Oskarta v síti Vodafone - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod dj.kure 25. 7. 2018 10:31

Oskarta byla fajn, ale dost to zazdili tím, jak nic moc nevylepšují. Už jsem dávno všechny Oskarťáky v rodině převedl na svou rámcovou smlouvu a případně Kaktus. Absence LTE, celkem běžný ceny, stále nefunkční administrace, omezená platnost kreditu... žádný extra benefit, který by u nich člověka držel :(
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonyni 23. 4. 2019 08:50

V rodině je jedna Oskarta, rád bych se informoval těch, co aktuálně využívají Oskartu, zda jim funguje web sámoška (snažím se nastavit služby v sekci - moje služby - zvolím službu, ať svítí položka zeleně místo šedě - potvrdit změny - budete informován SMS --- zkoušel jsem to dnes, před týdnem - a nic), dále jsem se pokoušel změnit heslo - v prohlížeči Mozilla po uložení naskočí bílá stránka, v google chrome "Tato stránka nefunguje Web moje.oskarta.cz momentálně tento požadavek nemůže zpracovat.HTTP ERROR 500" a v Internet Explover "se zobrazí, že server neodpovídá/se nepřihlásím vůbec do samoobsluhy" Vše zadáváno na PC. IVM nepoužívám. Samoobsluhy jiných poskytovatelů fungují OK. Zajímalo by mě, pro jaký prohlížec je web sámoška Oskarta programována? Jinak ceny volání a SMS pro dotyčného uživatele jsou vyhovující. A ještě jedna věc, před nějakou dobou, pokud mě paměť neklame, fungovalo zobrazení ceny posledního hovoru či sms po skončení hovoru či odeslání SMS, nyní nezobrazuje, nastala nějaká změna? Díky. :-) Jejich emailová podpora tvrdí, že je vše OK, co se týká nefunkčnosti sámošky.
anonyni

Odeslat příspěvekod mirasat 3. 3. 2020 15:46

Přišla SMS, že Oskarta mění obchodní podmínky od 1.4.2020. Nedokážu na internetu najít jejich znění. Jste někdo úspěšnější ?
mirasat
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 3. 3. 2020 16:49

Hlavní změnou bude to, že po 3 měsících můžeš odejít bez pokuty. Jako to mají ostatní.

Edit: Pravda, predplacenka
Naposledy upravil zivan dne 3. 3. 2020 18:39, celkově upraveno 1
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ze.us 3. 3. 2020 17:01

Tak spis to bude o vraceni kreditu, kdyz je to predplacenka, ne?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mirasat 3. 3. 2020 18:48

Podařilo se mi najít, ale až na notebooku. V mobilu bez šance.
Navíc:
Jste-li spotřebitel, můžete u předplacené služby do 30 dní od přenesení telefonního čísla požádat o vrácení nevyčerpaného zakoupeného kreditu. Více informací najdete v Podmínkách služby přenositelnosti telefonních čísel na www.vodafone.cz.
Přenositelnost telefonních čísel
Původně:
Nejkratší možná doba přenosu je 4 dny.
Přenositelnost čísla je podrobně upravena opatřením obecné povahy Českého telekomunikačního úřadu č. OOP/10/10.201212.
Ostatní náležitosti se řídí Podmínkami služby přenositelnosti telefonních čísel společnosti Vodafone Czech Republic a.s.
Nově:
Nejkratší možná doba přenosu je 2 dny.
Přenositelnost čísla je podrobně upravena opatřením obecné povahy Českého telekomunikačního úřadu č. OOP/10/10.2012-12.
Ostatní náležitosti se řídí Podmínkami služby přenositelnosti telefonních čísel na www.vodafone.cz.
mirasat
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 7. 5. 2020 11:13

Všiml jsem si jejich akce od 1.5. do 31.8.2020 - data 1GB za 77 Kč, pak snížení rychlosti na 20kbit/s. To není vůbec špatné :-)
https://www.oskarta.cz/Podminky-4G_LTE_ ... o_2020.pdf

Zřejmě se chtějí "vytáhnout", když už konečně podporují LTE.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 7. 5. 2020 11:18

U mně na chatě je to tragédie, ze stejně vzdáleného vysílače s výpadky dá VF 5-6 Mb a tmobile 50Mb s prstem v nose, mi může někdo vysvětlit japato ?
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 7. 5. 2020 11:20

Prostě jen místo, kde má zrovna VDF horší signál, než TMO? Takových případů budou tisíce i v obrácených rolích :-)
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sonix 7. 5. 2020 13:27

dj.kure píše:Všiml jsem si jejich akce od 1.5. do 31.8.2020 - data 1GB za 77 Kč, pak snížení rychlosti na 20kbit/s. To není vůbec špatné :-)
https://www.oskarta.cz/Podminky-4G_LTE_ ... o_2020.pdf

Zřejmě se chtějí "vytáhnout", když už konečně podporují LTE.

To se zase Vodafone předvedl! Kdo je chytrý, ten si do konce dubna pořídíl od T-Mobile na TWIST kartě roční internet s FUP 1GB/měsíc za 260 Kč a tak ho měsíčně internet vyjde na krásných 22 Kč. Jedinná nevýhoda je v tom, že T-mobile to po dosažení FUP blokuje internet, ale u Vodafone je těch 20kb/s také skoro nepoužitelných.
sonix
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 7. 5. 2020 14:35

Ano, je to taky možnost, stejně jako dobíječky od Kaktusu, ale kdo má Oskartu, tak k tomu asi má důvod (minimálně kvůli lepší minutovce oproti Twistu). A za 77,- za 1GB je to naprosto Ok :-) snížená rychlost po vyčerpání je jedině benefit (na chatovací aplikace a mobilní verze webů to s nouzí stačí).
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedrysek7 8. 5. 2020 19:14

Chci se zeptat, mám aktuálně Vodafone - předplacenou kartu, kde je minuta za volání ve výši 3 Kč s účtováním 60+60, takže hrůza. Po dosažení útraty 30 Kč, je volání do půlnoci daného dne, zcela zdarma.

Nově jsem si koupil v dubnu dobíjecí karti Twist, kde jsem s náklady 260 Kč získal 12GB dat tj. 12 měsíců x 1GB dat. Tuto kartu mám výhradně na internet.

Na volání mám Vodafone, ale uvažuji o Oskartě, kde je cena volání místo 3 Kč jen 2 Kč,s lepším účtováním 60+1. Navíc je tam i nově internet za lepší cenu ( 1GB za 77 Kč), než má Vodafone.
Doporučíte mi, přejít Z vodafonu na Oskartu?

Volal jsem na operátora a ten mi řekl, že je možné převést k kredit, který mi zůstal na kartě Vodafonu?
Současně si můžu jako u Vodafonu, nechat kartu zaregistrovat na osobní údaje tj. karta by nebyla anonamní. Což má taky výhody.
pedrysek7
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 9. 5. 2020 19:38

Prijdes napr. o VoLTE, VoWifi
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 9. 5. 2020 22:25

Oboje hodlají velmi brzy zavést. Dle vyjádření na můj dotaz na jejich FB.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků