Huawei Watch GT 2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MartinHB 8. 1. 2022 19:16

zdravim. mam od vanoc GT 2 PRO a nemeri mi spanek,jen obcas zdrimnuti. jinak tep,SPO2,stres,kroky meri v pohode. firm v hodinkach 11.0.6.26. pred tim jsem mel 2,5 roku GT1 a naprosta spokojenost. dekuji za radu.
MartinHB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 28. 2. 2022 08:22

Do hodinek Huawei Watch GT 2 míří asi nejdůležitější update

Co přináší další update pro Huawei Watch GT 2

Zamykání displeje. Pro situace, kdy majitel sundá hodinky ze zápěstí, přibylo nové automatické zamykání displeje. Stejnou funkci již mají některé další hodinky a jde o velmi užitečnou bezpečnostní vychytávku.

Instalace aplikací z AppGallery. Možnost, kterou měl od loňska model Watch GT 2 Pro, konečně dorazila i do klasické dvojkové GT série Huawei hodinek. Uživatelé tak mohou sáhnout po několika alternativních fitness nástrojích či dokonce hrách.

Odčerpání vody jedním tlačítkem. Do rychlé nabídky přibylo nové tlačítko, které umožňuje jednodušeji odčerpat z hodinek vodu, pokud jste byli plavat nebo jsem absolvovali procházku deštěm. Funkce je zatím jen pro 46mm variantu Watch GT 2.

Bluetooth “portable ring”. Pod tímto tajemným názvem se nenachází žádný chytrý prsten, ale nová funkce pro propojení telefonu, hodinek, sluchátek a případně dalších Bluetooth zařízení, mezi kterými bude jednodušší přepínat.

Aplikace Heart Health. Jde o nástroj, který slibuje pokročilou analýzu srdeční aktivity.

Menstruační cyklus 2.0. Vylepšený pomocník pro ženy, které chtějí mít přehled o své periodě.

[Zdroj: huaweicentral.com & Svetandroida.cz]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 13. 5. 2022 08:14

RK994 píše:Když kontakt volá, jméno vidím.
Když telefon nezvednu , v protokolu hovorů se objeví zmeškaný hovor (jméno ne, ani číslo ne).
Vše mám povolené, kontakt jsem dal i jako oblíbený a stále nic.
Nezobrazí se mi v hodinách ani vzdálená samospoušť u fotoaparátu.
Používám telefon Samsung A40.
Všechny ostatni aplikace funguji.
Předem díky za rady.


KrylP píše:Do hodinek jde vepsat (předvolit) jen 10 kontaktů... Máš je předvolené?


Pořád přemýšlím, že bych vzal GT2 Pro (stejné vnitřnosti i systém jako GT2). Jak jsem ale nedávno pročítal tuhle diskuzi zarazilo mně viz výše... Přijde mi to jako blbost když se to tahá z telefonu, tak se chci zeptat jak to je, možná jsem to jen špatné pochopil a problém se týkal něčeho jiného...tenhle systém huawei/honor hodinek neznám vůbec, tak budu rád když mně to někdo vysvětlí. Znamená to, že když si některé čísla neuložím a nezvednu hovor, pak už z hodinek nepoznám, kdo mi volal?
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 18. 5. 2022 20:27

Povedlo se nekomu s telefonem od huawei dostat do Watch GT2 vlastni ciferniky (ne z huawei obchodu)?
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 22. 5. 2022 11:35

Nakonec jsem nenasel jediny funkcni navod a mozna je to lepsi kdyz se instaluje modnuta apka, ve ktere je buhvi co...takze k prenosu ciferniku pouzivam starou LG G2. Takhle to pak dopadne...k dispozici jsou tisice krasnych ciferniku zdarma mimo huawei obchod.

Jinak GT2 Pro jsou jedny z nejhezcich a nejhodnotnejsich hodinek co jsem videl. SW je trochu hloupoucky a hodinky tak funkcemi pusobi spis jako luxusni cinsky naramek. Na druhou stranu to neni nic spatneho, getecka nahradily S3 Frontier kam se toho dalo doinstalovat vic a hlavne vlastni mapy (Locus) nebo Here. Uprimne nakonec jsem to pouzil tak jednou. Takze pro toho, kdo hleda krasne hodinky a hodnotni materialy, vodotesnost 5atm, spickovy jemny displej, 7+ denni vydrz a bezdratove nabijeni z mobilu, notifikace na ktere nepotrebuje odpovidat (nejsem masochista), obcasnou navigaci (Petal maps nebo google maps), ovladani fotaku (huawei) a staci mu zakl.funkce (budik,stopky,kalkulacka...) jsou to za 3800kc snad idealni smartwatch. Z negativ spomenu horsi presnost GPS pri trackovani polohy (ma vliv na zobrazeni trasy nikoliv na navigaci), system mohl byt plynulejsi jako napr. Harmony na GT3, nema vliv na funkci- spis pocit. Takze za mne za ty prachy fakt supr kauf. GT3 Pro ktere neumi jic moc navic a vypadaji hodne podobne stoji 9,5K a to bych za tak hloupe smartwatch urcite nedal a to uz se vic vyplati Watch 3 Pro.
Přílohy
IMG_20220522_121302_edit_534378694918978_copy_1242x1656.jpg
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 13. 6. 2022 07:08

Huawei Watch GT 2 Porsche Design obdrželi novou aktualizaci! 11.0.8.26 má 93mb

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod traveller 25. 7. 2022 10:02

Ahojte, mám dotaz na uživatele Huawei Zdraví. Přešel jsem na nový mobil a chtěl bych veškeré aktivity sledovat i na něm. Nainstaloval jsem aplikaci, ale při synchronizaci se nepřevedly minuty Střední a vyšší aktivity. Vše ostatní tam je. Nějaký nápad, jak dostat i toto číslo do nového mobilu?
traveller
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků