o2 klamstva

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ARRES 9. 3. 2007 01:16

Bednyo, chodis do predajne fakt kvoli nastaveniu phonu, alebo kvoli tej rysavke? :-)
ARRES
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bednyo 9. 3. 2007 01:33

2goodoldalex - jj...1x som olutoval ze m600 nema fotak :x
2ARRES - nebyt rysavky asi im to tam predvcerom podpalim

2all...kua kaslat na rysavku....mne nefici net sakra :) :D

btw...goodoldalex...tebe to fici na o2 setupe?...vsetko v poho?...co je enable PPP extensions v zalozke Login...respektive ako to u teba vyzera..mas to tam povolene?...ja to mam povolene s tym ze je vybrana polozka PAP...default.

v pripade ze bezis na setupe z o2 nenechal si si nahodou tu sms co ti od nich dosla v inboxe?
bednyo
Junior

Odeslat příspěvekod bednyo 9. 3. 2007 02:45

Amadeus2 píše:
bednyo píše:O2 really sux - dont touch ppls - dont waste ur time and money with them

Nedaleko Bratislavy mam GSM signal od Orange uplne nahovno, je to zakladna sluzba, Orange tu je 10 rokov, a na problem z vysoka sere (napriek upozorneniu).

Uvedom sa, O2 tu je mesiac a ma siet od T-Mobile.

tak potom mi asi budes moct vysvetlit ako je mozne ze p910 polozena 20cm od m600i fici jak cert - okrem toho vytocili ma tie kecy co na mna skusali

...kua hociak nad tym uvazujem problem musi byt niekde medzi - nastavenie je urcite ok - hlavne ked som na nom fical par dni, o2 vyzera tiez ok - kedze som si na p910 maily sosol...ma niekdo skusenost s SE servisom? - volal som im cely den a maju furt obsadene...neposlu ma rovno do vsetkych certov?
bednyo
Junior

Odeslat příspěvekod Amadeus2 9. 3. 2007 09:37

goodoldalex píše:BTW jaka rysavka? Kde ste nechali fotomobily?

Myslim, ze vyssie uvedene otazky su najzmysluplnejsie a najzavaznejsie z celej diskusie.
Amadeus2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bednyo 9. 3. 2007 13:41

mnoo...tak teraz sa mi stala tucna haluz-po par dnoch sa vratim domov pod michalsku a v rohu miestnosti po restarte founu normalne chytim signal a sosnem si maily...asi po 30 sekundach stratim siet, hodi mi to Emergency calls only a siet znova nabehne...ale bez gprs...to je fakt divne....p910 sa od siete neodpaja a facha ok cely cas od startu...teraz uz fakt neviem ci je prob na strane o2 alebo m600i

skusal som to s dvomi o2 simkami a vysledok ten isty...

*edit*
posledne co ma napada je asi divne ale je to asi takto-po restarte ma connectne na vysielac ktory pokryva gprs...ked ale dostane pocit ze mam signalu malo reconnectne ma iny vysielac ktory ma gprs u prrdele...kym zostanem v rohu mietnosti je vsetko ok...v momente jak spravim 3metre a pridem k oknu signal sa z plneho prepadne na nulu a reconnectne ma a mozem si ist piskat

*edit* No.2
vypol som autosearch network a vsetko je konecne ok...takze pre info-ty co maju problem podobneho charakteru - najst vysielac pokryty gprs a prepnut Search mode na MANUAL - jednoduche jak facka - skoda ze ma to nenapadlo skor
bednyo
Junior

Odeslat příspěvekod vampo 9. 3. 2007 15:23

Hlavne, že si O2 zvozil pod čiernu zem. Ak to v jednom tel. ide a v druhom nie, kde asi bude chyba??? Milujem takéto topicy. O2 spustilo v prvý deň niečo, čo tu nebolo x rokov a teba ide rozhodiť, lebo máš na prd telefón. Hlavne, že si sa nám tu vyplakal.
vampo
Junior

Odeslat příspěvekod bednyo 9. 3. 2007 17:49

vampo píše:Hlavne, že si O2 zvozil pod čiernu zem. Ak to v jednom tel. ide a v druhom nie, kde asi bude chyba??? Milujem takéto topicy. O2 spustilo v prvý deň niečo, čo tu nebolo x rokov a teba ide rozhodiť, lebo máš na prd telefón. Hlavne, že si sa nám tu vyplakal. /quote]

wow-keby mi pri tretej navsteve povedali-sorry kamo-tu pri predajni mame 2 vysielace z coho jeden gprs siri a druhy ne-o com musia vediet-tento topic nevznikne-ale najprv klamat aby som si kredit kupil sa mi nezda OK
ale ano-chyba bola na mojej strane ale mozno sa to niekomu zide
bednyo
Junior

Odeslat příspěvekod goodoldalex 9. 3. 2007 19:43

bednyo píše:btw...goodoldalex...tebe to fici na o2 setupe?...vsetko v poho?...co je enable PPP extensions v zalozke Login...respektive ako to u teba vyzera..mas to tam povolene?...ja to mam povolene s tym ze je vybrana polozka PAP...default.

v pripade ze bezis na setupe z o2 nenechal si si nahodou tu sms co ti od nich dosla v inboxe?
Ked som si prvy krat nechal poslat setup sms tak odo mna mobil chcel heslo a to som jaksi vtedy nevedel tak som si ho nastavil sam podla navodu v letaciku.

PPP extensions mam zapnute (enable) a Authentication nastavene na None. Pripojenie funguje a nepada, ale odkedy sa mobil raz pripojil a ostal na sieti dve hodiny tak ho radsej nenechavam pripajat automaticky.

Jo este jedna dolezita vec - niekde v nastaveniach je volba ci sa mobil hlasi iba do GSM sieti alebo aj 3G. Treba vybrat iba GSM, inak mi GPRS nefunguje.
goodoldalex
Junior

Odeslat příspěvekod borizz 10. 3. 2007 11:41

to bednyo: no mna napadla takmer hned moznost prepnut na manualny rezim vyhladavania siete a predpokladal som ze to napadne aj niekoho ineho..je viac ako iste ze vlastne BTS O2 este nemaju spustene GPRS sluzby takze tie ficia len na T-Mob BTS vysielacoch..ad predajcovia - mna by tiez v jeho pozicii asi zaskocila tvoja otazka alebo pripomienka, aj ked je jasne ze asi poslat ta mimo BA kvoli GPRS bola kravina jak traky, tu bolo vidiet ze chalan asi fakt len zacina, co ale nemusi byt pripad vsetkych na tej predajni ;) (a to viem co hovorim :mrgreen: )
Sony Ericsson P1i (Elena) + HPM-82 + Sony EX71SL + 1GB M2
Sony Ericsson M600 (Lili) White Edition + 512MB M2
Ericsson T65, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson K700i
borizz
Junior

Odeslat příspěvekod bednyo 10. 3. 2007 23:04

moze byt-kaslat na to-nemam valne skusenosti s gprs co zapricinilo moje panikarcenie-ale nikde som to ako radu nenasiel takze ma to ani nenapadlo :(
bednyo
Junior

Odeslat příspěvekod borizz 11. 3. 2007 00:31

Ja som viac menej vychadzal s prvotnych skusenosti so spustenim siete O2 na narodnom roamingu kedy mobil odmietal najst siet a bolo potrebne natvrdo nastavit siet na T-Mobile...no a kedze vlastne BTS spustali zatial len v BA tak som si nejak spojil suvislosti...v kazdom pripade sa urcite poucili obe strany...a zvysok mal z toho zabavu :lol: (na oboch stranach ;) )
borizz
Junior

Odeslat příspěvekod bednyo 13. 3. 2007 21:10

borizz píše:Ja som viac menej vychadzal s prvotnych skusenosti so spustenim siete O2 na narodnom roamingu kedy mobil odmietal najst siet a bolo potrebne natvrdo nastavit siet na T-Mobile...no a kedze vlastne BTS spustali zatial len v BA tak som si nejak spojil suvislosti...v kazdom pripade sa urcite poucili obe strany...a zvysok mal z toho zabavu :lol: (na oboch stranach ;) )

rofl-to poucenie bolo asi iba na mojej strane ale to neva...ucime sa cely zivot...faktom je ze niesom cell fanda a nesledujem dianie okolo operatorov takze si za to mozem sam-zas na druhej strane som u Tych-Mantakov nemal probs podobneho razu takze probs som hladal vsade len nie tam kde naozaj boli...som rad ze ste sa aspon zabavili :D :D

btw co je vlastne bts?
bednyo
Junior

Odeslat příspěvekod borizz 14. 3. 2007 13:51

BTS je vysielacia stanica alebo stoziar...proste vysielac...a neboj srandy bolo viac ako dost ;)
borizz
Junior

Předchozí stránka