iPhone 12/mini/Pro/Max - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod DirtyKing 18. 2. 2021 22:50

Jasne jsem psal, ze do iWantu jsem volal, ale to by si ty nesmel byt ty zase natvrdly a musel by si cist. A zrovna o tom, ze jsem liny bych byt tebou pomlcel. Ja jen nechapu, ze kdyz nemas nic k tematu, tak si musis ukojit ego psanim sracek. A neboj, zjistil jsem si, ze v offiko Apple storu mi to vymeni hned. Jen jsem nevedeĺ jak toto chodi u “premium resseleru”. Kdyz te muj dotaz pohorsil, priste ho prosim necti. Dekuji.
HP Z2 G9 Intel Core i9 13900k, Nvidia RTX A4000 16GB, 64 GB DDR5, 2 TB SSD
Apple MacBook Air 13,6" M2, 16GB RAM, 1TB SSD
iMac 24" 16GB RAM, 1TB SSD
iPad Pro 11" 512 GB
iPhone 15 Pro Max 1TB Natural Titanium
Apple Watch Ultra
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 19. 2. 2021 09:53

Nevím, kam s tím pojedeš, ale v ČR zatím žádný Apple store není.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DirtyKing 19. 2. 2021 19:17

Jasny, pocitam s Vidni nebo Drazdanama, jezdim tam celkem casto. I kdyz to premium resseler vyridi do tydne, stejne se mi nechce tyden cekat a nekam 2x chodit. Takhle to zvladnu na jednu navstevu.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 22. 2. 2021 07:59

Nevím jak rakušáci, ale do němec tě asi nepustí. Abys to nevyřešil rychleji u toho resellera.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 22. 2. 2021 08:44

Jako je fakt, ze pristup Apple storu je jiny. Mel jsem minule kusy kupovane v Drazdanech a jeden mel problem s displejem a okamzita vymena za novy kus. To bych tady asi resil nejdriv reklamackou a pak by asi jen nahodili novy displej. Takhle jsem mel funglovku bez oderek a bez starosti.
Ale byl stary jen par mesicu. U rocniho kusu by to uz asi taky resili jinak.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 22. 2. 2021 08:59

Hele, to uplne neresim. Zatim mi ty 2h co to jedno sluchatko vydrzi staci a vyreklamuju to az to bude skrz covid trosku volnejsi. Pripadne kdyby to horelo, tak kamos ve Vidni zije, tak mi to tam vyreklamuje on. Po pravde jsem si na ty sluchatka tak moc navyknul, ze se mi ted bez nich nechce byt. Hlavne je to pro me pohodlne i co se tyce telefonovani, protoze kazdy den tak 2h provolam.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 22. 2. 2021 09:05

Jasan, to chápu.
Jestli to pořád platí netuším, ale v Apple storu člověk dostal při uznané reklamaci vždy nové zboží, pokud nebylo starší jak 1 rok.
Ale bylo to o štěstí...někdy šlo o úplně nové zařízení a někdy o refurbished. (renovovaný)
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DirtyKing 22. 2. 2021 14:33

Jako zvlast bych tam kvuli tomu nejel. Ale casto tam mam cestu pracovne a o sobotach tam jezdim casto na kole, tak alespon spojim prijemne s uzitecnym.

-- 25. 2. 2021 18:30 --

Tak již páté nabití Airpods PRO a baterka se srovnala a u obou sluchátek teď baterka drží stejně. Že se baterka srovná po pár nabitích jsem věděl, ale že to napraví 50% rozdíl mezi LE a RE sluchátkem je teda docela mazec. Tak snad to bude cajk.
HP Z2 G9 Intel Core i9 13900k, Nvidia RTX A4000 16GB, 64 GB DDR5, 2 TB SSD
Apple MacBook Air 13,6" M2, 16GB RAM, 1TB SSD
iMac 24" 16GB RAM, 1TB SSD
iPad Pro 11" 512 GB
iPhone 15 Pro Max 1TB Natural Titanium
Apple Watch Ultra
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rival1 6. 3. 2021 13:59

Mám zakúpený iPhone 12 a k nemu si chem kúpiť tiež Apple Watch Series 6 44 mm. A neviem či si mám k týmto hodinkám objednať fóliu alebo sklo. Čo používate? Lebo vraj sklíčko sa dá ľahko poškrabať. A aké remienky používate? Ja by som chcel nejaký elegantný kožený konkrétne sa mi páči tento:
https://www.istores.sk/apple-watch-44mm ... 07685.html
Ale všade čítam kritiku, že sa uvoľňuje na ruke.
Preto pozerám aj po tomto:
https://www.istores.sk/nomad-kozeny-rem ... 84975.html
Rival1
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 6. 3. 2021 17:11

No ja je pouzivam uplne beze vseho. A je pravda ze po roce a pul tam nejake sramy jsou. Ale nic hroznyho :)
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod cz.hook 6. 3. 2021 19:55

Já jsem koupil na AW folie, protože sklo na zahnutém displeji moc nedrželo. Nicméně třeba už je na trhu funkční řešení.
cz.hook
Junior

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 7. 3. 2021 11:12

SerifJohn píše:No ja je pouzivam uplne beze vseho. A je pravda ze po roce a pul tam nejake sramy jsou. Ale nic hroznyho :)

Já taky, po roce nošení jsou v pohodě a to se párkrát srazily s futrama :) Řemínky jsem koupil z Číny, na první pohled nerozeznatelný od originálu a i po roce držej :)
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 8. 3. 2021 11:07

Ma nekdo uz iOS 14.5?
Zajima me to odemykani pomoci AW s rouskou na obliceji. Ted staci stahnout na pul zerdi a ok, ale jestli to bude fungovat ěbez stahovani spolehlive, bude to mnohem lepsi ;)

Udajne uz by mela byt RC verze tento tyden.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod rewolwer 11. 3. 2021 16:05

Rival1 píše:Mám zakúpený iPhone 12 a k nemu si chem kúpiť tiež Apple Watch Series 6 44 mm. A neviem či si mám k týmto hodinkám objednať fóliu alebo sklo. Čo používate? Lebo vraj sklíčko sa dá ľahko poškrabať. A aké remienky používate? Ja by som chcel nejaký elegantný kožený konkrétne sa mi páči tento:
https://www.istores.sk/apple-watch-44mm ... 07685.html
Ale všade čítam kritiku, že sa uvoľňuje na ruke.
Preto pozerám aj po tomto:
https://www.istores.sk/nomad-kozeny-rem ... 84975.html


Mám pořád AW S4 a fólii/sklo určitě nedoporučuju. Jednak je extrémně komplikované nalepit sklo tak, aby drželo, nedělalo bubliny atd., ale hlavně, s AW chodíte plavat, klidně i do sprchy atd. Z mých zkušeností se voda a ochranné sklo/folie nemají moc rádi :-)
iPhone 11 Pro (256 GB)
rewolwer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 11. 3. 2021 16:48

Mám AW4 44mm a nalepenou fólii. Dokud to šlo, tak jsem chodil každý den plavat na bazén. Fólii mám do dneška stejnou. Žádný problém cca 2 roky.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků