Přechod z Androidu na iPhone

O operačním systému iOS a jeho aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod DirtyKing 8. 6. 2021 12:22

jege: Jo, tak. Co jsem teď koukal na druhý Android telefon, tak uznávám, že tam ta historie hovorů je o úroveň výše. Tohle mě u Applu docela zaráží, protože jinak je to fakt uživatelsky dost přívětivé a ta historie a dialer je dost nedomyšlená. Nebo možná je domyšlená, jen je to schválně takto zamýšleno.
HP Z2 G9 Intel Core i9 13900k, Nvidia RTX A4000 16GB, 64 GB DDR5, 2 TB SSD
Apple MacBook Air 13,6" M2, 16GB RAM, 1TB SSD
iMac 24" 16GB RAM, 1TB SSD
iPad Pro 11" 512 GB
iPhone 15 Pro Max 1TB Natural Titanium
Apple Watch Ultra
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RoSch 8. 6. 2021 12:31

jege píše:PS: Kam vlastně se Apple posílají podněty? Že bych je začal bombardovat! :mrgreen:

Na stránce Apple Product Feedback - zvolíš HW produkt, aplikaci nebo službu a pak v kolonce Feedback Type vybereš Feature Request. Ale je to podle mě ztráta času, pochybuji, že se tím bude Apple zabývat :D
Apple iPhone 15 Pro 512GB/Natural Titanium | iOS 17.4 || Apple Watch Ultra 2 | watchOS 10.4 ||
Apple AirPods Max | Apple AirPods Pro 2 (2022)
RoSch
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jege 8. 6. 2021 12:44

ze.us píše:Jeden o koze, druhy o voze ;)
Profilem muze byt tez uzivatelske prostredi po prihlaseni, jak ho zname z PC (a proto poznamka DK dava smysl), nejake vyzvaneni/vibrace preci muzes nastavit uz ted, ne?

Tak ono těmi profily byly myšleny "různé režimy telefonu (spánek, práce, řízení) podle kterých bude možné přednastavit notifikace, ale i automatické odpovědi na zprávy", tj. profily v původním "telefonním" chápání, a ne uživatelské profily známé z Windows a dalších OS.

iOS má různé chování pro různé situace typu spánek, práce, řízení, schůzka a pod.? :hm
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků