View Flip Cover

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MartinaD 27. 9. 2021 20:32

Mám relativně archaický telefon Asus Zenfone 2, který má funkci View Flip Cover. Chtěla bych si koupit nový telefon, ale marně hledám, které telefony co jsou v současnosti v prodeji (září 2021) tohle umí. Hrozně mi tahle funkce vyhovuje, klepnu a vidím kolik je hodin nebo jestli mám nějakou zprávu atd. aniž bych musela telefon brát do ruky.
Našla jsem pár obalů na mobily co se takto tváří, ale nemají skutečný výřez v obalu, tudíž nelze telefon ovládat i při zavřeném pouzdře. Nenapadlo mně nic lepšího jak najít telefon, který tuhle funkci má ;-)
Poradíte?
MartinaD
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 27. 9. 2021 21:25

Samsung Flip3 třeba.
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Baf13 27. 9. 2021 21:39

MartinaD píše:klepnu a vidím kolik je hodin nebo jestli mám nějakou zprávu atd. aniž bych musela telefon brát do ruky.


Always On Display (AOD), toto plně nahrazuje, tak proč řešit tuto funkci přes nějaké pouzdro.
Baf13
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 9. 2021 23:19

buď AOD anebo všechny Motoroly mají moto displej, stačí jen pohnout telefonem nebo klepnout na displej a ukáží se na chvíli veškeré notifikace
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinaD 28. 9. 2021 20:03

Ale to zavírací pouzdro hodně dobře chrání telefon a displej, vyhovuje mi to. Za těch 7 let co ho mám spadl milionkrát na zem a pořád mám originální displej, který není ani prasklý a díky folii ani škrábnutý.
Prostě mi to hodně vyhovuje, takže hledám telefon, který tohle umí.

Flip3 je fajn, ale taková cena za telefon mi přijde poněkud úchylná.
MartinaD
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod .Hardy 28. 9. 2021 20:18

Tyhle pouzdra lze dokoupit k některým Samsungům, typicky k řadě S a nebo třeba A52 a výš. Stačí vyhledat Samsung View Cover, S-Cover, Clear View atd.
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 9. 2021 22:21

Samsung A52 je v podstatě vyprodaný, nástupce je Samsung A52s 5G za 11,5tis.
https://mobilni-telefony.heureka.cz/sam ... 6gb-128gb/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baf13 29. 9. 2021 09:40

Na Ali seženeš knížkové pouzdro s průhlednou přední stranou na jakýkoliv telefon, tak bych koupil mobil, který umí AOD a neomezoval se ve výběru jen podporu View flip cover.
Baf13
Junior

Odeslat příspěvekod MartinaD 30. 9. 2021 22:23

.Hardy píše:Tyhle pouzdra lze dokoupit k některým Samsungům, typicky k řadě S a nebo třeba A52 a výš. Stačí vyhledat Samsung View Cover, S-Cover, Clear View atd.


super tip, díky moc
MartinaD
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků