Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod public75 1. 1. 2017 19:37

Mám dotaz ohledně app Always on.
Intezita podsvícení hodin na displeji se koukám mění. Na čem je to závislé,nebo je to tak nastavené ? V nastavení jsem nic nenašel a rád bych někdy více "ubral" a zase naopak.
Díky za odp.
public75
Junior

Odeslat příspěvekod jan23 1. 1. 2017 20:16

kultus píše:A jak to ma jako fungovat? Do doby nez ho .....

Podobne jako u Notu, ale s omezenim. Pry hlavni fukce jsou ok. Pro S7 lze stahnout app S Note a klavesnice psani rukou od Google funguje dobre.

Ano souhlasim S Pen neni kam zastrcit, ale pokud to funguje dobre tak proc ne. ...

https://www.google.cz/amp/s/amp.reddit.com/r/GalaxyNote7/comments/52yyc4/discussion_how_i_turned_an_s7_edge_into_a_note/?client=ms-android-samsung
jan23
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 2. 1. 2017 00:00

No nam pocit ze pletes dve ruzne veci. Spen nefunguje musi se koupit stylus treti strany. S note funguje ale bez poradneho stylusu nic moc pouzitelnost...

Spis premyslim nad necim takovym, je to jen nouzovka do prace za par kacek:

http://www.ebay.com/itm/New-Stylus-C-Pe ... 2320678046
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod bruco 2. 1. 2017 08:26

public75: Intenzita AOD sa meni v zavislosti od okoliteho osvetlenia. V tme je najslabsia, s rastucim okolitym svetlom rastie aj intenzita AOD.Neviem o tom, ze by sa to dalo nejako nastavit.
bruco
Junior

Odeslat příspěvekod djdekl 2. 1. 2017 09:32

Uvazuju o nakupu klasicky S7 - ma cenu kupovat CZ distribuci kvuli ofiko zaruce nebo jsou spise bezproblemove ? Edge ma casto problem s displejem co tu ctu... nejake jine zname chybky?

Je funkcni VoLTE + VoWifi u T-Mobile i u jinych distribuci nez CZ ci primo pro T-MOB ?
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 2. 1. 2017 13:42

Prosím, nevíte někdo, co znamená u označení LTE to malinké plus? Někdy se to zobrazí s pluskem a někdy bez něj. Nevíte, co tím telefon detekuje? Nenašel jsem to ani v návodu. Děkuji.

Obrázek
Škoda Fabia II Combi 4x2 R3 12V
Terminator3
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 1. 2017 13:48

Že by LTE Advanced?
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod djdekl 2. 1. 2017 14:11

Je to tak... spojeni dvou LTE frekvenci... napr. 800+1800MHz
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Psjok3r 2. 1. 2017 14:23

Ahoj vsem.Pls nemel nekdo z vas odlepenou bateri na s7 edge??Kdyz vemu mt do ruky a malinko potresu tak dela takovej zvuk(proste tam neco klepe) tam kde je bateria .mt uz jsem mnel v servisu v Britexu.A ten premium servis to je fakt"premium":)
Psjok3r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bruco 2. 1. 2017 14:36

Neklepe to optika fotaku?
bruco
Junior

Odeslat příspěvekod Psjok3r 2. 1. 2017 14:41

Nedelalo to.zacalo to na stedrej den.a tohle je fakt hodne sliset a citim to na miste kde je baterka prave.optika mi blbla na iphonu takze vim jak to zni.to uz semne ptal pan na infolinke Samsungu:)proste servisak v britexu opet nezklamal.Ja mam takovej vztek >:-( >:-( >:-(
Psjok3r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi 2. 1. 2017 16:31

djdekl: mám klasiku a EU verzi a nemám zatím sebemenší problém :) zjisti si o obchodu více a myslím si, že je to jinak v poho..Pokud chceš za mobil připlácet za cz distribuci a pak tě stejně s opravama vyf*ckujou, jak to tu čtu v Britexu, tak běž do cz :)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
BAN

Odeslat příspěvekod Psjok3r 2. 1. 2017 18:20

Mam este jeden dotaz.Neblbne vam zaloha do samsung cloudu?kdyz dam zalohovat moje data tak vyhodi chybu:"Na serveru doslo k chybe.Opakujte akci klepnutim na tlacitko opakovat"a furt dokola.Nevite co s tim?Dekuji

PS:Pouzivate nekdo mt bez zadneho krytu jen tak jak jej samsung stvoril?:)Kdyz jo jak dlouho a jak mt vypada??
Psjok3r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bruco 2. 1. 2017 18:47

Telefon mam od sameho zaciatku* bez akehokolvek krytu alebo folie a je stale v poriadku. Nejake mikroskrabance na zadnej strane su, ale nic take, co by ma presvedcilo dat ho do obalu. A to ma za sebou pad na dlazbu, po ktorom ostala mala otlcenina na kovovom ramiku.

*marec 2016
bruco
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 2. 1. 2017 19:40

bruco: to jsi borec bez spigenu (Liquid crystal) ani ránu na skle zatím nic nemam a asi taky nic nedám :)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
BAN

Předchozí stránkaDalší stránka