Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BaldaP 28. 12. 2016 19:29

Zvyknout se na to dá během pár minut. Když používám jenom Samsung, tak mi to nevadí, protože odemykám stejně přes otisk, ale když mám i telefon s doubletapem, tak je otrava nemít ho i na druhém zařízení.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 28. 12. 2016 21:02

BaldaP píše:
guiz píše:
BaldaP píše:Myslíte si, že by do toho Nougatu šlo zabudovat doubletap probouzení? To je jediná věc, co mě na těch Samsungách mrzí.

Tahle otázka v komunitě Beta 7 už několikrát padla a prý nelze. Měl by to podporovat až Samsung S8.

A co je na tom tak složitého? Vždyť to je jen softwarová blbost, nic hardwarového není potřeba. Štve mě, že to mají telefony už několik let (viz LG G2 z roku 2013) a Samsung na to ještě nezareagoval.


Double tap uz je tu od 2011, když s tim poprvé prisla Nokia (N9) a není to jen sw zalezitost, musí byt i vhodna dotykova vrstva/jeji radic, kvůli spotrebe.Beru to jako standard a limitaci při vyberu nového zarizeni.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xzeit 29. 12. 2016 15:45

K čemu probuzení poklepáním? K čemu je to dobré? (pokud tedy někdo nepoužívá mobil bez zabezpečení přes čtečku otisků).
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 30. 12. 2016 18:03

xzeit:souhlasím s tebou to nokie neumí no :D a nemá cenu na něho reagovat na dmn****a pamatuji si ho z forum nokia jak se mu tam každý smál jak mu přepovídali záhubu nokie a jak to dopadlo :D a on tu teďka vyskakuje s poklepáním :D normálně se mu směju.. Jeho křápy z mrkva softu nic neumí a už chodí i sem? :D tak to bude prýma švanda :D
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xzeit 30. 12. 2016 18:14

Dejme tomu k robrazeni notifikacniho centra, osobně mám ale vše skryté, takže by to smysl nemělo. AOD mi poslouží skvěle.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod aernor 30. 12. 2016 21:12

http://smartmania.cz/finalni-android-7-1-1-galaxy-s7-edge-uz-za-rohem-vime-jej-samsung-uvolni/
aernor
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 31. 12. 2016 11:24

Prosím, jakou aplikaci používáte ne 360 stupňové (sférické) fotky. Ta vestavěná ve foťáku či Cardboard photo či streetview mi přijdou, že mají výslednou fotku dosti neostrou. Přitom na googlemapach vídám mnohem hezci a ostřejší fotky na 360 stupňů. Pritom neni důvod nemít z sgs7 také hodně dobré sférické fotky. Děkuji.
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan23 31. 12. 2016 13:28

Tou vestavenou myslis Surround Shot co se musi doinstalovat nebo Poranorama co uz tam je?
jan23
Junior

Odeslat příspěvekod Bacccardi 31. 12. 2016 20:45

Prosím poraďte mi někdo ve schématech na displej mobilu, protože když dám stáhnou, tak se mi tam objeví nápis (V režimu Zobrazení tvary tlačítek není možné stáhnout motivy.)
Moc vás prosím poraďte mi co dělat nebo co mám stáhnout? Děkuji
Bacccardi
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 31. 12. 2016 22:42

jan23 píše:Tou vestavenou myslis Surround Shot co se musi doinstalovat nebo Poranorama co uz tam je?

Surround shot, co se stahuje.
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 1. 1. 2017 09:57

Bacccardi: tak jedine továrko ;-]
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koderluk 1. 1. 2017 10:19

Tak v průběhu ledna uz nugat tak sem zvedav
koderluk
Junior

Odeslat příspěvekod jan23 1. 1. 2017 10:51

Pouzivate nekdo S Note app na svem S7? Jestli ano, tak jaky mate s pen?
jan23
Junior

Odeslat příspěvekod radmik 1. 1. 2017 14:00

Baccardi: Nastavení → Usnadnění → Zrak → Zobrazit tvary tlačítek. Nemáš náhodou toto zapnuto?
radmik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 1. 1. 2017 16:37

jan23 píše:Pouzivate nekdo S Note app na svem S7? Jestli ano, tak jaky mate s pen?


A jak to ma jako fungovat? Do doby nez ho budu moct prodat, mam doma i Note 4 a Spen mi na S7e nefunguje...podle mne to kvuli chybejicimu HW od wacomu ani nepujde. Funguji pry nejake jine stylusy treba od wacomu, ale to uz postrada smysl rotoze ho nemas orad po ruce
kultus
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků