Užitečné aplikace na OS Android - tipy

Diskuze o Androidu a příslušných aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod oooooooooo 3. 8. 2017 20:14

Z tisice aplikaci pro odesilani sms jich 998 umi rychly text.Tam si natukas nebo zkopirujes co libo a pak pouzijes.Mno bez kouknuti do nastaveni to ovsem nenajdes a budes si myslet ze je to nejaka vzacna spesl funkce
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal639 6. 8. 2017 19:44

Doporučte mi jednoduchou aplikaci jako náhradu "Kontakty" pro Android 7 vhodnou pro telefon kde nepoužívám synchronizaci s Google účtem. Oproti defaultní aplikaci by to mělo umět rozdělit kontakty do složek/skupin pro kontakty uložené v telefonu, nic víc nepotřebuji. Musí to chodit bez spojení s Google účtem, kde nic kromě google play nepoužívám a nesnažit se přistupovat na net přes datové spojení, když je zakázané.

Otravnou aplikaci Sony "What's new" jsem násilně odinstaloval, protože se připojit pokošela a dovedla obejít zákaz datového připojení přes mobilní síť. To by se mi při cestách mimo EU velmi nehodilo.
michal639
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 7. 8. 2017 04:03

True contacts.Pristup na data resi polozka v prenesenych datech zákaz pro konkretni app pouzivat datove pripojeni.Aplikace nicmene neumi zadny synchro se socialnima sitema, takze pokud nebudete potvrzovat co nemate :-) , coz byva zaklad vsech problemu, na data se nepripoji ani nahodou.Mohl bych napsat dalsich x , pro ne plati, to samy.Tvorbu vlastnich skupin umi cokoliv.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal639 7. 8. 2017 20:13

oooooooooo: "Tato aplikace není kompatibilní s vaším zařízením" (Sony F5321) nedaří mi nikde proklikat, v jakých parametrech.
michal639
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 8. 8. 2017 14:00

Tak to mas smulu.Doporucuji zarolovat o neco niz a v polozce podobne pouzit jiny ddialer.Nevim jeden jedinej co by neumel skupiny a nevim jeden jedinej zpusob jak muze obejit zakaz dat pokud ho nastavim pro konkretni app.Ten jediny zpusob se jmenuje chyba uzivatele, lidi to neradi slysi ale je to tak.Celkem kuriozni ztrata casu resit dialer ve foru.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dusan182 8. 8. 2017 14:43

co za apky pouzivate na stahovani videi s youtube a pod...?
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 8. 8. 2017 17:07

Já na to hledal aplikaci a nakonec jsem se na to vykašlal a používám tohle. Je to naprosto spolehlivé i z mobilu:

https://www.onlinevideoconverter.com/video-converter
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 10. 8. 2017 09:09

Zdar, na starším tabletu s androidem 4,4 bylo Menu(Nastavení) bílý text na černém pozadí. Teď na androidu 6,0 je černý text na bílém pozadí a to mi nevyhovuje. Je nějaká aplikace která to umí změnit? V nastavení jsem nic nenašel. Jsem laik, používám ještě tlačítkový mobil tak nemám moc přehled. Díky.
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 8. 2017 10:24

Zkusím to ještě tady:
offline navigace pro mirrorlink/androidauto ? O Sygicu vím ...
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 9. 2017 16:09

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 10. 2017 15:22

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malsta 14. 10. 2017 20:14

Ahoj, mám dotaz ohledně aplikace wake up 2x klik na obrazovku. Nemohu to najít v android 7 :-( Nemáte někdo zkušenost s nějakou ověřenou aplikací? Moc děkuji za jakoukoliv radu !!!
malsta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 10. 2017 03:12

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 20. 10. 2017 10:56

Bluetooth Connection Widget
https://play.google.com/store/apps/deta ... dget&hl=cs
Pokud chcete mít přehled o BT tak tento widget jmenovitě ( lze nastavit) zobrazí co je připojeno. Odpadá kontrola zda je spárováno více věcí ( HF,hodinky, bt sluchátka )
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Egee 21. 10. 2017 11:40

https://www.svetandroida.cz/aplikace-lawnchair-launcher-201710/
zajímavý a rychlý
Naposledy upravil Egee dne 21. 10. 2017 19:58, celkově upraveno 1
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků