O2 Vánoce 2021

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 26. 10. 2021 11:55

Od 1. listopadu pak nadělí svým zákazníkům tisíc korun slevu na produkty za každou jednu službu, kterou zákazník u O2 používá. Se slevou bude možné pořídit mimo dalších zařízení i nově uvedená sluchátka.Mezi produkty, na které lze aplikovat tisícovou slevu, jsou mobilní telefony, tablety, sluchátka a notebooky.

Operátor představil vlastní brandovaná zcela bezdrátová sluchátka O2 Pods, prodávat je bude za 1 299 Kč

:D

https://mobilmania.zive.cz/clanky/vanoc ... fault.aspx
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 10. 2021 14:14

Slevy nelze kombinovat :roll:
anonymni

Odeslat příspěvekod davsopl 26. 10. 2021 18:58

I tak je to velmi slušná akce. Na nějaký nový tlačítkový telefon pro babičku to bude určitě.
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 10. 2021 08:11

Tisícovka dolů pro všechny a za každou službu. O2 spouští vánoční kampaň

Zdroj: https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... ratori_LHR
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 29. 10. 2021 15:55

Už v appce někdo slevu obdržel, nebo to bude až 1.11.?
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eetd 30. 10. 2021 09:23

Služební SIMky máme sice O2, ale do samoobsluhy přístup nemám. To je smůla, jesli je ke slevě přístup pouze přes samoobsluhu. 8-S
eetd
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 31. 10. 2021 17:24

O2 Pods

Jedná se o poměrně standardní bezdrátová sluchátka, která vydrží přehrávat hudbu 7 hodin, ve spojení s nabíjecí krabičkou se dá dostat na 28 hodin. Baterie sluchátek má kapacitu 45 mAh (každé), krabička pak 400 mAh. O nabíjení se zde stará konektor USB C. Konektivitu zajišťuje Bluetooth ve verzi 5.1

Jsou podporované profily A2DP, AVRCP, OPP, PBAP, SPP, HFP, HSP a co se týče dekódování, tak se nabízí SBC a AAC. O2 se chlubí, že sluchátka jsou velmi lehká, váží pouhé 3 gramy.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumík930 1. 11. 2021 08:12

Kód zatím nikde v aplikaci nevidím.

Ale pokud ta tisícovka bude platit jen na toto, tak je to akce o ničem:
https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/v ... t=CHEAPEST

Tak jsem zvědav, jak to bude...
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 1. 11. 2021 08:21

Jo, plati to jen na tech par veci, je to vyjmenovane i v podminkach
https://www.o2.cz/osobni/-a86692?field= ... ka=a297705
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Davidbenis 1. 11. 2021 17:09

Zobrazi se vám kód?
Odpoledne v aplikaci moje O2 přibyl
odkaz na zobrazení kódu když ale na to kliknu žádný kód se nezobrazí?
Davidbenis
Junior

Odeslat příspěvekod ppppppp 1. 11. 2021 17:27

Mně se kód zobrazuje, ale na jiné zboží nefunguje. A to předražené zboží z jejich vánoční nebídky nechci. Takže sleva nanic. Se zas O2 předvedlo.
ppppppp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davsopl 1. 11. 2021 17:56

Takže kódy jsou pouze na vybrané telefony, O2 Pods sluchátka, notebooky či tablety. Pro mě je to sleva nesleva. Potřeboval jsem nějaký tlačítkáč pro babičku a kupon nefunguje.
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 1. 11. 2021 18:25

Davidbenis píše:Zobrazi se vám kód?
Odpoledne v aplikaci moje O2 přibyl
odkaz na zobrazení kódu když ale na to kliknu žádný kód se nezobrazí?


A jsi přihlášený pomocí ID ? Ne přes číslo a SMS. :D Dává to kód i na nikdy nedobitou sim, no ale co s kódem že. Telefony seženeš levněji jinde, sluchátek mám plnou prd*l z loňské akce. :D Tak asi nic no. 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsopl 1. 11. 2021 18:36

Mě to teda nešlo v aplikaci Moje O2 zobrazit, když jsem byl připojený na WiFi, ale až jak jsem se připojil přes mobilní data. Asi nějaká bezpečnostní ochrana.
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 1. 11. 2021 18:59

Jako jediné zajímavé zařízení mi přijde ten tablet - Lenovo Tab M10 Plus 64GB LTE jenomže když si na něj člověk přečte recenze na Alze, tak je to asi pořádný s h i t. :D Tam jako fakt není co koupit. 8-) Jedině kdyby někdo napsal, že ty sluchátka hrají báječně a že hrají tak jako na cenu třeba 1 000 Kč solidně, tak bych je za 299 Kč vzal, ale jinak asi vážně nezájem. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků