Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Novi michal 29. 2. 2020 14:50

Zdravím všechny, včera jsem si v Datartu nechal na mobil S10 nalepit folii InvisibleShield, pán to dělal na podruhy a stejně jsou tam vidět čáry ,tvrdí že časem zmizí máte někdo zkušenost díky za odpověď
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod Sachmar 29. 2. 2020 20:53

Pokud můžeš vrátil bych tento model od S10e-S10-S10+ ve 14 dení lhůtě prodejci a útíkal z obchodu pryč.
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod Lubicek 29. 2. 2020 21:32

Vrátit telefon, když má špatně nalepenou folii ? Slušnej model.
Lubicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Novi michal 29. 2. 2020 22:39

Taky jsem na tutu zajímavou odpověd koukal jak puk. Puvodní folie už měla škrábance ,tak jsem jí sundal a nechal nalepit tu z Datartu, ale moc se jim to nedařilo, jedna vodorovná čara je tam pořád dost vidět tak uvidím. Když tak tam dojdu at jí zase přelepí to budou mít ze mě radost, ale zase na druhou stranu sami říkali at přijdu ,kdyby se to neztratilo tak jen jestli někdo má stou folii z Datartu zkušenosti.
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod pikropikro 1. 3. 2020 09:21

Takze dnes za noc, za nejakych 6 hodin, ubytek opet 10%! :-( Asi by tedy bylo na miste udelat tovarni nastaveni, co?
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod kvido79 1. 3. 2020 12:47

Po posledním updatu (možná to bylo dřív po A10) se mi na S10 při vytáčení objevuje na displeji nad % baterie jakoby blikající zelená tečka, která bliká při vytáčení. Co to je?
kvido79
Junior

Odeslat příspěvekod Novi michal 1. 3. 2020 12:54

Proximity senzor to je normální, dělá to od začátku i Android 9 .Samsung i tom pise je skrytý pod displejem tak proto.
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod kvido79 1. 3. 2020 13:18

Díky za objasnění, no asi jsem si toho dřív nevšimnul i když volám docela často "na hlasito".
kvido79
Junior

Odeslat příspěvekod Novi michal 1. 3. 2020 15:06

Uz jsem se toho všiml ,když jsem měl Samsunga S10e tak jsem hned taky zkoumal co to je ,ale jak říkám je to normální jev ,tak se nemusíš bát že je něco s telefonem.
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod glider 3. 3. 2020 21:44

Prepinanie medzi zhasnutym displejom a AoD je stale kostrbate. Preblikne to semtam, na AND9 to nerobilo.

A ze nevibruje po pripojeni nabijacky je tiez kravina.
glider
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 4. 3. 2020 10:53

Když dávam S10 na bezdrátovou nabíječku, tak někdy se udržuje nabití 100% a někdy se začne vybíjet. Nabíječka je Samsung EP-PG920I
V čem může být problém?
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave_de 4. 3. 2020 15:02

Nevíte někdo z místních expertů jak ztlumit (vyřadit) zvuk při startu (systému) Samsung Galaxy S10e. Nenašel jsem nikde. Dík :-)
dave_de
Junior

Odeslat příspěvekod pikropikro 4. 3. 2020 15:06

To mas asi nejakou verzi od operatora? Me zadny zvuk nevydava, pouze nabehne logo.
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod dave_de 4. 3. 2020 15:56

Ne, je to z volného prodeje. Telefon je manželky (já jsem to na své SGS8+ kdysi nějak vypnul). Jde o uvítací melodii. Když jsem změnil na SGS10e zvuk oznámení sms, tak se mi tentýž zvuk ozve po restartu/zapnutí mobilu. Prý to jde odstranit aplikací Silent Boot, ale možná by šlo i jinak, bez app třetí strany ...
dave_de
Junior

Odeslat příspěvekod adam.jacques 6. 3. 2020 15:40

Březnová aktualizace 129,43 MB (S10e volný prodej).
adam.jacques
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků