Klesající úroveň fora: Není čas na změnu?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Jak vnímáte současný stav na foru?
je tu špatná atmosféra a chci změnu 61 %  57%  [ 61 ]
vyhovuje mi 25 %  23%  [ 25 ]
je mi to jedno 20 %  18%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 106

Odeslat příspěvekod AiR 26. 3. 2008 21:26

já čekám v Čechách ;)
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 3. 2008 21:59

zajimava diskuse, ovsem stale bez reseni
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmond 3. 4. 2008 19:17

Zaujimalo by ma ci je mozne spravit nejake automaticke upozornenie pri zadavani vela krat zodpovedaneho problemu, aby dotycny pouzil vyhladavanie a jeho prispevok by nevlozilo. Ako napr. "preco zmizne cestina po update FW".
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matho83 3. 4. 2008 19:24

neviem si to ani predstavit

no s tymto sa tazko bojuje, niekto aj ked to ma velkym cervenym pismom pred ocami opyta sa znova, lebo to chce pocut

jedine snad vacsia osveta vo faq, do aktivacneho mailu atd, pokial to user neprecita, resp. bude donuteny aby sa nezblaznil :mrgreen:
a aj to nie je zaruka ze sa neopyta :)

myslim ze podstatne je aby sa to minimalizovalo, resp. aspon trend, uvidime co nove vyhladavanie co pride, :hm
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 13. 4. 2008 13:36

Zdravím.
Rád bych se zeptal povolaných, zda se dočkáme nějakého řešení a slibované ankety. Nebo je účelem, aby toto celé vyšumělo do ztracena??
Předem děkuji za odpověď.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 4. 2008 16:44

Vysvětlím, proč se to tak zdrželo: Se spuštěním ankety se čekalo na Marka Lutonského. Ovšem poté co se vrátil, odjel nám na dva týdny neplánovaně programátor Miho, tudíž tu anketu neměl kdo technicky zabezpečit. Po jeho návratu už jsme však museli dát dohromady netrpělivě očekáváne SuperFórum, dál to znáte...

Po stránce obsahové je ale anketa vlastně hotová, brzdí nás jen technika. Co možná nejméně problémový chod SuperFóra je pro nás momentálně důležitější. Můžu snad aspoň slíbit, že i na MM dojde.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 13. 4. 2008 21:08

Anketa mi zatím pořád visí v e-mailu, snad se k ní tento týden dostanu.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod le_fox 21. 4. 2008 21:09

Popravdě řečeno už v ni ani nedoufáme. Ztratili jsme veškeré iluze o tom, že by byla snaha o změnu v místech, která o ni definitivně rozhodují. Ačkoliv v místech, která na ni mají velký vliv, jistě tato snaha je, jedno slovo "chlapa" zřejmě vše zazdí. Nemusí člověk vidět dovnitř, aby to poznal, či vycítil.

Dokud bude forum stát minimálně za bezpáteřními lidmi, kteří problémy řeší tak, že se sbalí a na 14 dní z fóra utečou, kteří i přes veškerou nechuť drtivé většiny uživatelů (a dokonce moderátorů!) zatínají nehty do virtuálně dřevěného stolu, aby z něho nespadli, kteří se, když už vyjadřují, tak arogantně a povýšeně, ačkoliv k tomu nemají nejen důvod, ale ani úroveň, nebude pouhá anketa nic platná. Věřím, že "Není umění dostat se na vrchol, ale udržet se tam", je opravdu názor jen jednoho "z vás".


Přeji příjemný večer.
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 22. 4. 2008 11:29

Dva odstavce vět naprosto o ničem... Jestli něco chcete, napište to prosím konkrétně. Jestli něco nenávidím, jsou to podobné kecy.

Vzhledem k tomu, co na mě teď v práci padá, má anketa k fóru MM bohužel opravdu nižší prioritu. Děkuji za pochopení.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 22. 4. 2008 12:30

Ja take nemam rad takoveto naznaky a hadanky. A ac me to opravdu netesi, nebojim se napsat naplno to, na co tu dost lidi poukazuje (nejen tady, ale i v jinych threadech (viz treba thread VTIPY atd) ci pomoci soukromych kanalu) a co se jim zda velice arogantni ci spise az tragikomicke.

Je jim Alesuv nejnovejsi podpis ve zneni:
Není umění dostat se na vrchol, ale udržet se tam..


Vzhledem k soucasne situaci se opravdu nedivim, ze to lidi znova popudilo a chteji to mit uz nejak vyresene.

Tak ted uz je to snad jasne, co bylo prispevky prede mnou mysleno :-)
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 22. 4. 2008 13:09

Byl jsem to já kdo dal ten Alešův podpis do vtipů, protože mě to jeho držení se na vrcholu opravdu přijde směšné. Když se začalo mluvit o té anketě tak se najednou vypařil, možná byl někde mimo net, to já nevím, a teď se tu objeví s tímto samolibým podpisem. Opravdu mi ten jeho podpis připadá jako provokace znamenající "Já jsem na vrcholu a nikdo mě z něho neshodí"
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Aleš P. 22. 4. 2008 13:14

jannnn : Teď když nad tím přemýšlím, tak cítím že to lze pochopit úplně jinak než to bylo myšleno. Já to prostě myslel tak nějak obecně a uzvávám že se to dá mylně vyložit. V žádném případě jsem se nechtěl projevovat nějak arogantně, prostě jen tak říct, že když jede člověk na maximum, tak si občas musí odpočinout.

Těm které to nějak popudilo se hluboce a upřímně omlouvám.

//jannnn - mne to vysvetlovat nemusis, ja jen tady predlozil (pro Marka, ktery nevedel o co jde) nazory, co se ruzne vyskytly ;-)
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod le_fox 22. 4. 2008 15:07

Marek L. píše:Dva odstavce vět naprosto o ničem... Jestli něco chcete, napište to prosím konkrétně. Jestli něco nenávidím, jsou to podobné kecy.

Vzhledem k tomu, co na mě teď v práci padá, má anketa k fóru MM bohužel opravdu nižší prioritu. Děkuji za pochopení.


Pokud se vám to zdá o ničem, je mi tedy líto. Snažil jsem se celou dobu diskutovat slušně a nemluvit jak mi huba narostla. To se vám zjevně nelíbí, tak holt pro příště budu využívat stejně expresivní výrazy jako vy. Budu se muset holt učit k lidem chovat tak, jak mi zobák narostl, i když jsem v kravíně nevyrostl.

Nenaznačuju tu co se nelíbí mně, ale co se nelíbí dalším desítkám uživatelů, což vám snad výsledek předchozího hlasování jasně dokázal. Ne, vy nejste někdo, kdo ty dva odstavce nepochopil, vy jste někdo, kdo je pochopit nechtěl.

Omlouvám se, pokud jsem to neřekl věcněji, příště se polepším.

Za anketu omluvu řešit nebudu, není to pro mě, ale pro uživatele, pro ty byste měl mít pochopení především vy. Oni jsou tu aby přispívali. Bez nich nemůže být forum. Bez le_foxe může být během minuty.


Aleš P.: Ano, zajímavé, že to vyznělo tak pro většinu uživatelů a hned se toho začali chytat. To znamená, že si s většinou uživatelů ani v tomto nerozumíte. Jste evidentně mužem na správném místě.


tímto děkuji jannnnovi, že za mě rozvedl to, co jsem se snažil naznačit taktněji a to, co si tu spousta lidí myslí.
Naposledy upravil le_fox dne 22. 4. 2008 15:11, celkově upraveno 2
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 22. 4. 2008 15:08

Položím jednoduchou otázku: Bude tedy Aleš odvolán z funkce administrátora tohoto fóra??
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 22. 4. 2008 15:13

Le_fox: Nezdá se mi to o ničem, ono to bylo o ničem. Vysvětlení dal až jannn.

Esquire: Teď ne. Administrace fóra jinak není nic, co se dotýká uživatelů, a do čeho by uživatelé měli mluvit.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků