LG KF700 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod marecek.now 1. 8. 2008 17:26

Nedávno se dostal do prodeje nový kousek od LG - KF700 a mě by zajímaly vaše zkušenosti s tímto mobilem. Hlavně co se týká vzhledu, displeje (viditelnost na slunci, reakce na dotyk apod.), vysouvání a celkového zpracování, natáčení videa a výdrže baterie. ;-)

Uvažuji o koupi buď LG KF700 nebo LG KU990.

Obrázek
HTC, Canon, Asus, BMW :)
marecek.now
Junior

Odeslat příspěvekod Amonet_f 6. 8. 2008 21:24

Mám tento mobil jen chvilku (3 dny) ale tady jsou mé první postřehy:
Co se týče vzhledu absolutní spokojenost, prostě se mi líbí - jen jsou vidět otisky, ale nic strašného.
Display je perfektní, jemný, hezké video i fotky. Viditelnost na slunci je velmi dobrá s tématem "Sky" s původně nastaveným černým tématem je to horší, ale také se to dá (černé se mi líbí víc a ani mě to nějak neomezuje) Reakce na dotyk není podle mích představ - ale je to můj první mobil s touch screen takže nemůžu srovnávat. Jednoduché "klikání" je bez problému, trošku pomalejší je to pří scrolování (možná je to ale i trochu nezvykem ovládání)
Perfektní je otočný ovládač (nevyužívám ho ani tak na tu rychlou volbu ale scrolování je s tím podle mě perfektní)
Zprávy se na hardwarové klávesnici píšou jako na jakékoliv jiné.
Předtím jsem měla starou Nokii 1600, ta vydržela všechno, takže nejsem zvyklá na choulostivější konstrukci - když se vysouvá uvítala bych větší odpor, zasouvání je dobré. Jinak celkoě konstrukce mohla být prostě lepší.
Zadní kryt ale drží.
V manuálu píší že podboruje 2GB karty, ale mám v něm 4GB a je to bezproblému i s ukazatelem plnoszi.
Kvalita mp3 přehrávače je dostačůjící, když tam má člověk ale hodně dat tak se seznam skladeb chvilku načítá. Přehrává i na pozadí, při hovoru se vypne a když se skončí automaticky se zase zapne. Když se při poslouchání pracuje se seznamem skladeb, občas se zvuk zasekne (při rychlém scrolování)
Video přehrávač dobrý.
Foťák dostačující - není to fotomobil, ale má velice dobré funkce a nastavitelnost, na momentky to stačí.
Natáčení videa jsem zatím zkoušela jen zběžně, kvalita je v rámci možností dobrá, při natáčení funguje zoom a je to i se zvukem. Plus u fotáku i videa jsou i effekty - s barvou, noční vidění.
Výdrž baterie zatím nemůžu pospudit, spouštěla jsem toho co nejvíc abych rychle vybila.

tady jsou dvě fotky co jsem vyfotila před momentem...
http://tardisworld.ic.cz/ostatni.html
Naposledy upravil seterwohipikule dne 14. 8. 2008 15:36, celkově upraveno 1
Důvod: Příspěvky sloučeny
Amonet_f
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marecek.now 21. 8. 2008 18:44

máte někdo tenhle tlf z e-shopu 1m.cz? jakou prodávají verzi? celočernou nebo s chromovým rámečkem na vysouvací části s displejem?

EDIT: tak dneska jsem si tento telefonek taky objednal :-) v pondělí by mi měl přijít, tak pak se třeba rozepíšu až si ho trochu projedu...
marecek.now
Junior

Odeslat příspěvekod marecek.now 25. 8. 2008 14:34

Tak už ho mám doma :-d Zatím spokojenost! Velká! Displej je upe úžasnej. Trošku mě jen mrzí, že lg dalo tak lehké vysouvání... Jde to fakt samo i když ho třeba nechceš vysunout - to mě trošku mrzí, ale tak jinak je to vpoho telefon. Právě ted nabíjím, pač jsem baterku hnedka dodělal, tak sem pak zvědavej co to vydrží...
Máte nějaké dotazy? Ptejte se

nevíte jak se na tomhle mobilu nastavuje Mass Storage? připojím ho k pc, ale nic se neděje.. jen se nabíjí...
Naposledy upravil seterwohipikule dne 27. 8. 2008 12:07, celkově upraveno 3
Důvod: vypni si caps lock
marecek.now
Junior

Odeslat příspěvekod x_pavel 27. 8. 2008 11:32

nemas k tomu nakej driver?....bez toho to USB bude fungovat jako nabijecka....
x_pavel
Junior

Odeslat příspěvekod marecek.now 27. 8. 2008 16:09

už je to vpoho...;)
marecek.now
Junior

Odeslat příspěvekod marecek.now 28. 8. 2008 16:27

ještě mám dotaz: potřebuju připojit telefon k LG PC Suite 2, ale nejde mi to... USB v tlf mám nastavený na Datová služba a pak dávám průvodce připojením a telefon mi to nenajde... ovladače jsou nainstalovaný... nevíte co s tím někdo?

tak oprava. nainstalovanej ho asi nemám.. nevíte kde bych ten ovladač sehnal? hledal jsem to na lge.cz, ale nenašel jsem... spěchá to!!!
Naposledy upravil seterwohipikule dne 28. 8. 2008 16:37, celkově upraveno 1
Důvod: pro úpravu předchozího příspěvku použij tlačítko upravit!!!
marecek.now
Junior

Odeslat příspěvekod marecek.now 28. 8. 2008 17:31

no, ty tam v tom seznamu někde vidíš KF700???
marecek.now
Junior

Odeslat příspěvekod x-spider-x 7. 9. 2008 13:12

1. Chcem sa spytat, ci sa da nejakym sposobom pripojit na net pomocou bluetooth ?
(Neviem ci to je vobec mozne)
Napriklad mam pc, ktory je pripojeny na net a zaroven mam v tom pc aj USB Bluetooth vysielac/prijimac. CI by to slo nejako nastavit.
Skusal uz niekto ?
Proste nieco ako wifi, ale malo by to dosah iba cca 10m.

2. to marecek.now:
Nerozumiem co presne ti nejde pripojit. Nemozes prepojit mobil a pc - nemozes posielat data ?

3. Na niektorych strankach som cital, ze podporuje aj Divx a Xvid a na druhych zas nie. Ako to je ?
x-spider-x
Junior

Odeslat příspěvekod marecek.now 11. 10. 2008 11:50

nevíte někdo jak se dá vypnout zvuk foťáku?
marecek.now
Junior

Odeslat příspěvekod oscar.xll 25. 10. 2008 11:28

Chcem sa spytat. mam tento mobil a ma niekto na dysplay-i to tlacitko na virtualnu klavesnicu na vytocenie cisla? Ja som vzal mobil na akciu v orange a nemam to tam, Vsade na nete som videl aj vo videach ze to maju a funguje to super. Mate to aj vy? A kde stiahnem nejake aplikacie a temy na tento mobil? DIKKKKK
oscar.xll
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 4. 11. 2008 15:43

Nevíte někdo kde se dá sehnat folie na displej která byla součástí balení (nebo její náhrada). V Lg mně odkázali na distributora a ten ji nenabízí. Jinak foun už mám skoro měsíc, takže jestli chcete něco vědět z praxe zkusím odpovědět. Zatím jediný vážný problém s bluetooth, při zamčené klávesnici nejde volat tlačítkem na sluchátkách, nebo na HF v autě, nejde taky aktivovat přehrávač MP3, myslel jsem, že jde o sw bug, ale oficiální LG mi sdělilo, že se jedná o vlastnost, přitom KF600 to umí v pohodě :-\ , a ještě jeden zádrhel nepřečte korektně PDF soubory, word a excel bez problémů
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod roy1 4. 11. 2008 16:01

Virtuální klávesnice tam je, ale jede jen při zavřeném telefonu. Aktivuje se telefonem vlevo dole na hlavním displeji. Je tam i alfanumerická klávesnice pro hledání v kontaktech při zavřeném founu.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mates1060 7. 11. 2008 20:50

Ahojte, mozete mi povedat ako je to s bateriu , ako dlho vydrzi?
mates1060
Kolemjdoucí

Další stránka