Samsung Galaxy S20 Ultra 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod robcio 20. 3. 2020 16:10

Já myslel u kterého operátora nebo v kterém obchodě v Německu ho koupit levněji :)

-- 20. 3. 2020 16:12 --

A nebo tady v Čechách,nějaký tip kde se dá sehnat levněji.Díky :)
robcio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jartoo 20. 3. 2020 17:53

Kde jsou k dispozici za 1000 éček, by mě taky zajímalo. To je cena spise za 20+ než za ultra verzi.
jartoo
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 3. 2020 18:10

Tak mu napište a zeptejte se ho :D
Přidívám fotos s případným IG (@1stmike) kde se ho můžete optati ^^

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 20. 3. 2020 21:27

No, v této situaci od koupě upouštím .. na domácí karanténu upgrade S10 1TB -> S20 Ultra moc smysl nedává, a až smysl mít bude, cena bude aspoň o 30% dole :)
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jasan_CZ 30. 3. 2020 12:24

Přátelé, umíte mi poradit s nastavením zvuku upozornění? Na svém Galaxy S9+ jsem měl pro každou aplikaci zvuk upozornění, který jsem si nastavil přímo v dané aplikaci. Tak jsem rozlišoval podle zvuku, zda mi došla zpráva z banky, e-mail, smska a pod. Nyní mám pro všechny aplikace zvuk upozornění jednotný, ten co se nastavuje v Nastavení - Zvuky a vibrace - Zvuk oznámení (SIM1). SIM2 nepoužívám. Dá se s tímhle něco dělat? Díky
Jasan_CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 30. 3. 2020 13:23

udělat to jako u s9+ a nastavit si v každé aplikaci individuální zvuk upozornění (jinak půjde defaultní) :-D
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod Jasan_CZ 31. 3. 2020 09:33

Přesně tohle jsem udělal :) V každé aplikaci nastavil zvuky upozornění, na které jsem byl zvyklý z S9+. Kdyby tohle fungovalo, neptal bych se zde na fóru. Každopádně díky za reakci. Někdo jiný nápad?
Jasan_CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robcio 1. 4. 2020 08:31

Ahoj,všimli jste si že Samsung zdražil,asi kvůli kurzu koruny :(
robcio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cufuxibe 2. 4. 2020 04:08

ahoj rozhoduji se koupit S20 Ultra, ale??? Oplati se kdyz 100x zoom je marketingovy tah a pak pres noc zdrazeli o 3000kc! Je lepsi jit do S20+ nebo zustat u S20 Ultra. dekuji
https://lucalussurioso.com/
cufuxibe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 2. 4. 2020 09:11

cufuxibe:
S20 Ultra je fakt velký! :D Tak jestli ti nevadí velký telefony... ^^
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Regrep 3. 4. 2020 18:57

Ahoj,
S20 Ultra bez obalu není tak strašně velký...
Uvidím, až dorazí obal jak moc to pocítím.
Ale jinak je to super stroj i těch 120hz je paráda.
Takže doporučuji. :-)
Ale poradí mi někdo jak vyřešit chybějící notifikační diodu ?
Prostě něco co mi tam bude blikat po celou dobu než si toho všimnu 8-D
Samsung Galaxy S20 ULTRA 5G
Dobrá nálada nevyřeší všechny Tvoje problémy, ale nasere ve Tvém okolí tolik lidí, že stojí za to si jí udržet...
Regrep
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renek1 3. 4. 2020 19:34

Kup si náramek, nebo hodinky s notifikacema. ;-)
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 14. 4. 2020 10:51

Se Samsungem končím! Uživatelé už mají po krk problémů S20 Ultra

Smartphony Galaxy S20 Ultra dostaly před nedávnem významnou aktualizaci. Ta řešila především stávající nedostatky fotoaparátu a to konkrétně problémy s ostřením, byť asi ne kompletně, jak se ukazuje. Problémy nadále přetrvávají a týkají se hlavně verze s Exynosem, která se prodává v Evropě. Kromě nepřesného ostření si stěžují uživatelé telefonu i na přehřívání a slabou výdrž baterie i při běžném používání.

Aby už zpočátku bylo jasno, problémy s ostřením stále pozorujeme i na našem redakčním kusu Galaxy S20 Ultra. Telefon i po aktualizaci různě „loví“ ostřící body a zejména na bližší vzdálenost má často problémy zaostřit. To je pro takto drahé zařízení neomluvitelné. Lépe totiž automaticky ostří i mobily doslova za pár tisíc. Koneckonců, zmiňujeme se o tom i v našem fotoduelu.

Další stížnosti uživatelů, kteří v posledních dnech zasypali fórum výrobce a jeho sociální sítě, směřují k výdrži na baterii, která je na smartphonu s 5 000mAh baterií velmi špatná. Delší výdrží nepomáhá příliš ani snížení obnovovací frekvence ze 120 Hz na 60 Hz.

Čipset si stále bere víc prostředků než by měl a tak nejsou výjimkou ani případy, kdy se mnozí uživatelé dostávají pouze na 3 až 4 hodiny SOT (Screen on Time). Další výtka majitelů S20 Ultra směřuje na přehřívání zařízení. Telefon topí, a to prý často až tolik, že je to jeho majitelům krajně nepříjemné.

Mnoho z nich proto už dopředu hlásí, že S20 Ultra s Exynosem je jejich poslední telefon od Samsungu, až tak moc je špičkový smartphone zklamal.

Podle nás S20 Ultra s čipovou sadou Exynos neměl nikdy spatřit světlo světa a Samsung se měl pro čip Snapdragon 865 rozhodnout na všech trzích, a ne ho jen nasadit v několika vybraných regionech. S20 Ultra od svého uvedení na trh provází bohužel mnoho problémů, a to by se – ruku na srdce, telefonu za 35 tisíc korun určitě stávat nemělo.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 14. 4. 2020 15:02

zumzumzum: proč sem kopíruješ text z článku který si určitě už dávno každý přečetl? :) Ano každý to ví že Samsung má s tímhle problém a určitě to brzo vyřeší.Pokud to vůbec půjde :-]
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BaldaP 14. 4. 2020 16:23

Protože chce nahnat co nejvíc vložených příspěvků, aby měl vyšší hodnost na fóru?
BaldaP
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků