Honor 10 | Informace o aktualizacích firmware

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lucky1983 10. 8. 2020 14:03

fyluta84 píše:Nestává se teď někomu po poslední aktual. , že třeba při focení, když chci fotit, tak obraz jakoby přejede zpět a zase pak vidím fotografovanou oblast.. ... to samé obcač udělá při čtení zpráv v googlu...

(pustím foťák, chci fotit, ale tlačítko focení nachvíli celé zmízí, jakoby to udělalo to,že prstem přejedu doprava ... a pak se to vrátí)



ahoj, mám stejný problém! Nejvíc mě to obtěžuje u toho fotoaparátu, momentálně nejsem schopen například pohybující se objekt v dobu ve kterou bych chtěl. Spoušť fotoaparátu musím občas mačkat radši vícekrát abych vyfotil alespoň něco. Někdy mě to po pořízení snímku vykopne na domovskou stránku.Čtení zpráv na Google discover má podobné chování, buď se sekne nebo vykopne na titulní příspěvek či opět domovskou stránku. Kontaktoval jsem zák.podporu Honor. Můžete vyzkoušet postup níže a potvrdit, že toto není řešení jako v mém případě??? :hm


Ďakujeme, že ste sa obrátil na zákaznícku linku Honor. Teší nás, že využívate naše produkty.
Strašne ma mrzí Vaša situácia, ale pokúsim sa Vám čo najlepšie pomôcť.

V prvom rade by som Vám odporúčila vykonať nasledovný postup: Nastavenia> Aplikácie> Aplikácie> v pravo hore 3 bodky (tečky)> Zobraziť systémové procesy> Fotoaparát (potom aj Google news)> Úložisko> Mazanie dát.

Ak problém stále pretrváva prosím vyskúšajte vymazať medzipamäť.
Nemusíte sa báť, týmto krokom neprídete o svoje osobné údaje, len sa prečistí procesor telefónu. Pravidelnú zálohu dát však odporúčam vykonávať tak či tak, predídeme s tým prípadným nepríjemnostiam v budúcnosti. Samotné vymazanie vykonáte následovne:
1. Vypnite telefón
2. Stlačte a držte spolu a naraz tlačidlo ON/OFF a Vol + (hlasitosť nahore) cca 15 sekúnd kým neuvidíte logo
3. Z ponuky vyberiete Clear data a potom Wipe Cache Partition, čo je práve vymazanie vyrovnávacej pamäte.

Nezameňte to s Factory reset, to by Vám kompletne vymazalo telefón. Je tiež možné, že pohyb nebude možný dotykom, ale opäť tlačidlami hlasitosti.
Pri vykonaní Wipe Cache Partition, Váš telefón vráti do pôvodnej ponuky. Ďalej je nutné vybrať Restart a telefón sa opäť zapne.

Dúfam, že Vám tieto kroky pomôžu. Budem rada keď mi dáte vedieť, či to pomohlo.
Lucky1983
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků