O2 - Benefit body za ADSL či O2TV?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bubocz 26. 8. 2007 10:34

Rád bych se zeptal, zda se zmíněné služby dají "přiobjednat" k mobilním tak, aby se počítaly do benefit bodů?

Zatím se mi zdálo, že ADSL by mohlo přes DUO MOBIL, ale O2TV jsem nevymyslel...

Přemýšlím totiž o tom, zda u O2 zůstat či nikoliv z pohledu budoucích změn v rodině (po přestěhování z lokality z UPC asi moc jiných možností na získání internetu a více televizních stanic není)
bubocz
Junior

Odeslat příspěvekod andre (novy) 26. 8. 2007 11:16

benefit body jsou pouze pro mobilni cast. I kdyz by se mohlo zdat O2 DUO MOBIL, ale je to konvergentni sluzba, ktera je vedena na pevne lince.
Stejne tak jako CDMA je mobilni cast, ale zadne benefit body za to nejsou.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubocz 26. 8. 2007 12:11

Tak to mne nepotěšilo... :-(

Čili ze všech tarifů "internet mobil" tam spadají O2 Internet mobil 384 (GPRS) a O2 Internet mobil 1024 (HSDPA)?
bubocz
Junior

Odeslat příspěvekod andre (novy) 26. 8. 2007 12:27

no, ale pouze pokud si na tom cisle provolal 3 krat za sebou 50 minut, pak ano, pak se ti za faktury nacitaji benefit body, ale musis tam neco provolat, nelze si poridit novy datovy tarif na bazi GSM ( GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA ) a byt zarazen do benefit programu.

Takze bohuzel je mi zatim lito, nejspise v pristim roce, ci na vanoce budou nejake novinky, ale vse do souvisi s jednotym fakturovanim, ktere bude budto na konci roku nebo na zacatku roku pristiho.
,,The World is not Enough"

Blackberry 9700 Bold
andre (novy)
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků