neoriginalni Sony ms pro duo!!!

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Emmm 17. 3. 2007 16:51

Mel bych takovej dotaz jestli se s tim uz nekdo setkal? objednal jsem si pres net kartu ms duo pro 2 GB vse vypada jako original ale pri kopirovani z PC do telefonu kopiruje jen okolo 200kb/s kdezto ta 64 MB co sem tam mel kpiruje pre 300kb/s a navic jsem nekde na netu objevil ze se prodavaj padelky techto karet odkudsi z Malajsie!!! tak se chci zeptat zda jste se s tim nekdo taky nesetkal?? :( diky za odpoved
Emmm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p990i 18. 3. 2007 17:49

sou dva druhy karet MSPD:
1.je pomalejší
2.je rychlejší-př.Sandisk Memory Stick Pro Duo Ultra2 2GB(tu mám já) :lol:
Sony Erisson P990i+Sandisk MSPD Ultra 6GB
Sony Erisson W900i
Sony Erisson D750i
p990i
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod memorex31 18. 3. 2007 18:04

1. Daj si kartu do citacky a potom meraj rychlost... Nie cez USB kabel a telefon... Tam je mnooooho faktorov, ktore mozu ovplyvnit rychlost...
2. Falosne karty existuju, zevraj hlavne Sony. Ja mam Sony MS Duo Pro 2GB, je kvalitna, vsetko fici ako ma, je rychla dost, takze ma to netrapi, ci je original alebo co. Funguje, zaruku mam, tak co :mrgreen:
memorex31
Junior

Odeslat příspěvekod Emmm 15. 4. 2007 14:56

hmm tak se mi to potvrdilo fakt je to podvod a v inzeratech na netu je prodavaj skoro vsude jako zarucene originalni sony ms pro duo... :x
Emmm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lu.kas 16. 4. 2007 20:53

Pokud je to ve 14denni zakonne lhute, obchodu tu kartu vrat!
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon80 16. 4. 2007 21:12

No ze by ty karty byly "falesne"....nalepka je mozna jina ale vnitrek bude od SanDisk ktery cipy pro sony vyrabi a uzce s ni spolupracuje.Blby je ze jsi zaplatil za znackovou a dostal neco jineho navic pomalejsiho.......asi bych jim to "omlatil o kebuli"!!!!!!!
Zjisti si z e-shopu kde firma sidli a ma sklad,bez tam a udelej poradnej brajgl...!
????????????????SANSA e250 2GB
Panasonic LUMÍK(X) DMC-FX3
Dragon80
Junior

Odeslat příspěvekod goodoldalex 16. 4. 2007 21:39

Ano, falosne pamatove karty existuju a pri nakupovani cez internet zo zahranicia je velka sanca ze sa s nimi stretnes. Ja som tiez jednu mal, Sony MSDP 2 GB, kupil som ju od seriozneho predajcu na eBay. Predajca ani nevedel ze predava falosne karty - jeho oklamal jeho dodavatel, ja som dostal $ naspat. Kym kartu nepouzijes v citacke, je velmi tazke rozpoznat ze je falosna. Balenie je trochu ine - namiesto anglictiny su na kartone cinske (alebo japonske) znaky, trochu ina je grafika a samotna karta ma ine rytie na zadnej strane. Skoc do obchodu (napr. znackovky Sony) a porovnaj ci original vyzera inak. Pamatove karty sa uz ani kvoli cene naozaj neoplati kupovat cez net.
goodoldalex
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků