Honor 50 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod Milan79100 25. 3. 2022 20:16

Koupil jsem manželce nový Honor 50. Nefunguje ale Google Pay.
NFC je zapnuté a zdá se že funguje.
Vyzkoušen byl přenos dat mezi Honor 50 a starším Honor 9 pomocí Huawei Beam a přenos byl úspěšný v obou směrech.
Vyzkoušeno bylo i párování Sony repro boxu pomocí NFC s Honorem 50 a také proběhlo úspěšně.
Google Pay jsem odinstaloval a znovu nainstaloval. V Google Pay jsou platební karty 3 bank. A ani jedna nefunguje.
V původním Honor 9 instalace karet do Google Pay za 5 minut. Zde se s Honorem 50 trápím už 5 dnů.
Co blokuje použití Google Pay v Honor 50? Jak Google Pay testovat jinak než v obchodě? Co a jak ještě nastavit?
Už jsem se zkoušel ptát v diskusích na webu, ale zatím žádné info.
Děkuji předem za informace nebo nápady.
Milan
Milan79100
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod janekjankovatej 26. 3. 2022 04:23

Milane bohužel jsi naletěl firmě Huawei a jejich reklamám jak jim vše funguje (placení, aplikace ...)
Jestli to stihneš a kupoval jsi přez internet doporučuji vrátit ve 14 denní době a zbavíš se tím i do bu doucna trápení s telefony této značky
janekjankovatej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 3. 2022 04:34

tak tento model je už vyroben v době kdy je Honor samostatná značka nezávislá na Huawei a netýkají se jí omezení v podobě chybějících služeb Google Play, takže tím pádem i Google Pay musí fungovat, ovšem otázkou je, co soudruzi v Číně zpackali, že to nejde
já bych zkusil factory reset, obnovení továrního nastavení
Google Pay se dá se zapnutým NFC testovat přiložením bezkontaktní platební karty
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 26. 3. 2022 06:16

já bych ho vrátil pokud teda je ve zkušební době, viz janekjankovatej, dědek
metyn
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků