Samsung Galaxy S20 Ultra 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cardi 14. 4. 2020 17:15

To mě nenapadlo :)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eddward 14. 4. 2020 18:19

Kopirovat text odnekial a nedat na zaver ani zdroj ma aj svoje pomenovanie. Plagiat :)
zumzumzum mohol si si dat tu namahu nie ?

Inak celkovo suhlasim s tym ze Samsung nemal do Ultra verzii davat Exynos. Uz som to tu pisal davnejsie. Exynos mohol ostat pre S20 a S20+, ale pre 1350e ci 1550e telefon je to vrcholne nevhodne az cynicke.

Exynos tu vsak s nami este nejaky cas ostane. Dobra sprava ale je, ze od buduceho roka tam uz nebudu Samsung-made jadra, co by malo vyrazne pomoct celkovemu vykonu a efektivite.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 15. 4. 2020 06:25

Eddward:Já si rád počkám na S21 kde bude SD :) s Exynosem už to nechci :/
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rony135 15. 4. 2020 14:33

Chci se zeptat někoho kdo ultra skutečně má jaké jsou zkušenosti a případné problémy. Prosím nepapouškovat recenzisty na webech děkuji
rony135
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 15. 4. 2020 14:55

Stačí si najet na Sammobile.com a uvidíš hnedka ty problémy co má po poslední aktualizaci :)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 16. 4. 2020 16:19

Majitele Samsungu Galaxy S20 Ultra s Exynosem 990 trápí zelená obrazovka

K zezelenání obrazovky dochází při přechodu z vyšší obnovovací frekvence na nižší
Problémy pravděpodobně způsobila nejnovější aktualizace

Ten pravděpodobně způsobila nejnovější (dubnová) aktualizace a hlavním poznávacím znamením je zelené zabarvení obrazovky. Zelený nádech je sice patrný pouze za určitých podmínek, ale i tak dokáže být velmi rušivý, jak se můžete sami přesvědčit z přiložených snímků původně zveřejněných na sammobile.com.

Obrázek

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 19. 4. 2020 18:55

update bude brzy tyhle problémy řešit.
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 2. 5. 2020 17:29

Samsung Galaxy S20 Ultra trpí na praskliny zadního skla

Obrázek

Obrázek

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 3. 5. 2020 10:56

To by mě zajímalo, proč takovouto kravinu sdílí člověk, co má v podpisu "Huawei P40 ", bez Google služeb, tedy zcela nepoužitelný telefon :D "Placená spolupráce"? Zástupce mediálky? Fanatismus a náklonnost k Číně zdarma?
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 3. 5. 2020 11:38

Radek.Hulan: Abych ti řekl pravdu tak mám ještě: Huawei P40 Lite E a nvm co dřív testovat :D :D :hm
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 3. 5. 2020 12:37

Zajímalo by mě proč tohoto borce zdejší mods ještě neřeší.
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 5. 2020 14:37

Cardi mě by zajímalo, proč komentuješ věci, do kterých ti nic není, navíc dle pravidel fóra ani není dovoleno kritizovat moderátory a adminy v diskuzích, vím, byl jsi dlouhodobě zabanovaný a tak jsi pravidla zřejmě zapomněl...
A za druhé, nevím proč by měly zde na fóru vadit relevantní informace k jednotlivým smartphonům, každý nesleduje vše okolo a tak mu tyto informace mohou pomoci při rozhodování, zda telefon koupit, či nikoliv...
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 3. 5. 2020 16:03

Jasné, a proto má na tom obrázku i vystiply kus skla, vůbec to nebude po nějakém pádu.
Jinak zomzom je vážně kus vola a taky se divím, ze už není zabanovany.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drabek06 3. 5. 2020 17:22

Když se k tomu někdo chová jako debil, tak i kdyby tam bylo 1cm tlustý sklo, tak to nepomůže. To že praskne sklo na objektivech se prostě stává. Když se člověk dobře trefí, tak je to hned. A bohužel to bude náchylnější u mobilů co maj větší plochu toho skla. Ale to je celkem logický . . . Spíš teda jak komu ;-)
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod fagot 5. 5. 2020 19:59

Vzhledem k tomu, kolik lidí ten problém hlásí na redditu a samsung fórech (včetně lidí, co si nejsou žádného pádu nebo ťukance vědomi), tak pravděpodobně je ten mobil na tento druh poškození o něco náchylnější než je běžné. A je dobré s tím počítat a podniknout proaktivně nějaké opatření - vhodné pouzdro nebo tak něco.

Ale čistě statisticky to může být stejně zanedbatelné množství. Asi něco jako bendgate u iPhone 6. Těch telefonů jsem viděl desítky a žádný ohnutý nebyl. A jak kvůli tomu lidi (hlavně ti, co by si apple nikdy nekoupili ;-) ) kvičeli.
fagot
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků