Nejlepší Smart do 5000Kc (office,net,hry,hudba,video)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 29. 5. 2012 20:27

Zdravím, chtěl bych se zeptat co koupit za telefon do 5000,- ( maximálně 6000,- to ale jedině v krajním případě) Zatím se rozhoduju mezi Samsung Galaxy W, Samsung Galaxy Ace, Sony Ericsson Xperia NEO, Xperia NEO V, XPERIA Ray. Pokud ale v dané cenové hladině víte o lepší volbě, napište ;-) Nevím jakou volit velikost displeje, mám celkem velké ruce, zatím se mi nejvíce zamlouvá 3,5 - 3,7 palců. Mobil chci nejvíce využívat na internet, pročítání Wordovsých, pdf. a jiných souborů, občas si zahrát nějakou hru nebo natočit video. A každopádně poslech hudby. Za každou radu díky.
Naposledy upravil Kniter dne 30. 5. 2012 17:13, celkově upraveno 1
Důvod: upraveny nazov temy
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 29. 5. 2012 21:20

čím větší display, tím lepe. a zejména pokud jde o surfování, word, pdf. min 4". zásadně doporučuju.

levným velmi dobrým 4" je Huawei g300 za tuším 4500 kč.

myslím že jsou i větší než 4" do 6000 kč. a končí to myslím nějakým Sony Eri s 4,2": Xperia Arc a Xperia Arc+. konkurence nevím.

Doporučil bych HTC Evo 3d (4,3", od 7000 kč), ale blbě se shání, protože už moc není na trhu.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 29. 5. 2012 23:53

No psal jsem že 6000,- je absolutní maximum :) Ale i tak bych byl radši kdyby to bylo do 5k, takže EVO 3D můžu rovnou vyloučit. O Huawei g300 nic nevím ale abych pravdu řekl, moc mu nevěřím, ta velikost 3,5 - 3,7 mi právě vyhovuje, u 4 a výš už se mi zdá že nosím v kapse tablet a ne telefon, i když je to určitě subjektivní dojem skrze to že teď mám maličkou Nokii.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ooooooooooo 30. 5. 2012 06:30

Huawei g300 jsem měl včera v ruce,za ty penize neni co řešit - druhej Blade to bude.Mimochodem to neni nějaka garažova firmička ale mega firma v telekomunikacich,když si vezmu jak se tady rozplyvali nad předraženym jakože českym šmejdem tak je to fakt ůsměvný.Velikost je tak akorat,do tabletu to ma hooodně daleko,pokuds neměl v ruce telefon takový velikosti a nemaš opravdu pidi ruce tak žadny problem.
Nabizel aktualizaci co jsem se letmo mrkl takže asi opravdu jak bylo řečeno kdo ho nekoupil u Vodafone bude mit ICS velůi brzo.
ooooooooooo
Junior

Odeslat příspěvekod StefiCZ 30. 5. 2012 08:00

Právě jsem se díval na recenze toho Huaweie, jako celkem se mi líbí jen by mi dost scházel kvalitnější foťák, jak už jsem psal občas to chci na nějaké video a 720P u těch Sony Ericssonů nebo Samsunga se mi prostě hodí :) Takže asi tak no...
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 30. 5. 2012 08:01

Jeste jeden tip: verzo kinzo. 4.3" za 4500 kc

-- 30 kvě 2012 09:05 --

Pro cteni dokumentu, ver mi, velky display je vhodny, protoze v mnohych pripadech ctes dokument na sirku a nemusis ani priblizovat. Odzkouseno. Mel jsem od 2.8 do 4.3 pallce
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheRendy 30. 5. 2012 09:00

Vybíral bych mezi Xperiemi. S nimi chybu neuděláš.
TheRendy
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 5. 2012 09:01

Nebo kup něco z bazaru, něco lepšího, třeba to Evo.
Pokud ne s větším displejem, napadá mě Xperia Neo V.
Solidní telefon. Kámoš ho koupil před týdnem.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheRendy 30. 5. 2012 09:38

S těmi požadavky co píše bych klidně i řekl, že Xperie na ně sedí více než EVO.
TheRendy
Junior

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 30. 5. 2012 10:20

a co takhle Nokia Lumia 710 s Windows Phone? okolo pěti by taky snad měla být sehnatelná.. ;)
ondraschoffka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ooooooooooo 30. 5. 2012 11:38

Kód: Vybrat vše
a co takhle Nokia Lumia 710 s Windows Phone?

On ale chce smartphone,třeba bude chtit opravdu použivat dejme tomu skype - nikoliv to co provedli v WP,opravdu mit najednou vice běžicich aplikaci,opravdu třeba neni fanoušek Zune atd atd..No a vzhledem k tomu že Lumia 710se aktualizace nedočka všechny ty ůděsnosti systemu u ni nezmizi s dalši verzí.
Kód: Vybrat vše
Jeste jeden tip: verzo kinzo. 4.3" za 4500 kc

Jo to je ten jakože českej šmejd co jsem zminoval :-)Zkoušeli to s cenou přes 10000 a neprodali snad ani kus,4500 je pořad moc za něco takovyho jestlis to viděl na živo. :D
ooooooooooo
Junior

Odeslat příspěvekod Naecken 30. 5. 2012 12:15

ooooooooooo: Jak můžeš tvrdit, že Lumia 710 nedostane upgrade? Nikdo to nikdy nepotvrdil a ani nevyvrátil :pozor
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 5. 2012 12:34

stejny problem sem tedka resil ... nakonec rozhodnuti bylo zuzeno mezi Xperia Ray a Neo V
... Ray ma lepsi fotak a maly display, Neo V naopak ... ja vzal Ray, pze byl telefon kupovanej pro mensi zenskou ruku ... pro chlapa bych se mozna priklonil k Neu (V) - i kdyz, da se zvyknout i na malej display a designove je Ray nadhernej
... sam rok pouzivam SGS2, tak mam s cim porovnavat ... a je to vazne povedenej telefonek, krasne sviznej, na smart solidni vydrz, ma ofiko ICS a da se sehnat i pekne vyladena custom romka ... takze spokojenost po vsech strankach :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod StefiCZ 30. 5. 2012 13:06

Díky za všechny odpovědi, na tu Nokiu mrknu, jen se bojím těch Woken. Abych to zůžil už od začátku se nejvíce rozhoduju mezi Xperia Ray/Neo/Neo V. U Ray se ale bojím že už bude až moc malý, náhodou nemá někdo porovnání foťáku u Neo a Neo V? Nevím jestli si mám cca 1000,- připlatit zá původní Neo s lepším čipem nebo vzít levnější a líp dostupnou verzi V.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 30. 5. 2012 13:14

Porovnání nemám, ale jsem s Neo V spokojen. Fotí dobře, pokud z toho nechceš dělat fotky A4 nebo větší. I na TV je to přes HDMI dobré včetně videa.
Neo je stejně už jen šedivka. Neo V už v české distribuci půjde také sehnat těžko, ale ještě někde bude.
Reku
VIP uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků