Honor 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 2. 2020 08:32

Něco podobného už tam je: EMUI 10 Update For Honor 9 Lite
:D zatím jen 40 lidí mu to podepsalo :( :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod senoros 7. 2. 2020 22:40

Inac pouzivatie niekto honor band 3 s tymto telefonom? Nepravidelne sa mi stava, ze nechodia upozornenia. Skusal som uz vsetko mozne a nic nepomohlo. Ja len ci som jediny.
P.s.: stale dufam aspon v posledne januarove zaplaty :)
senoros
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 8. 2. 2020 08:10

Měl jsem Honor Band 3 a všechno v pohodě... ^^
Teď mám Honor Band 5 a pecka! :D a taky vše v pohodě..
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod senoros 8. 2. 2020 12:16

Ved ono to bolo ok, asi 2-3 updaty dozadu, odvtedy je to nevyspitatelne :)
senoros
Junior

Odeslat příspěvekod hasantheboss 26. 3. 2020 15:29

Cizak píše:Nebylo, ale zajímalo by mě, jak to pozná. :D Osobně používám Google Lens, který je přístupný rovnou na lističce hlasového vyhledávání a nemusím do foťáku a pak do hisearch. Přijde mi to i ve vyhledávání přesnější. :)

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jak jsi google lens dostal do té lišty? Mě se tam nijak nedaří dostat, aby to bylp přímo na té liště, děkuji za odpověď.
hasantheboss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cizak 26. 3. 2020 17:44

Používám betu Google aplikace. Ale nyní už mi to také zmizelo.. :(
Cizak
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 12. 5. 2020 21:35

Mr.Scully píše:Kdybyste někdo měl nefunkční Honor 9, kde funguje displej a dobíjení (a je třeba jinak rozmlácený nebo v bootloopu nebo tak něco), tak dejte vědět, zkusil bych stávající motherboard ještě jednou očistit od koroze a vložit do relativně funkčního mobilu... teoreticky bych se pak k datům možná dostat mohl?


Musím se po půl roce pochlubit... měl jsem utopený nefunkční Honor 9, kde byl v háji displej, baterka, dobíjení a asi i další věci, prostě mobil úplně mrtvý. Nefunkční mobil jsem hodil do skříně a zapomněl na něj. Po půl roce jsem se konečně rozhodl to rozseknout a koupil jsem si ještě jeden zdravý Honor 9, ze kterého jsem dočasně vyndal základní desku a vložil tam tu utopenou. Nedával jsem tomu moc velkou šanci, přesto mobil v pohodě naběhl a stáhli jsme si bez problémů všechna data. Zdá se tedy, že voda zničila všechno kromě toho nejdůležitějšího, což byla základní deska :D Ta funguje na sto procent. Takže mám docela radost, že i po tak dlouhé době je šance data z utopeného mobilu bez problémů dostat.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod alenaa 7. 7. 2020 10:06

IMG_20200704_091831.jpg

Dobrý den, prosím o radu s focením. Na fotkách mám přepálenou zelenou barvu, zkoušela jsem si s tím pohrát v nastavení ale nic moc. Máte prosím nějakou radu? Nebo focení přes nějakou aplikaci :hm
Děkuji za radu!
alenaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod senoros 18. 11. 2020 17:53

Na huawei p10 dosla altualizacia s 5/2020 zaplatami a smart nabijanie. Doslo niekomu na honor 9?
senoros
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků