Moto G4 Plus - Nexus 5x - Honor 6X

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod danydj 18. 11. 2016 22:44

Rád bych pořídil telefon do 8k. Do užšího výběru sem zahrnul tyto telefony. Co by jste doporučili nebo ještě nějaký jiný?
Display min 5,2". Preferuji čistý android. Většinou jedu web, fb, foto, hry okrajově.
danydj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 19. 11. 2016 07:35

mne by fakt zajimalo jaks vybiral,asi podle obrázků.Je to jako by sis dal podminku pri vyberu auta ze to ma byt benzin a potom napsal ze se rozhodujes mezi 1.8 tsi a 2.0 tdi.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod Nechic 19. 11. 2016 14:09

oooooo oooooo objektivně hledáme něco podobného a výběr také skončil zde. Odpověď je.....: podle chuti. Nexus 5X má USB-C a nemá karty a rádio. G4 plus působí trochu lacině a nemá kompas o Honoru 6X nevíme nic. Já bych navrhnul litr přihodit a koupit G4, ta nugat dostane a je vystaráno.
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Steve4 19. 11. 2016 18:11

Taky vybírám podobně do 8k. U Nexusu mě taky štve, že nemá paměťovky a USB-C. G4 je zase už moc velký. Chtěl bych se nejlíp vejít do 5,2''.
Steve4
Junior

Odeslat příspěvekod danydj 20. 11. 2016 15:05

Mě u Nexusu vadit absence karet ani nebude, tak nějak si řikám, že 32GB by mi stačilo. Nejsem zrovna náročný na data. Zkusím je ještě vidět naživo a uvidím.
danydj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 20. 11. 2016 15:48

nexus sem posla do sveta kvuli usb c,no jo no vic minusu nez plusu pokud bezne chodis k desitkam stroju kam pripojujes svuj foun,v zdal sem to za pár dní.Ani jsem ho nestihl poradne osahat,proste se to nedalo,myslet na to ze redukce je nutnost,plus nosit vsude svuj kabl,konecna
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod johnface1987 20. 11. 2016 19:26

Njn, kabely a redukce z ciny za par babek... furt lepsi nez hledat kterou stranou to tam strcit. Ja si na to zvykl bez problemu :-D

Ja bych do vyberu zaradil jeste P9 lite, velmi povedeny fotak, rychlost, funkce, baterka. Nejakou dobu jsem mel i Nexusy (tablet a mobil), cisty andoid jen kvuli updatum, jinak je to asi vsechno, nadstavby, ktere nabizi LG nebo Huawei zprijemnuji kazdodenni zivot (pokud si tam nenacpes, co potrebujes). O Samsungu se nebavim, na touchwiz jsem si nikdy nezvykl.
johnface1987
Junior

Odeslat příspěvekod Nechic 20. 11. 2016 22:30

P9 lite aka Honor 7 lite jsou celkem příjemné telefony to jo. Jako plus bych řekl dvojitou anténu a celkem dobrý foťák (ale myslím, že mobily v hledáčku ho mají lepší a když už tak Honor 6X bude zajímavější a čerstvější koupě). Minus vidím v takovém pocitově laciném zpracování, nemá 5GHz wifi (a mám pocit i akcelerometr) a hlavně práce s multitaskingem je velmi špatná (asi za účelem zlepšení výdrže), jsou na to tady dost časté stížnosti.
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 11. 2016 00:39

Z těch tří Moto G4 Plus
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 21. 11. 2016 12:18

re :johnface
nikoliv,kabely a redukce z ciny..jde o to ze prijdes k 90 procentum zarizeni a pokud nemas svoji redukci jsi nahranej.protoze dotycny logicky nema potrebu nejaky redukce pouzivat,nevede je.Svuj kabel to uz je spis takovej sichr kvuli tomu co spachali a proc je usb c od qualcomm founes zarazeno mezi nevyhovujici standartum a to ani bezpecnostnim od standartizacni autority pro usb.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod johnface1987 21. 11. 2016 12:43

Proč Moto? To je taky odpověď. Bez vysvětlení. Těch tu může napálit každý.

OT: nechápu proč by lidi měli mít redukce na tvůj konektor. Nos si ji sám v kapse atd. Stojí nula nula nic. Můžu jich mít 10..
johnface1987
Junior

Odeslat příspěvekod danydj 21. 11. 2016 13:43

Ten USB-C by mi ani nevadil. Dávat to budu max do dvou zařízení.
P9 lite taky dobrá volba, ještě jsem k tomu přidal IDOL 4.
Láká mě zatím nejvíce Nexus.
danydj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nechic 21. 11. 2016 14:24

Teď je za 6000 na CZC Zenfone 2 64GB...
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 11. 2016 15:50

CZC včera prodávalo 500ks Nexus 5X 32GB za 6990
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod johnface1987 21. 11. 2016 17:14