Jak velkou FUP pro notebook win 10 a androit telefon

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod D.roak 2. 5. 2020 07:20

Potřeboval bych poradit jako vekou FUP zvolit. Potřeboval bych nějákou dobu než budu mít definitivní pevné připojení k internrtu. Vybrat mobilní připojení na tu dobu. potřebuju použivat nb pro aktualizaci OS a vyrizovani mailu, web, zadne online hry a velke prenosi dat. Android telefon aktualizovat.Děkuji za radu
Naposledy upravil D.roak dne 2. 5. 2020 08:14, celkově upraveno 1
D.roak
Junior

Odeslat příspěvekod evelista 2. 5. 2020 07:55

40GB
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 2. 5. 2020 08:17

40 gb, pred casem jsem mel klasicke pc s taky win 10 a mesicne cca 4 gb, nevim ze by aktalizace aplikaci a androidu spotrebovali cca 36gb za mesic
D.roak
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 2. 5. 2020 08:44

Tak proč se na to ptáš, když svoji odpověď máš ?!
Celková spotřeba dat je tak individuální, jak jen může být. Mému otci stačí i na PC do 500MB měsíčně, mě minimálně 100x víc, protože se koukám na O2TV přes aplikaci na televizi.
Před 16 lety se k nám na vesnici konečně dostalo ADSL, čili pevné připojení a byl tam FUP 2GB měsíčně, po roce to Telekom zvýšil na 10GB a připadal jsem si, že to nikdy nemohu spotřebovat. To ale ještě nebyly téměř žádné streamovací služby apod.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 5. 2020 09:47

Emtéčko 5GB nebo 10GB
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 2. 5. 2020 10:08

Kolik dát na aktualizace androidu neviquote="CosiOdvedle"]Tak proč se na to ptáš, když svoji odpověď máš ?!
Celková spotřeba dat je tak individuální, jak jen může být. Mému otci stačí i na PC do 500MB měsíčně, mě minimálně 100x víc, protože se koukám na O2TV přes aplikaci na televizi.
Před 16 lety se k nám na vesnici konečně dostalo ADSL, čili pevné připojení a byl tam FUP 2GB měsíčně, po roce to Telekom zvýšil na 10GB a připadal jsem si, že to nikdy nemohu spotřebovat. To ale ještě nebyly téměř žádné streamovací služby apod.[/quote]
D.roak
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 2. 5. 2020 14:03

Kolik dát na aktualizace androidu nevim

Tak je vypni a pockej na sve nove trvale pripojeni. Neboj, o nic neprijdes.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xlendi 2. 5. 2020 14:18

40GB je naprosto dostatečné prakticky pro vše, já při neomezených datech prosurfoval kolem 32GB, v létě trochu víc, ale to jsem byl dlouho v zahraničí a po večerech přes data sledoal českou TV. V "normálních časech" mám 14GB a to je už opravdu na hraně. 4GB jsou tak pro mobil bez streamu, a to je ještě kdoví jestli. Ale to je názor můj, středně náročného uživatele.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod D.roak 2. 5. 2020 16:29

no ja jsem nenarocny uzivatel. a to i u jinde kde mam UPC pripojeni. spise jen obcas radio, sledovani filmu taky ne moc. Behem akce do kdy neomezena data tak 36gb ale to jsem se vic dival na filmy. nez normalne
D.roak
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 5. 2020 12:21

Na domácí síti (jsme 4) máme za den průměrně 10-15 GB traffic (pokud se ten den nestahuje), takže je to velmi individuální.
Babičce s dědou stačí na PC na den 0,5GB, 90% trafficu u nich dělá bedna.
anonymni


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků