto uplna nula.
Tenhle me na jedno nabyty vidrzi celej den,ale nesmys tam dat zadnej launcher.Mel jsem tam apexlauncher a tam ta baterka jede richle dolu.
Dal bych bod dolu za baterku,ktera nejde vimenit.Rejpali sme do toho s Dežou nozikem a nevotevrely sme to.Este ze nam v Prioru prodaly nabijecku do auta.
Tak to nabijim vzdycki v taxiku.
cikbaron
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod glider 17. 12. 2013 16:44

DJRabbitcz píše:FW jsem stahoval na smartforum. Aktualizoval jsem to přes aktualizace- místní aktualizace.Chyba byla asi v tom že sd kartu jsem měl naformátovanou do NTFS a ne FAT32, proto telefon nemohl po restartu asi načíst update.Ani už se mi po zapnutí neukazuje T-mobile launcher ( mobil mám od T-mobile ).

-- 15. 12. 2013 15:28 --

Tak a je to v ***** úplně. Prováděl jsem aktualizaci na B116 a telefon už nejde ani zapnout !!! Tak zítra do t-mobilu a jsem zvedavej jestli to daj dohromady. Co myslíte, přišel jsem o záruku a nebo dokonce o telefon??? :-S


pre Europu bola vydana verzia B111 neviem preco si tam daval nieco ine
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 17. 12. 2013 17:23

ja mam nainstalovano B119 a všechno v poradku.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hans99 17. 12. 2013 18:44

Tak řešit jestli tam foukl B??? nebo B!!! je už teď asi bezpředmětné, spíš by mě zajímal výsledek návštěvy oné růžovoučké pobočky.
Hans99
Junior

Odeslat příspěvekod MASH 22. 12. 2013 02:14

Máte někdo zkušenost s VoIP? Má tento telefon nějakého SIP klienta již v základu?
MASH
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DJRabbitcz 23. 12. 2013 23:09

Tak lidičky přišla smska od t-mobilu že si můžu telefon vyzvednout. Plný očekávání a napětí jsem tam vyrazil. Překvapen a zhluboka oddechujíc mi bylo řečeno že jsem dostal novej telefon !!! 8-D
Prý ten starej nejde opravit 8-)
DJRabbitcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hans99 24. 12. 2013 12:11

Tak to jsou veselé vánoce a jistá naděje, že když se nám, co máme foun od růžových, něco s P6 stane, tak to snad bude vyřešeno k naší spokojenosti.
Už se těším na výsledky tvého dalšího flashování a to nemyslím nijak zle.
Hans99
Junior

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 26. 12. 2013 16:28

Tak tento mobil mi byl v úterý "naježen" pod strom, jsem moc moc ráda, jen bych vás tady poprosila o několik rad.

podařilo se mi přetáhnout čísla do mobilu, teď když ale chci hleda tel číslo třeba od T., hodí mě to na hlavní obrazovce na stránku s Ch - pokud dám f, je to ok, nefunguje to až od I - poradíte mi někdo co s tím?

A další věc, kterou neumím nastavit - při psaní sms mi telefon vibruje a nějak nevím kde toto odnastavit? Děkuji za rady. Iv

-- 26. 12. 2013 16:37 --

Tak s těmi vibracemi u psaní sms už jsem si poradila, našla jsem to u nastavení při psaní sms :-)

Ještě ten tel. seznam, to se mi pořád nedaří :-(

-- 26. 12. 2013 16:51 --

A ještě jeden dotaz - dá se někde nastavit aby se obrazovka rozsvítila při dotyku prstu a ne po zamáčknutí tlačítka zboku?
Zabak.kuk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zabak.kuk 29. 12. 2013 19:49

Koukám že zatím bez odpovědí, tak snad někdo časem nakoukne...

Ještě další dotaz - co swype na P6 - je tam, nebo se musí nějak doinstalovat prosím?
Zabak.kuk
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků