SE Xperia play

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod martin.fencl5 8. 7. 2012 21:39

A nespadl Ti někde telefon? Tohle mi totiž předchozí telefony ukazujou vždycky po nějakym pádu.
Sony Ericssony Xperia Neo V a HTC Desire 310
martin.fencl5
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 8. 7. 2012 22:12

Ještě může být možnost, že je ta SIM vadná, takže ji zkusit vyměnit.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod StefiCZ 9. 7. 2012 18:32

Nespadl, sim funguje v jiném telefonu normálně.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 30. 11. 2012 06:49

3399 korun u Tmobile v prosinci.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 12. 2012 09:11

Ta cena je zajímavá, já navíc mám u T-Mobile ještě lepší ceny díky naši rámcové smlouvě tak o tomto telefonu začínám uvažovat pro syna. Původně jsem měl vyhlídnutý Huawei G300, není toto s ohledem na ještě nižší cenu lepší volba? Na PC je jeho prioritou hraní her, mobil měl zatím SE Cedar a teď chce mobil právě na hry. Další varianta je, že mu přenechám HTC EVO 3D.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Reku 1. 12. 2012 09:21

Tak je o 600 korun levnější, než Huawei G300. O kapku lepší rozlišení displeje na výšku, stejná velikost displeje.
Asi i lepší foťák. Ještě dostaneš 8GB microSD kartu, ikdyž to už je dnes skoro zadarmo.... A ještě stereo reproduktory....
Herní klávesnici nemusíš vůbec vysouvat a je to solidní mobil..... Nebo vysuneš a hraješ ;-)

-- 1. 12. 2012 08:22 --

Je to v podstatě Xperia Neo či Xperia Arc :-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 12. 2012 14:08

Tak to vypadá, že mám po rozmýšlení. Ráno ještě v eshopu byl, ale teď ho tam už nevidím. Měl jsem ho vzít hned, jako Nokii N8 která loni ve výprodeji vydržela za 6000 také jen pár hodin.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Reku 1. 12. 2012 15:26

Sleduj to. Nevím, ale předpokládám, že to bude jako u akce v květnu s HTC RADAR. Taky ho vyprodali, chvíli nebyl, zase doplnili zásoby a znovu a znovu. A tak cca 3 týdny. Pak už nebyl a teď ho ještě vyštrachali na vánoce....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dagondrive 4. 12. 2012 23:44

Jednu Xperia Play jsem si objednal 10 minut po pul noci a za chvili mi prijde domu postou za tu cenu bomba :)
dagondrive
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 8. 12. 2012 10:47

Tak to je zatím nejstabilnější android telefon, se kterým jsem se setkal.
Aplikace nepadají :-)
Stabilita perfektní :love:
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 12. 2012 12:16

Že já čekal na ty lepší ceny, nakonec je máme teď horší než samotný T-Mobile a telefon je už vyprodán. A to jsem ji už měl v košíku, ale já blbec ji nedokončil. No uvidíme co se ještě do Vánoc kde objeví.
Reku ty sis ho koupil?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Reku 8. 12. 2012 12:27

Ano, koupil.

-- 8. 12. 2012 11:30 --

Pokud někdo bude chtít, tady je 2600 mAh baterie i s krytem: http://m.sunnysoft.cz/zbozi/160PCS-953/ ... irena.html
Já ji ale nekupoval....

Crash Bandicoot se na tom hraje fajn. Nejsem hráč her, ale toto je sympatické :-)
Reku
VIP uživatel

Předchozí stránka