Nejlepší Smart do 5000Kc (office,net,hry,hudba,video)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod mimonaut 30. 5. 2012 14:15

"woken" se neboj. V drtivé většině je kritizují lidi, co je nikdy neměly v ruce a zrovna tak je naprostá většina jejich uživatelů s nimi spokojená. Najdou se vyjímky, ale to na obou stranách. Má své nedostatky, ale i svá "plus", stejně jako iPhone nebo cokoliv s adroidem. A používá se to nadmíru příjemně..
Nokia 710 je za ty prachy naprosto skvělý telefon, který překvapí rychlostí, spolehlivostí, dobrým foťákem i kvalitním zpracováním,.. Do 610 už bych nešel, 4GB jsou málo
Naposledy upravil mimonaut dne 30. 5. 2012 14:20, celkově upraveno 3
mimonaut

Odeslat příspěvekod Reku 30. 5. 2012 14:16

Jinak s Nokií opatrně. Lumia má jen kolem 4GB paměti na data a nejde rozšířit. Mám HTC radar, tak vím, co to je :-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mimonaut 30. 5. 2012 14:24

no, pokud nepotřebuješ automobilovou navigaci, odinstaluješ a hned máš pár GB navíc. Když ji budeš někdy potřebovat, zdarma zas během chvilky nainstaluješ a je to.
mimonaut

Odeslat příspěvekod jakub.karasek 30. 5. 2012 14:26

Jednoznacne HTC Radar! Woken bych se rozhodne nebal, je to nejrychlejsi a nejstabilnejsi mobilni system se spoustou vybornych aplikaci a her. Mam Titana a snoubenka Radar a nikdy bysme nemenili, rozhodne ne za Android
jakub.karasek
Junior

Odeslat příspěvekod mimonaut 30. 5. 2012 14:32

radar není špatná volba, mě by ale chyběl gyroskop / kompas, třeba s aktuálně vydanou apliakcí PhotoSynth je potom problém..
mimonaut

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 30. 5. 2012 14:47

Reku píše:Jinak s Nokií opatrně. Lumia má jen kolem 4GB paměti na data a nejde rozšířit. Mám HTC radar, tak vím, co to je :-)

Lumia 710 má 8GB interní paměti, pro uživatele a jeho data zůstává cca 6...! ;)
ondraschoffka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 30. 5. 2012 15:39

Kód: Vybrat vše
oooooooooo: Jak můžeš tvrdit, že Lumia 710 nedostane upgrade? Nikdo to nikdy nepotvrdil a ani nevyvrátil

Mrkni se na vyvojařsky fora a možna ti začne svítat.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod Reku 30. 5. 2012 21:02

http://mobil.idnes.cz/nokia-lumia-710-recenze-0t5-/mob_nokia.aspx?c=A120401_182922_mob_nokia_ram
reálně dostupné 5GB - podle recenze.
Omlouvám se, taky jsem chtěl napsat cca 5GB, Radar to má taky, a sekl jsem se.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod StefiCZ 31. 5. 2012 21:45

Ta Nokia se mi vážně líbí a docela mně vyklá od Xperií. Ale bojím se toho Windowsu, hlavně mnohem menší podpory oproti androidu...
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TheRendy 31. 5. 2012 23:58

Tak si kup Android, kde je problém? 8-P

Smím se zeptat, čím tě Lumie tolik zaujala oproti Xperiím? Jen se ptám, pro mě za mě si kup, co chceš ;)
TheRendy
Junior

Odeslat příspěvekod StefiCZ 1. 6. 2012 00:46

Prostě se mi líbí no, jelikož tomu ale absolutně neroumím a Windows mobile jsem nikdy neměl v ruce tak váhám.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TheRendy 1. 6. 2012 10:13

Jako designově se ti líbí. Tak to se běž schválně podívat na Ray a L710 naživo a sám uvidíš, kterej se ti bude líbit víc.
TheRendy
Junior

Předchozí stránka