Sony Ericsson j10i2 - přenosný hotspot

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod king-surf 26. 2. 2014 17:31

zdravím všechny, potřeboval bych naléhavě pomoct, nevím si rady.

mám mobilní internet od o2 a internet používám na tabletu, ze kterého jsem se vždy připojil pomocí wifi na mobil, co měl android (jednoduchý wifi tethering přímo v nastavení androidu). mobil s androidem je fuč, mám tento SE a potřeboval bych z něj dostat internet do tabletu. nenašel jsem nic, žádnou app na javu pro sdílení wifi, jen an tomto foru zlomky v obecné diskuzi o SE, kde se každý jen ptal, konstatoval, ale nikdo se nic nedozvěděl jestli to skutečně nějak jde.

dokonce jsem se dočetl že "nějak zapl sdílení" ale neví jak a vubec to nepopsal viz. viewtopic.php?f=9&t=1095633&p=8065683&hilit=wifi#p8065683 a ještě to pokračuje na další stránce cca 4 příspěvky.. pak jsem tam našel ještě jeden stejný dotaz, kterého si ale už nikdo nevšiml :(

opravdu by mi to udělalo velkou radost, abych neplatil internet zbytečně :( bohužel můj tablet nepodporuje otg, ale je to všestranný pomocník a náhrada za pc a bez internetu je to jako cigareta bez tabáku :(

děkuji všem, kteří se o něco podělí, už 2 dny hledám jak blázen a na nic jsem nepřišel...
king-surf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 2. 2014 17:38

Zkus aplikaci BlueVPN v tom tabletu, pokud je to tedy tablet s Androidem, funguje i s obyčejným mobilem přes Bluetooth.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ze.us 26. 2. 2014 17:51

Psal, ze je to Ad-hoc sit a k te se android bezne neumi pripojit (ale lze ho to po rootu naucit). Takze bud jiny android telefon nebo neco takoveho.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 2. 2014 20:46

Jenom dodám, že tu aplikaci BlueVPN mám odzkoušenou s Nokií E51 jako zdrojem internetu (sim s vyšším FUP) a telefonem LG 4X HD ve kterém jsem měl firemní číslo s malým FUP. Teď už mi na firemním čísle FUP zvedli tak to již nepotřebuji.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod king-surf 27. 2. 2014 14:13

tak jsem vyzkoušel bluevpn, dobrá appka, funguje mi ale tak na půl- zatímco v elmku internet běží(v dnešní době na surfování opravdu nepoužitelné) na tabletu mi to v chromu hodí hlášku od O2 že nemám správně nastavený internet :) apn asinenastavím, když tablet nemá 3g modul a v nastavení mobilní sítě nejsou (android) - nevěděl by někdo jak toto obejít? pak je můj problém v podstatě vyřešen a díky myšpulíne
king-surf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod king-surf 28. 2. 2014 14:54

funguje! ;)

Nejdřív to nefungovalo, pak jsem senějak rýpal v nastavení a řekl si vymažu data a nastavení app, a jede to. Díky moc, fakt :)
king-surf
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků