02 - je možné mít 4 tarify na jednu fakturu?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tučňák 18. 11. 2008 22:34

Zrovna jsem dostal za úkol vybrat nějaký tarif rodíčům.

Vzhledem k jejich požadavkům mi z toho vychází O2 Neon S a O2 Neon M.

Rodiče chtěli, aby se neprovolané minuty daly převádět do dalšího zúčtovacího období, ale toto nové tarify neumožňují. Lze aktitovat nějaký jiný tarif od O2, který toto umožňuje?
btw k těmto tarifům pokud jsem to dobře pochopil nelze čerpat ten bonus 3 000 Kč na ostatní služby, že?

Navíc brácha má 02 Pohoda Simple nebo tak nějak (ten jejich studentský tarif) + plus máme doma ještě pevnou linku.

Rodiče by rádi, pokud by jim místo 4 faktur mohla chodit pouze 1 faktura na které by byly všechny služby...

Na webu O2 se mi k tomu nepodařilo proklikat. Nemáte s tímto někdo zkušenost?
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 18. 11. 2008 22:43

Sloučení mobilních čísel pod jeden zákaznický účet není problém - jen musí být napsány na jedno RČ. Ale účet za pevnou bude stále chodit zvlášť. A aktivace tarifu, který převádí jednotky u O2 možná není.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod snowboarder 19. 11. 2008 14:05

K voucheru na 3000: Od zítra by mělo přijít i to, že to bude pro NEON S, NEON M atd. (prostě všechny neony) tak počkej ;)

Jak bylo řečeno, jedna faktura na pevné i mobilní služby zatím možná není. Ale už to nebude trvat dlouho ;)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod X-Brace 19. 11. 2008 15:40

A bude to i ke [:kůlu:] nebo jen u Neonu?
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 19. 11. 2008 15:58

[:kůl:] je NEON pro studenty, takže :potichu

Jo, půjde. I k prodloužení :-) Mít ho od někoho z rodiny, nebo vzájemně prohodit, Kůl tak může vyjít na přesnou půlku. Za 125Kč už 60minut a neomezené sms do O2 je schopné :-)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tučňák 19. 11. 2008 17:53

No tak pokud to půjde i k NEON S, a NEON M tak by to bylo super..Ono ani jsem nevěděl, že jde vzít NEON L a třeba po 3 měsících ho snížit na NEON M (bez poplatku). Nahoru to šlo vždy zdarma..Dolu co vím tak s poplatkem..

No jsem zvědavý. Den určitě počkají to není problém :-) Protože ten bonus je opravdu hezký..

btw. pokud půjde i ke [:kůl:], tak bych přemýšlel i osobně po 5 letech o přechodu od Vodafonu (odepiš). Ten totiž letošní vánoce trošku zaspal a taky mi přijde, že poslední dobou jeho nabídka stagnuje..
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 19. 11. 2008 18:00

No, půjde. Je to od 20.11. Bonus se určitě hodí. Jinak co se týče změny tarifu - platilo se to u Vodafonu. Pak to bylo u něj jednou ročně zdarma a teď už se neplatí ani u něj. O2 ani T-Mobile snížení tarifu nezpoplatňovali a jde ho měnit kdykoliv v průběhu měsíce nahoru dolů (1x měsíčně). U Vodafone jen k účetnímu období.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tučňák 21. 11. 2008 17:43

Ještě jsem se chtěl zeptat, zda je ten bonus 3000 Kč čerpat na to, že bych z toho platil ten tarif [:kůl:]. Tzn. měl bych ho na rok, vlastně zdarma?

A další otázka spojená s bonusem. Když rodiče dostanou bonus mohou ho využít jen pro svou simkartu, nebo bych si z něho mohl ještě nechat strhávat za nějaký datový balíček?
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 21. 11. 2008 18:03

Počkej, ten bonus dostanou pro nějaké další číslo. Tedy třeba koupí si číslo maminka, dostane bonus 3000, který může uplatnit na nějaké další číslo, tedy v tomto případě by ho dala tatínkovi. Tatínek by si koupil NEON, uplatnil by bonus a měl by ho levnější on. On by dostal bonus, tak by ho mohl dát tobě, ale pořád minimálně jedno číslo bude platit "plnou" sazbu.

Každopádně uplatňování bonusu probíhá jako umořování faktury, takže pokud budeš mít první fakturu za 2000, tak se ti celá zaplatí a převede 1000 na další měsíc, pokud jí budeš mít 3100, budeš muset 100 zaplatit.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tučňák 21. 11. 2008 18:33

Jo takhle :-)

takže bychom nemohli utvořit takový "kruh", ne? Mamka -> taťka -> já

jenže já už bych zase ten bonus nemohl dát zpět mamce (na data nebo cokoliv jiného)..Musím ho dát někomu dalšímu, pokud tomu dobře rozumím..
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 21. 11. 2008 18:43

přesně tak, na startovní čáře bude jeden tarif za plnou cenu a na konci zbyde jedna poukázka :-)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod X-Brace 22. 11. 2008 11:13

Nevím jestli jsem vás dobře pochopil, ale v podmínkách služby je uvedeno "Zřízením služby, na kterou má být uplatněna sleva z vánočního poukazu, již nárok na nový vánoční poukaz nevzniká, takže by to nešlo udělat jak zde uvádíte.
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 22. 11. 2008 11:28

Bohužel to tak opravdu nepůjde. Zkrátka u jedné služby se vyskytuje jeden poukaz - buď ho získávám, nebo uplatňuji. Takže když uplatňuji poukaz na pořízení například O2TV, nedostanu za aktivaci takto již zvýhodněné O2TV další poukaz ;)
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 25. 11. 2008 22:01

Aha, tak ještě změna :-)

Ale takhle by to taky šlo, ne? Zřídím si [:kůl:], dostanu 3 000 Kč poukázku a můžu ji použít na placení tohoto tarifu?
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 25. 11. 2008 22:16

už se to tu mele moc dokola a navíc dupluje
více zde: viewtopic.php?p=5812897#p5812897

Obrázek
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků