Reklamace vyúčtování VF

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod btw 6. 1. 2010 18:53

Zdravím, kontroloval jsem vyúčtování za minulý měsíc a u odchozích hovorů v roamingu mám naúčtovány i hovory v délce 1 minuta, u kterých nedošlo ke "spojení", tj. buď byl volaný nedostupný, nebo to nezvedal a podobně. Jak u mobilů, tak u pevné linky. Takhle jsem volal ze zahraničí jak do ČR, tak do třetích zemí, takových hovorů jsem měl několik a protože to bylo v třetí roam. zóně VF Passport, visí mi v tom celkem dost peněz.

Řešil někdo z vás stejný problém? A s jakým výsledkem? Má smysl reklamaci podat?

Díky.
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 6. 1. 2010 20:57

jo ale chce to uvest presne casy kdy jsi volal a ze to druha strana nebrala. stavalo se to treba u prozvaneni z Uk do Cr u jednoho typka jsem to videl. jeste bych se nedivil kdyby takovy operatori jako driv v 90 .letech byly - treba spanelsko tam ti uctovali prozvaneni.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Snekac 10. 1. 2010 18:47

Viz http://mobil.idnes.cz/cerne-ovce-t-mobile-uctuje-i-pouhe-prozvoneni-fa4-/mob_operatori.asp?c=A081008_172746_mob_operatori_hro
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků