Telefony na vice sim aktivnich soucasne

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uberpr0 15. 10. 2008 05:44

Zdravim,

tiez by som sa chcel poobzerat po telefone na 2 SIM karty, zatial jediny kandidat v pomere dostupnost/cena/vykon je Samsung D880 Duos, ktory sa da novy kupit za 6990 Sk. Presiel som si cele vlakno, niektore pristroje su tu vskutku zaujimave, co mysliste, vziat ten samsung alebo je niekto kto mu za tu cenu dokaze konkurovat?

Inak, nevie niekto ako je to so Samsungom D980 Duos? Ci sa predavat bude, ci ho stiahnu z predaja alebo co vlastne... Paci sa mi a uvazujem nad nim, predsalen dotykovy Samsung s dualSIM..
Fotim: Oly E-PL1, telefonujem: Xiaomi Mi2 32GB / Nokia Lumia 620, Surfujem: Apple iPad Mini, Hram sa: i5-4570, 8GB RAM, GTX770, 23" DELL U2312HM, pozeram filmy na Samsung LE37C650.
uberpr0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drakeman 15. 10. 2008 07:21

Já mám kandidáta jasného. Ma to widle, dvě SIM, funguje. A je klid 8-)
SonyEricson -> Nokia -> Nokia -> Sagem -> SonyEricson -> BlissMobile D 108
Drakeman
Junior

Odeslat příspěvekod pro jh 15. 10. 2008 08:30

Drakeman: DualSIM telefony v češtině jsou, stačí trochu hledat - např. http://www.china-mobile-phone.com/2008-10/v88-plus.htm nebo http://www.china-mobile-phone.com/2008-05/i728.htm.

A clo na mobilní telefony z Číny není žádné.
pro jh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Survival 15. 10. 2008 14:56

Tak děda si včera koupil MyPhone a celkem v pohodě mobil. Styl vevnitř je velice podobný Nokii. :-)
Za ty prachy dobré.
Survival
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drakeman 15. 10. 2008 18:38

pro jh
Jo tak si jej objednej. Že jsou schpni ji tam dát to víme již dávno. Ale to co vám dojde domů je zcela něco jiného a ne to se uvádí v jejich specifikaci. Když bude nejlíp, dojde vam telefon alespoň s více jazyky a nejenom eng, cn a zase cn. Když si objednáte alespoň 100 kusů a zaplatíte je, možná vám tam tu češtinu i dají.

Jo, clo není ale je 19% daň
SonyEricson -> Nokia -> Nokia -> Sagem -> SonyEricson -> BlissMobile D 108
Drakeman
Junior

Odeslat příspěvekod uberpr0 16. 10. 2008 10:51

stal som sa stastnym majitelom samsungu d880.. zatial sa s snim zoznamujem, prvy dojem vyborny, trochu chaos pri praci s 2 simkami, ale to je vec (ne)zvyku... je trochu hrubsi ale vyhovuje mi to perfektne mi sadne do ruky a celkovo mam z neho ovela lepsi pocit ako z k810i ... mozno je to len preto ze aha zmena, novy telefon, kazdopadne je ulava ze nemusim so sebou vlacit 2-3 telefony.. (2 moje + firemne, ktore pocas pohotovosti su vacsinou tiez 2 kvoli monitorovaciemu systemu posielajucemu smsky, tie sa zial nedaju presmerovat...) takze, ulava a pocit slobody jednoznacne
Fotim: Oly E-PL1, telefonujem: Xiaomi Mi2 32GB / Nokia Lumia 620, Surfujem: Apple iPad Mini, Hram sa: i5-4570, 8GB RAM, GTX770, 23" DELL U2312HM, pozeram filmy na Samsung LE37C650.
uberpr0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Liapor 31. 10. 2008 20:27

To: Fíla
Můžeš prosím tě napsat trošku víc o tom obchodě...nelze platit přes PayPal?? a kolik, bylo poštovný??
Už jsi tam něco objednával nebo je to první objednávka??
Dík
Liapor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod breberka 11. 11. 2008 19:40

Ahoj, uvažuju o Samsungu D880 a chtěla bych se zeptat šťastných majitelů, zda při psaní SMS umí počítat, kolik zbývá znaků. :-) A samozřejmě jakékoliv další informace o tomto mobilku také ocením. Dííík. :lol:
breberka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sethxp 13. 11. 2008 12:38

Do vsech cinanu umime nahrat ceskou lokalizaci take, vetsinout do 2hodin.
viz nase aukce

http://aukro.cz/item479744298_nahrajeme ... t_pda.html

technicke informace na naitech@seth.cz

přijdete a sednete si a za hodku odchazite s češtinou.
Naposledy upravil sethxp dne 13. 11. 2008 12:57, celkově upraveno 1
S-OFF, Odblokování, opravy bootu u HTC a mnoho dalsiho
seth.cz
sethxp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Drakeman 13. 11. 2008 12:49

Tady to uměj taky www.blissmobile.cz a nedělaj stím taky žádný cavyky :-D
SonyEricson -> Nokia -> Nokia -> Sagem -> SonyEricson -> BlissMobile D 108
Drakeman
Junior

Odeslat příspěvekod sethxp 13. 11. 2008 13:00

my s tim take zadne cavyky nedelame, a hlavne to delame na pockani. a vzdy plnou cestinu i kdyz je v telefonu jen anglictina a cinstina.,,,zadne cekani.
S-OFF, Odblokování, opravy bootu u HTC a mnoho dalsiho
seth.cz
sethxp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Drakeman 13. 11. 2008 13:20

a co tohle, taky na aukru a levněji :-D

http://aukro.cz/show_item.php?item=482084227
SonyEricson -> Nokia -> Nokia -> Sagem -> SonyEricson -> BlissMobile D 108
Drakeman
Junior

Odeslat příspěvekod Liapor 16. 11. 2008 12:23

Nekamenujte mne........pětikilo za českou lokalizaci se mi zdá dost...zajímavá cena by byla 250-300kč.Ale záleží pochopitelně na poptávce :))))
Liapor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mana008 6. 12. 2008 11:58

Nazdar všem. Mám tento telefon http://www.carmultimedia.cz/index.php?p ... M-TV&id=52 a jsem s ním zatím spokojen. Mám Vodafon kartu a aktivoval jsem si internet na 6 měsíců zdarma a nemůžu to rozchodit. Má nastavení
Datový účet - GPRS - Název účtu - Vodafone internet, APN - data.vodafone.cz, Uživatelské jméno - nevyplněno, heslo - nevyplněno, autor typ - normální
Menu - Služby - WAP - Nastavení - Upravit profil - SIM1 - Upravit profil - Přejmenovat profil - GPRS WEB, Domovská stránka - http://live.vodafone.com, Datový účet - Vodafone internet, Typ připojení - HTTP, Uživatelské jméno - nevyplněno, Heslo - nevyplněno.
Když dám domovskou stránku tak 1 minutě a 30 vteřinách to napíše že připojení selhalo. Pomůže někdo? Když dám simku do starýho telefonu tak to funguje. Dík všem
Opice, Mazda CX-3 Revolution, VW Lupo
mana008
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod breberka 6. 12. 2008 17:19

Nazdar všem, jen bych chtěla říci, že Samsung 880 je naprosto super. Oproti U600, kterého jsem se zbavovala po měsící, má tenhle už většinu chyb vychytaných, takže můžu doporučit.
breberka
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků