Průzkum: Jakého máte operátora a proč?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Jakého máte operátora?
O2 - tarif 64 %  19%  [ 64 ]
O2 - předplacená karta 38 %  11%  [ 38 ]
T-Mobile - tarif 55 %  16%  [ 55 ]
T-Mobile - předplacená karta 21 %  6%  [ 21 ]
Vodafone - tarif 103 %  31%  [ 103 ]
Vodafone - předplacená karta 41 %  12%  [ 41 ]
U:fon 8 %  2%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 330

Odeslat příspěvekod Abracas 5. 2. 2009 10:21

Já jsem poměrně skromný - stačí mi rozumné ceny na hovory i data, dobré pokrytí a vše na jedné SIM - neni mi 15, abych s sebou tahal 5 mobilů :-) . Jsem s T-Mobilem ( respektive s Paegasem ) už od jejich začátků, je to pro mě nejlepší poměr výkon - cena. Respektive mam většinu volání na TM, takže po využítí různých balíčků je pro mě nejlevnější, datové tarify pro internet v mobilu jsou taky dobré a pokrytí mam bezproblémové všude, kde se pohybuji. Občas pošilhávám po přechodu k Vodafonu, jestli bych náhodou měsíčně nějakou tu kačku neušetřil, ale pak vytáhnu kalkulačku a zjistím, že ne...
Abracas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 5. 2. 2009 19:11

Mam O2 Kombikartu - 2 cisla na jedny SIMce v jednom telefonu.
Na cisle A mam tarif NEON s volanim zdarma na O2 mimo spicku a o vikendech, na cisle B mam starsi tarif Relax s pausalem 0Kc a se sluzbou volani zdarma na 3 cisla O2 (kdykoli, i behem spicky).

Na Kombikarte funguje vzajemne presmerovani takze jsem kdykoli neustale k zastizeni at mi kdokoli vola na jakekoli z tech 2 cisel (presmerovani se mezi nimi neplati). Bezne volam pres cislo A a kdyz potrebuju volat nektere z tech 3 cisel ktere mam zdarma na cisle B tak si na chvili jednoduse prepnu telefon na cislo B (mesicne tak provolam az 800 minut zdarma jen za pausal 59Kc/tyden bez DPH ktere bych jinak draze zaplatil, napr. pri 4Kc/min by to bylo cca. pres 3tis Kc).
Myslim ze kombikarta je super vec ;-)
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 5. 2. 2009 19:32

Kombi Karta je dobrá věc, ale předražená. Vyhovovala mi u Vodafonu (2v1) - vydání zdarma, měsíčně 59,50. To mi přijde ještě optimální, ale dávat za ní měsíčně kilo a ještě platit nastavování přesměrování je svinstvo.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mobilman 6. 2. 2009 08:29

no je fakt ze by se u O2 mohl odpustit ten jednorazovy poplatek za vymenu, ale je to jednorazove takze se to da prezit (za to pohodli mit u sebe nejaky sekundarni tarif s vyhodnou sazbou na nejaka cisla to myslim stoji, pokud to clovek opravdu vyuzije).
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sybelius4 19. 7. 2009 18:12

Používám Vodafone ( Nabito 350 ) a spokojenost, ještě Twist mých5 pro mou kapelu.
Sybelius4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xanderovitch_1 4. 8. 2009 21:37

Vodafone 1150 nabito a jeste Nabitou kartu
Duvody - telefon s tarifem na pul roku, zadna smlouva, nejaky ty zvyhodneni atd.. :-D
xanderovitch_1
Junior

Odeslat příspěvekod Europe Men 20. 8. 2009 19:30

Mam Vodafone Odepis a Nabito 350. Nabito mam jen kvuli vyhodne koupe N6300, takze jakmile skonci 6.mesic, jdu na Nabitou kartu. A na internet v tel.vyuzivam predplacenku O2. Jelikoz je kvalitni a rychly.
Europe Men
Junior

Odeslat příspěvekod Europe Men 20. 8. 2009 22:04

Pouzivam mobil jen v Ostrave. Jede pres edge. V porovnanim, web najizdi rychle, icp pres tjat.com jede plynne, jine stranky take se nesekaji. Vyjimka tento tyd.jak byl vypadek O2. Ale kdyz jsem mel vf net v tel.byl pomaly a vypadky na icq neustale. O2 mam navic 3 mesice gratis, 100% kr.navic. Jsem spokojen, jinak O2 je pro me nedobry OP.
Europe Men
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 20. 8. 2009 22:21

Jo, O2 EDGE je fakt, že sviští parádně :) až jsem byl překvapený. Ale tak - jednak je to nové a jednak je to v místech, kde je zároveň UMTS, takže asi je tam volněji :-D
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Morx 17. 9. 2009 12:33

Tak, já jsem 2x u Vodafonu.
Jednak mám nabito 350 se ZTP slevou (platím 150Kč měsíčně). Ideální cena, za levno mám volání pod 2,50 za minutu (reálných peněz) a SMS asi za 50 halířů (dokud nevyčerpám tarif). K tomu navíc mám teď Studentský internet a i program kamarádi je pro mě použitelný. Důležitá pro mě je i kvalitní internetová samoobsluha a také jistota a jakás takás slušnost a férovost, kterou Vodafone narozdíl od ostatních operátorů předvádí. A čím dýl u něj jsem, tím víc si to myslím, když vidím ceny u TM a paušály, kde platím za nic (jen za "nižší" a přece příliš vysokou cenu hovoru) a O2, jak ruší starým zákazníkům jejich tarify atp.
Další věcí jsou i různé akce a zvláštní nabídky a slevy, které často, ba dokonce většinou postihnou i stávající zákazníky. Například se zlevněním internetu v mobilu mě vytrhli z úvah, zda by nebyl výhodnější Web´n´walk u TM, vánoční nabídka byla taky super, atd, atd.
Druhé číslo u nich mám už léta, je to Odepiš. Dříve jsem ho měl k O2 předplacené, kde jsem měl volání asi za 6 Kč do všech sítí a z Odepiš jsem psal levně SMSky a volal do VF. Teď už mi je jen na volání do VF, ale prakticky ho nepoužívám, je v často vypnutém telefonu a uvažuji ho zrušit ^^
Morx
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 9. 2009 12:42

O2 Start - držím ho jen kvůli internetu
02 Relax ČD VPN - služební
T-Mobile T30 HIT - na volání a net
Vodafone předplacenou kartu - kvůli netu
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luis009 27. 9. 2009 10:59

Tak já teďka přecházím z Vodafone nabiteé karty na O2 předplacenku. Nevím jak moc ušetřím, ale po tom co mi u VF zkončil internet zadarmo a nedávno zrušil i student SMS Gratis už mě u něj nic nedrží. A příjde mi docela škoda, že VF v současnosti nenabízí zvýhodnění nebo balíčky pro předplacenkáře...
Takže teď jdu k O2 a budu mít tarif NA!PIšTE, k tomu na měsíc internet, samozřejmě vyzkouším službu platí to Kvído, po prvním dobití si aktivuju jedno ze tří zvýhodnění a možná časem vyzkouším i nějaký ten balíček pro neomezený volání, ikdyž moc lidí co má O2 nemám.

Tak jsem zvědav co bude výhodnější. Jestli VF s lepšímy základnímy cenamy, nebo O2 (jinak ty sms za 1,90 jsou příšernost) s kupou zvýhodnění.
Luis009
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 27. 9. 2009 12:10

hlavně to zvýhodnění učtování po minutách pořádně vyzkoušej :D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 27. 9. 2009 12:37

Jojo, až provolá 61 vteřin a odečte se mu 13 Kč místo 6,60 Kč, tak si na Vodafone vzpomene :D
A neomezené volání? Tak to existuje u O2 karty jen na jedno O2 číslo za 49 Kč/týdně.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SuSEr 27. 9. 2009 12:42

Vsak kdyz jsem ten prispevek cetl, tak me napadlo jen i ty svata prostoto :-) Pokud ma napiste, tak ma volani stoprocentne drazsi nez na nabite karte, smsky 1,9, hnus. Ze internet v mobilu uz neni zadarmo ... u O2 na mesic zadarmo, hmm kratkozrake uvazovani, pak 150,-, VDF jako student 89,-. No a za urcitych okolnosti tech 89,- znamena sms gratis, to ale samozrejme i u O2, jen za 150,-. O2 sama -. Nejak nechapu duvod prechodu v tomhle konkretnim pripade :shock:
Cowon iAudio 10
Jays j-jays --> Klipsch Image S3 --> Etymotic Research hf2
SuSEr
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků