DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod peta809 27. 7. 2020 22:58

Korzaik píše:
Ladislav_Malek píše:To jsem si přesně říkal, kdy přijdou český kolenovrti a začnou kňourat, že tři kila měsíčně je móóóóc ... Tak už jsou tady :D :D :D

Co to meleš? Ten tarif je porad nejdražší široko daleko. V normální zemi EU máš nějaký odstupňovaní podle objemu dat a za tři kila tam dostaneš neomezený data po celé EU.

Hlavně se nikdo nenechte vyprovokovat a nerozjíždějte zde zbytečně flamewar!
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 7. 2020 23:06

Přišel mail od O2:
Gratulujeme, stihli jste to. Objednaná SIM karta vám dorazí do týdne.
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 28. 7. 2020 00:43

Tak už spustili odpočet...
Přílohy
Screenshot_20200728-014226_1.png
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antonsek 28. 7. 2020 04:53

To je odkud? Já na stránkách https://www.datamanie.cz/ žádný odpočet nevidím.
antonsek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Korzaik 28. 7. 2020 05:54

peta809 píše:Hlavně se nikdo nenechte vyprovokovat a nerozjíždějte zde zbytečně flamewar!

Tak to ani nebylo myšleno, ostatně jsem si ani nezačal. Na české poměry je to nabídka velmi dobrá, jen si u toho netřeba sedat na zadek.
Korzaik
Junior

Odeslat příspěvekod petr311 28. 7. 2020 06:54

No tak to je teda výzva, v současné době asi nejlepší nabídka na trhu, jsem zvědavý, co na to ostatní operátoři...
Nevíte někdo, jakou rychlostí běží data, jestli je to nějak omezené nebo jede na maximum podle dostupnosti vysílače a mobilu? Máte už někdo tu kartu fyzicky doma, že byste poreferovali? Jakou rychlostí běží Up/Down? Díky.
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod kalujo 28. 7. 2020 07:15

když dobiju 300 kč a hned se strhnou 300 kč bude sim na 0-kč fungovat nebo se zablokuje vše na té sim
kalujo
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 7. 2020 08:16

na kartě je kredit 0kč a 100GB internet, takže když dobiješ 300kč, tak na ní budeš mít kredit 300kč
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ladislav_Malek 28. 7. 2020 09:31

Tak jsem to zkusil teď objednat, a hlásí mi to: „Tuto objednávku nemůžeme zpracovat
Byl překročen limit. Objednat si můžete maximálně 3 SIM karty.“ Já se jich tu zastávám, a oni na mě takhle? Co to je???
Ladislav_Malek
Junior

Odeslat příspěvekod poustevnak 28. 7. 2020 10:34

Ladislav_Malek píše:Tak jsem to zkusil teď objednat, a hlásí mi to: „Tuto objednávku nemůžeme zpracovat
Byl překročen limit. Objednat si můžete maximálně 3 SIM karty.“ Já se jich tu zastávám, a oni na mě takhle? Co to je???

Možná budu plácat blbost, ale je možné pokud máš sdílený internet, že ze společné IP už někdo objednal a tím bylo dosaženo limitu. Podobně tě může zasáhnout BAN na nějaké fórum.
Zkus si ji objednat přes mobilní data

-- 28. 7. 2020 11:45 --

peta809 píše:Tak pár těch podmínek přece jen je. ...
... Pokud není dostatek prostředků, nelze jen tak nabít a aktivovat 100 GB manuálně. V takovém případě, když promarníte termín, musíte si jednoduše počkat na další obnovení....

To zní, jako že když se tarif obnovuje například každého 10 v měsíci a já nebudu mít v tu dobu kredit, tak i když ho nabiju 11. den, tak budu muset čekat stejně do dalšího 10 v měsíci.

Ale O2 - datamanie.cz píše:
V případě, že nemáte dostatek kreditu v den obnovení balíčku, není možné data využívat a balíček se obnoví až po následném dobití.

To chápu jako že když dobiju, tak můžu aktivovat další měsíc.
poustevnak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mj03tsa 28. 7. 2020 11:07

Přišel vám po objednávce potvrzující mail?
mj03tsa
Junior

Odeslat příspěvekod polda 28. 7. 2020 11:08

Ne ......





12:35 Teď
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 28. 7. 2020 11:41

Korzaik píše:Tak jsem jednu vzal, ale čekám v tom nějakej vojeb typu akční nabídka na tři měsíce.

I když hýbání ledů lze očekávat, blíží se aukce a trojka bude chtít vystrnadit dalšího opa podseknutím cen. Klidně i pod náklady a za rok se zase zdraží.

Také jedna SIM objednana a pak zruším u T-M tarif Neomezená data SD za 340 Kč, je to moc drahé.
:D
suram
Junior

Odeslat příspěvekod poustevnak 28. 7. 2020 12:01

mj03tsa píše:Přišel vám po objednávce potvrzující mail?

Pokud myslíš email pro ověření tvé adresy a dokončení objednávky, tak jsem taky dlouho čekal. Pak mě ale napadlo prohledat v emailu složky s nevyžádanými a hromadnými emaily a tam byl.
Jinak to "že jsem to stihl a SIMku posílají" mi přišlo 7 minut po potvrzení emailu a dokončení objednávky.
poustevnak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 7. 2020 12:16

mj03tsa píše:Přišel vám po objednávce potvrzující mail?

ano, přišel hned po objednávce
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků